Mgr.

Michaela Kalašová

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

64 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 41 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Tvarování těla
    Řešení svalových dysbalancí
    Hodnocení svalových dysbalancí
    Celostní přístup k potížím
    Rtn reflexní terapie plosky nohy

Hodnocení pacientů

• D

Má první návštěva dopadla na výbornou, příjemné prostředí, vstřícné jednání, profesionální přístup. Paní Kalašová mi všeběhem terapie vysvětlila, ukázala a doporučila cviky domů. Za měsíc přijdu určitě znovu. Díky.

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní je velmi příjemná, poradí, vyslechne a snaží se pomoct. Určitě se plánuji vrátit, mohu doporučit.

• O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

První zkušenost výborná. Odbornost, trpělivost a laskavost. Takže jsem se rozhodl k pravidelným návštěvám.
    S opakovanými návštěvami je moje zkušenost jen a jen lepší. Michaela umí pacientovi naslouchat, vybízí ho ke spolupráci, což je nejlepší vztah mezi oběma stranami. Ne "lékařská" nadřazenost, ale vcítění se do stavu pacienta, maximální nasazení během terapie - to všechno přispívá k tomu, že se můj stav zlepšuje.
    Díky.

• Michaela působí velmi profesionálně a zároveň přátelsky. Během prvních pár minut jsem se jí poddala s naprostou důvěrou. Po celou dobu vysvětluje co dělá a proč, a neustále hlídá jestli to není příliš bolestivé. Pokud budu potřebovat, tak se na ní určitě obrátím znovu. Klára K.

• 5

Velmi přijemná a professionalní, moc doporučuju! Byl jsem 1 krat, a po první navštěve ihned jsem se objednal znovu, protože ukazala mi problemy, ktere jsem neviděl.

• M

Velmi příjemná a milá. Perfektní přístup ke klientovi a díky ní mě přestává bolet zápěstí a bolesti zad téměř zmizely. Děkuji!

• M

Michaela mě velmi pomohla nejen s fyzickými, ale i psychickými problémy, jelikož tyhle dvě věci jdou ruku v ruce a moc jí za to děkuji a všem moc doporučuji:)

Marie Jenková

• N

Kouzelné ruce, které Vás ihned zbaví bolesti a trápení! Profesionální přístup a příjemné vystupování. Mgr. Kalašová je první lékařkou, od níž odcházím s úsměvem.
    Doporučuji!

• Pomohla mi hodne:) Velice pratelska a hodne pozitivna)Pomohla mi z rukou,ktera byla zlomena a po operacie.Doporucuji ji hodne:) Dekuji

• I

Velmi priatelsky a odborny pristup. Dakujem p. Mgr. Kalasovej za odporucane cviky a radu. Odporucam navstevu!

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže uvedených kalendářů. POKUD SE VÁM NEBUDE DAŘIT ZADAT OBJEDNÁVKU, kontaktujte prosím přímo poskytovatele - Známý lékař - kontaktní formulář je uveden na konci stránky. Děkuji.

Rehabilitaci se věnuji od r.2000. Pracovala jsem v nemocnici i v ambulantním zařízení fyzioterapie. Pracovat samostatně a nezávisle je pro mne velmi důležité, jelikož zde mohu nabídnout klientovi dostatek času a více terapeutických metod. V současné době ordinuji většinu týdne v Nuslích a v úterý bývám v Sportcentru YMCA.
    Moje předchozí praxe: 6 let jako ergoterapeut v nemocnici, 6 let v ambulantních zařízeních fyzioterapie, 4 roky (externě) lektorská činnost na 3.lékařské fakultě Univerzity Karlovy obor ergoterapie. Samostatnou ordinaci fyzioterapie jsem otevřela v 2011. Moje vzdělání pro rehabilitaci: r.2000 ergoterapie (DiS) na VZŠ J.E.Purkyně; r.2006 Univerzita J.E.Purkyně, obor vychovatelství - speciální pedagogika (Mgr.); 2010 fyzioterapie na VŠZSP v Bratislavě (Bc). Průběžně se účastním rozšiřujících kurzů ve svém oboru.
    Ve volném čase se věnuji hudbě (dechové hudební nástroje) a sportu (horolezectví, horské kolo).

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut