Mgr.

Michaela Kalašová

verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

68 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 34 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Tvarování těla
    Řešení svalových dysbalancí
    Hodnocení svalových dysbalancí
    Celostní přístup k potížím
    Rtn reflexní terapie plosky nohy

Hodnocení pacientů

• N
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapieSlužby: malá rotace zad

Paní fyzioterapeutka mi pomohla. Nejdřív nasloucháním mým potížím a vyzkoušením pohyblivosti. Ukázala mi cviky, které mi pomáhají a stav se zlepšuje. Je to milý profesionál.

• Michaela is very professional and looks at the source of the problem. She helps me with my cervical and elbow pain by trying to adjust posture of the body, alongside other techniques. She is also a very positive and energetic person.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Michaela je opravdu skvělá profesionálka -už delší dobu mi pomáhá při vleklých problémech se zády, radí mi cviky na doma a hledá řešení. Jako bonus z každé návštěvy si odnesete dobrou náladu a energii, která zní neuvěřitelně vyzařuje.

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mgr. Michaela Kalašová je vstřícná, příjemná a profesionálně zdatná. Pomohla mně nejen nabídnutými cviky, ale i srozumitelným vysvětlením jejích účinků v širších souvislostech.

• D

Má první návštěva dopadla na výbornou, příjemné prostředí, vstřícné jednání, profesionální přístup. Paní Kalašová mi všeběhem terapie vysvětlila, ukázala a doporučila cviky domů. Za měsíc přijdu určitě znovu. Díky.

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní je velmi příjemná, poradí, vyslechne a snaží se pomoct. Určitě se plánuji vrátit, mohu doporučit.

• O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

První zkušenost výborná. Odbornost, trpělivost a laskavost. Takže jsem se rozhodl k pravidelným návštěvám.
    S opakovanými návštěvami je moje zkušenost jen a jen lepší. Michaela umí pacientovi naslouchat, vybízí ho ke spolupráci, což je nejlepší vztah mezi oběma stranami. Ne "lékařská" nadřazenost, ale vcítění se do stavu pacienta, maximální nasazení během terapie - to všechno přispívá k tomu, že se můj stav zlepšuje.
    Díky.

• Michaela působí velmi profesionálně a zároveň přátelsky. Během prvních pár minut jsem se jí poddala s naprostou důvěrou. Po celou dobu vysvětluje co dělá a proč, a neustále hlídá jestli to není příliš bolestivé. Pokud budu potřebovat, tak se na ní určitě obrátím znovu. Klára K.

• 5

Velmi přijemná a professionalní, moc doporučuju! Byl jsem 1 krat, a po první navštěve ihned jsem se objednal znovu, protože ukazala mi problemy, ktere jsem neviděl.

• M

Velmi příjemná a milá. Perfektní přístup ke klientovi a díky ní mě přestává bolet zápěstí a bolesti zad téměř zmizely. Děkuji!

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže uvedených kalendářů. POKUD SE VÁM NEBUDE DAŘIT ZADAT OBJEDNÁVKU, kontaktujte prosím přímo poskytovatele - Známý lékař - kontaktní formulář je uveden na konci stránky. Děkuji.

Rehabilitaci se věnuji od r.2000. Pracovala jsem v nemocnici i v ambulantním zařízení fyzioterapie. Pracovat samostatně a nezávisle je pro mne velmi důležité, jelikož zde mohu nabídnout klientovi dostatek času a více terapeutických metod. V současné době ordinuji většinu týdne v Nuslích a v úterý bývám v Sportcentru YMCA.
    Moje předchozí praxe: 6 let jako ergoterapeut v nemocnici, 6 let v ambulantních zařízeních fyzioterapie, 4 roky (externě) lektorská činnost na 3.lékařské fakultě Univerzity Karlovy obor ergoterapie. Samostatnou ordinaci fyzioterapie jsem otevřela v 2011. Moje vzdělání pro rehabilitaci: r.2000 ergoterapie (DiS) na VZŠ J.E.Purkyně; r.2006 Univerzita J.E.Purkyně, obor vychovatelství - speciální pedagogika (Mgr.); 2010 fyzioterapie na VŠZSP v Bratislavě (Bc). Průběžně se účastním rozšiřujících kurzů ve svém oboru.
    Ve volném čase se věnuji hudbě (dechové hudební nástroje) a sportu (horolezectví, horské kolo).

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut