Ctiradova 4/807, Praha 4, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Fyzioterapie, vyšetření, cvičení, relax. techniky, • 1 100 Kč

Lymfodrenáž manuální nebo masáž • 1 100 Kč

Lymfodrenáž přístrojová 50min • Od 400 Kč

Pokud se Vám nebude dařit zadat rezervaci, napište mi prosím sms na tel.739216155, pokusíme se problém vyřešit. Dovoluji si upozornit, že zrušení/změn...

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut

Fotografie

1 100 Kč

1 100 Kč

Od 400 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Fyzioterapie, vyšetření, cvičení, relax. techniky,

Velká spokojenost,úleva od bolesti. Vřele doporučuji p.Kalašovou

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Kalašová mi vždy pomůže od bolestí zad. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Rychlost, komunikace a pomoc s problém perfektní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Bola som velmi spokojna, bolo to moje prve fyzio v zivote a prekonalo to nadmieru moje ocakavania

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mila, pecliva, vše vysvětlila, cítila jsem se dobre

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Úžasná paní, empatická, vše krásně vysvětlí ukáže, poradí. Jsem moc ráda, že jsem jí navštívila. Určitě mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milá pohodová atmosféra, "lidské" vysvětlení problémů, praktické rady jak zlepšit stav

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vcechno bylo super a paní je moc milá! Rada jsem ze dostala přesně k ni!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou u Mgr. Kalašové jsem byla jako vždy zcela spokojena. Paní Kalašová je profesionální a empatická a vše je vytvořeno na míru klientovi dle jeho problémů. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše super. Paní fyzioterapeutka je moc milá a snaží se pomoct. Doporučuji! :-)

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,
chtel bych se zeptat za jak dlouho bych mohl realne chodit na rehab (rozhybavat) kotnik po zlomenine typu C (Maisonneuveove zlomenine)? Bylo to reseno cestou bez operace, 6 tydnu sadra. Prvni ortoped mi rekl, ze mam cvicit a tyden po sundani sadry uz vicemene prestat pouzivat berle. Druhy se zdesil proc nebyla operace a ze na rehab mam na minimalne 3 tydny zapomenout (opet od sundani sadry), kvuli riziku rozjizdeni vidlice lytkove a holeni kosti. Proto bych se rad zeptal na dalsi nazor.

Dekuji za odpoved.

Dobry den, jestli se jinemu ortopedovi rozhybavani nezdalo, je mozne, ze kosti nesrostly idealne. Protoze pokud je vse srostle, jak ma, melo by jit nohu normalne rozhybavat a postupne zatezovat, pripadne prechodne jeste tejpovat podle potreby. Ale zalezi na posouzeni stavu. Cas rehabilitace je individualni, to se opravdu neda jednoznacne stanovit.

Mgr. Michaela Kalašová

Dobrý den. Je běžné, že při záklonu krku je na levé i na pravé straně krku cítit jakýsi tlak? Pokud se nezaklání, tak to běžně nebolí, ani není cítit žádný tlak. Začal jsem cvičit rehabilitační cviky a zatím to má jen mírný účinek. O co by se mohlo jednat? Děkuji moc. Hezký den.

pokud je to opravdu jen takto lokálně a při záklonu, myslím,že nejprve zkuste v rámci možností zpružnit oblast šíje, ramen a lopatek a nejspíš se to zlepší. Samozřejmě vyšetření by asi řeklo více, protože to často souvisí s celkovým držením a používáním těla. Zdravím Kalašová

Mgr. Michaela Kalašová

Ceny ZnamyLekar.cz