Prostějov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Jediná lékařka, ke které bych chodil neustále. Moc příjemná, milá. Vyřešila mi problém, co jsem roky odkládal. Petr

Velmi stručně.Lepšího lékaře nenajdete.

Paní doktorku jsem vyhedala před pár lety, kdy jsem trpěla úzkostnými stavy a depresemi. Pomohla mi najít cestu a dostat se z problémů, pomohla mi nastartovat vlastní vůli. S pomocí antidepresiv a pohovorů jsem se dostala z nejhoršího a teď je to na mě. Děkuji paní doktorce.

Výborná paní doktorka i sestra,vždy mi pomohly,objednání bez problémů,což je v dnešní době vyjímečné.
Čekací doba opravdu téměř žádná,když mi neseděly léky,vždy jsem zavolala a paní doktorka mi poradila telefonicky a hned mě co nejdříve objednala a napsala nové léky.
Takže já jsem spokojená a přeji jí jen to nejlepší.Martina

Volím hodnocení NEJLEPŠÍ, i když nemám zkušenosti s jiným lékařem tohoto druhu. Dokáže si získt důvěru člověka (i tak nedůvěřivého a opatrného jako jsem já). Dokáže se vcítit do myšlení svých pacientů a opravdu jim pomoci! S termínem objednání vždy vyjde vstříc, doba čekání téměř nulová.

Vstřícná,ochotná,na pravém místě-návštěva u ní pohladí po duši.

Velmi příjemná, ochotná, hodná a odborná doktorka. Když je problém, tak ráda pomůže. Navštěvuji dost lékařů kvůli potížím co mám ale těch co jsou "lidští" je velmi málo.

Mám hodně zdravotních problémů.Tak se není co divit ,že jsem vyhledala pomoc paní doktorky . Pro pacienty je to lékařka na svém místě .Příjemná ,umí povzbudit a snaží se najít lék ,který by pomohl. Ještě se mi nestalo ,když jsem zavolala ,že bych potřebovala dojet i třeba hned 2. den aby mě odmítla.Děkuji ji za to, že je tak chápavá a přeji hodně úspěchů a zdraví v její náročné práci .

O

To co léčí nelze vyhnat z těla ze dne na den.Její pohoda,trpělivost,odbornost a ze strany pacienta víra v její pomoc z ní dělají lékaře,se kterými by se pacient měl setkat v každé ordinaci. PS: a dodržuje čas vašeho objednání. Doporučuji.

Mám velké zdravotní problémy a nikdy jsem nebyla odmítnuta. Jsem moc ráda, že mám tuto příjemnou a ochotnou paní doktorku. Moc jí děkuji.