přijímá nové pacienty

Fyzioterapeut Více

Praha 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Ctiradova 4/807, Praha 4, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

1 100 Kč

1 100 Kč

Od 400 Kč

CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Pokud se Vám nebude dařit zadat rezervaci, napište mi prosím sms na tel.739216155, pokusíme se problém vyřešit. Dovoluji si upozornit, že zrušení/změn...

Ceny ZnamyLekar.cz

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut

Fotografie

Michaela mě velmi pomohla nejen s fyzickými, ale i psychickými problémy, jelikož tyhle dvě věci jdou ruku v ruce a moc jí za to děkuji a všem moc doporučuji:)

Marie Jenková

Kouzelné ruce, které Vás ihned zbaví bolesti a trápení! Profesionální přístup a příjemné vystupování. Mgr. Kalašová je první lékařkou, od níž odcházím s úsměvem.
Doporučuji!

Pomohla mi hodne:) Velice pratelska a hodne pozitivna)Pomohla mi z rukou,ktera byla zlomena a po operacie.Doporucuji ji hodne:) Dekuji

Velmi priatelsky a odborny pristup. Dakujem p. Mgr. Kalasovej za odporucane cviky a radu. Odporucam navstevu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra mně pomohla od bolesti hlavy, způsobené zatuhlou páteří. Doporučila cviky, které mně pomáhají.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemné jednání, profesionální přístup a přizpůsobivost k mým konkrétním potřebám. Paní Kalašovou jsem navštívila s akutní bolestí zad před zimní dovolenou, kterou jsem si mohla díky uvolňovacím praktikám užít bez bolesti. Mnohokrát Vám děkuji nejen za to, ale i za další tipy jak na domácí cvičení, tak odborníky, kteří by mi mohli dále pomoci.

Paní Kalašová je velice příjemná, obětavá a profesionální, vzbudila ve mně dojem, že své práci skutečně dobře rozumí a nasazuje všechny své schopnosti, aby pomohla pacientovi se zdravotním problémem. Mám za sebou teprve první návštěvu, ale cvičím podle doporučení a věřím, že efekt se brzy dostaví..

velmi prijemna. vsetko vysvetli. isla som k nej kvoli bolestiam hlavy a migrenam. uvolnila ma. este uvidim, ci to bolo dostatocne. odporucam.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistru jsem vyhledala v období, kdy čekám na léčbu hrazenou pojišťovnou. Pokaždé jsem byla velmi spokojena - profesionální znalosti, příjemné chování a prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní fyzioterapeutka byla jediná, která se alespoň snažila mi nějak pomoci, když ostatní mě jen odbili. A ikdyž jsem těhotná, tak mi poradila některé cviky na mou bolest.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,
chtel bych se zeptat za jak dlouho bych mohl realne chodit na rehab (rozhybavat) kotnik po zlomenine typu C (Maisonneuveove zlomenine)? Bylo to reseno cestou bez operace, 6 tydnu sadra. Prvni ortoped mi rekl, ze mam cvicit a tyden po sundani sadry uz vicemene prestat pouzivat berle. Druhy se zdesil proc nebyla operace a ze na rehab mam na minimalne 3 tydny zapomenout (opet od sundani sadry), kvuli riziku rozjizdeni vidlice lytkove a holeni kosti. Proto bych se rad zeptal na dalsi nazor.

Dekuji za odpoved.

Dobry den, jestli se jinemu ortopedovi rozhybavani nezdalo, je mozne, ze kosti nesrostly idealne. Protoze pokud je vse srostle, jak ma, melo by jit nohu normalne rozhybavat a postupne zatezovat, pripadne prechodne jeste tejpovat podle potreby. Ale zalezi na posouzeni stavu. Cas rehabilitace je individualni, to se opravdu neda jednoznacne stanovit.

Mgr. Michaela Kalašová

Dobrý den. Je běžné, že při záklonu krku je na levé i na pravé straně krku cítit jakýsi tlak? Pokud se nezaklání, tak to běžně nebolí, ani není cítit žádný tlak. Začal jsem cvičit rehabilitační cviky a zatím to má jen mírný účinek. O co by se mohlo jednat? Děkuji moc. Hezký den.

pokud je to opravdu jen takto lokálně a při záklonu, myslím,že nejprve zkuste v rámci možností zpružnit oblast šíje, ramen a lopatek a nejspíš se to zlepší. Samozřejmě vyšetření by asi řeklo více, protože to často souvisí s celkovým držením a používáním těla. Zdravím Kalašová