Hotovost

Nejčastěji hledané služby

Michaela Horová DiS.
- Střední zdravotnická škola v Praze
- Studium angličtiny, francouzštiny
- Absolutorium na Vyšší odborné š...

Léčené nemoci

• Francouzština

Publikace a články

Publikace (2)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Běžný termín

Nesmírně pečlivý a bezbolestný výkon, pí. Horová je velmi příjemná a vstřícná mladá dáma, vždy se k ní moc těším a odcházím spokojená s dobrým pocitem, že ještě existují slušní lidé a šikovní ve svém oboru.
R.K.

Umístění: Ordinace dentální hygieny zubní hygiena

nejlepší péče o Vaše zuby, skvělé výsledky, bezbolestné a vše v naprostém pořádku. Už bych nešla jinam, Míša je úžasná. doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná péče, vše vysvětlí, pamatuje si zdravotní stav i po půl roce, příjemné vzstupování, osobní přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nelze napsat nic jiného než to, že se budu velmi rád na dentální hygienu vracet a dávat doporučení. Naprostá spokojenost jak z pohledu provede dentální hygieny tak s přístupem paní Horové.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, velmi doporučuji, příjemné vystupování, vše vysvětleno, dodržen termín návštěvy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velmi příjemně překvapená. Mohu jenom doporučit každému dopřát si takovou péči o zuby jaké se dostalo mně.

Dal jsem na názory na tomto portálu a opravdu není co vytknout... Všechno na jedničku (přátelská atmosféra, profesionální přístup, výborná cena), výsledek na vyznamenání :) Doporučuji!

Velmi pečlivé a šetrné ošetření, skvělý přístup, prostě ve všech ohledech spokojenost. Mohu jedině doporučit!!!

Všechno výborné,... Služby, vstřícnost, cena,.. Bez chyby. Slečna je moc milá, ráda poradí,.. lidský přístup.

Ordinaci Michaely Horové mohu jen doporučit, skvělý a profesionální přístup, velmi citlivá a příjemná, milá..děkuji za ošetření

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, nevidím nikde Váš ceník pro dentální hygienu. Děkuji