Oční lékař Více

500 Kč

Od 9 000 Kč

Od 9 000 Kč

OČNÍ EU s.r.o.

Oční a estetické centrum se 2 ambulancemi pro spádovou oblast Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí a Frenštát pod Radhoštěm, založe...

• oftalmologie
  • korektivní dermatologie

Velice pohodlné on-line objednání, krásné, klidné, čisťoučké prostředí, velice krásný a milý přístup sestřiček i paní doktorky. Děkuji za péči o mě i syna. S pozdravem Jestřábová Kateřina se synem Míšou

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velmi spokojená. Pěkné prostředí, ale hlavně přístup sestřiček a paní doktorky. Strašně moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní dr. je nejen milá a usměvavá, ale především profesionál, který poradí, uklidní a pomůže.
Ordinace je špičkově vybavena. Jsem velmi spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Od začátku do konce profesionální služby - příjemné prostředí, přijetí přesně na objednaný čas, milá a vstřícná zdravotní sestra, paní doktorka s osobním přístupem a snahou maximálně pomoci. Všechna vyšetření a závěry vysvětluje, případně ukazuje na obrazovce.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost s náštěvou u tohoto lékaře,vše vysvětleno a popsáno,ochotné a taky slušné sestřičky.Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

profesionální přístup se srozumitelným vysvětlením OCT vyšetření a seznámení s dalším postupem léčení

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionalita , trpělivost a příjemná atmosféra a to vše při vyšetřováni 4 letého dítěte , úžasné . děkuji moc i za dcerku

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji. Paní doktorka i sestřičky velmi příjemné, vstřícné, pečlivé a vysoce profesionální. Vyšetření i ošetření probíhá v příjemném prostředí s pomocí kvalitních přístrojů. Žádné čekání v přeplněných čekárnách. Dokonalý objednávkový systém. Jsem velice spokojena a doporučuji.

Č
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku znám moře let a je po všech stránkách jednička!Přístup k pacientovi,profesní aspekt i dokonalý objednávkový systém-bez ztráty kytičky.

Taky se přidáváme k profesionálnímu a lidskému přístupu. Byli jsme u paní doktorky se 4,5 letým synem, který je velice stydlivý a nemá hned důvěru ke každému lékaři...Tady byl sice trochu stydlivý, ale jak sestřičky tak paní doktorka ho dovedly k tomu, aby spolupracoval....Super,,,, Ted jen doufat, že náš problém bude třeba jen dočasný.. Paní doktorka je velice šikovná a budu věřit...S pozdravem Balonová s Matyáškem :)

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Otázka k tématu operace očních víček

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jak mám postupovat když mám problémy s hornímy víčky.Jestli mám nejdříve navštívit očního lekaře..Děkuji

Pokud jde o problémy s pokleslými očními víčky, není návštěva očního lékaře nezbytně nutná. V naší estetické ambulanci je před provedením plastické operace očních víček nezbytná pouze konzultace, kde Vám lékař zákrok doporučí a poskytne informace potřebné k zákroku.

MUDr. Michaela Vasilčo Hustá

zmenšení očních víček je potřeba PN a jaká je doba rekonvalescence?

Dobrý den, po plastické operaci očních víček je potřeba dodržet klidový režim bez fyzické zátěže po dobu 7 dnů (nedoporučuje se předklánět, zvedat těžká břemena). Po odstranění stehů nedoporučujeme dalších 10-14 dnů vykonávat fyzicky náročnější aktivity.