Hotovost

Přítomnost plaku

Michaela Horová DiS.
- Střední zdravotnická škola v Praze
- Studium angličtiny, francouzštiny
- Absolutorium na Vyšší odborné š...

Léčené nemoci

• Angličtina,
  • Francouzština

Nejčastěji hledané služby

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mohu ji jen doporučit,milá,lidský přístup,vše vysvětlí,precizní,empatická,člověk na svém místě.Nemám žádnou špatnou zkušenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Maximální spokojenost, skvělý přístup. Určitě doporučím mému okolí. Žádné dlouhé čekání a skvělá cena za odpovídající službu. Super

Návštěva z ZnamyLekar.cz

tuto ordinaci mohu jen doporučit. profesionální přístup, ošetření bezbolestné. výsledek perfektní. děkuji

Mé druhé ošetření prováděla hygienistka Klára. Mohu maximálně doporučit, ošetření bylo z mého pohledu pečlivé a citlivé, ochotně odpověděla na všechny mé otázky a po upozornění na citlivé ústní koutky mi je několikrát během čištění ošetřila (milé překvapení ve srovnání s přístupem u mého zubaře, který je jinak výborný). Spokojenost, objednám se zde ráda i nadále.

Míša je moc milá, svou práci odvedla perfektně, atmosféra vynikající. Mohu jen doporučit. Určitě se vrátím. Míšo, palec nahoru a jen tak dál :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mohu jen doporučit, Míša je ochotná, milá a to vše v příjemném prostředí. A zoubky..ty jsou jako nové.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše splnilo mé očekávání...jsem spokojena! Velmi příjemné prostředí a velmi příjemná paní!! Mohu jen a jen doporučit! profesionalita je na místě :)

K Míše docházím na dentální hygienu již cca 10 let a jsem moc rád, že takový profesionál a milý člověk dělá tuto profesi. S Míšou jsem moc spokojený, jak po odborné stránce, tak ale i po stránce lidské.
Pokud se o zuby řádně starám a pravidelně Míšu navštěvuji, mám zuby v perfektní formě a podobě.
Všem klientům mohu Míšu jen vřele doporučit!

Děkujeme,ze nás Miska naučila čistit si zuby. Mužů to doporučit všem rodičům,kteří nechtějí trpět se svými dětmi při každé návštěvě zubni ordinace. Děti si po názornem předvedení čistí zuby daleko ochotně ji a pečlivěji . Diky

Míša Horová je fantastická zubní hygienistka a zároveň skvělý člověk. Ordinaci má vkusně a moderně zařízenou. Musím přiznat, že už jsem několikrát zkusila její konkurenci, ALE ONA PROSTĚ KONKURENCI NEMÁ!!! :) Milada Benešová

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Michaela Horová

Michaela Horová DiS.
- Střední zdravotnická škola v Praze
- Studium angličtiny, francouzštiny
- Absolutorium na Vyšší odborné š...

Léčené nemoci

Ukončené školy