Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím už víc než 20 let do prsní poradny a jsem maximálně spokojená s jejím přístupem, empatií a ochotou.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Jiný

Paní doktorka mi dnes opravdu zázračně pomohla, jak se píše i jinde, je opravdový odborník. V rámci chirurgického zákroku, který mi byl naprosto zrucně a profesionálně odveden, projevila také empatii a citlivost. Nakonec dodám, že ač nespěchala, byla velmi rychle hotova a já necítil žádnou bolest.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o.

K paní doktorce jsem se dostel s dlouholetými problémy se zarůstáním nehtu na palci levé nohy. Již dvakrát jsem byl u jiného chirurga na ošetření, avšak bez úspěchu. Palec jsem měl už v opravdu dezolátním stavu... Paní doktorka se však ukázala jako skutečná odbornice a co víc, s lidským přístupem. Podstoupil jsem u ní plastiku nehtové lůžka a mám po problému. Ovšem ta pečlivost a ochota od ní prokázaná, to je něco, co se prostě nedá popsat slovy... FAKT LEPŠÍHO CHIRURGA NEZNÁM! KLOBOUK DOLŮ... Komunikuje s Vámi, vše vysvětlí, při zákroku si s Vámi popovídá, uklidňuje, nešetří na Vás, klidně si vás pozve na prohlídku raději víckrát, hlavně, aby bylo vše v pořádku... (Taky jsem jí za to pak koupil v květinářství pořádnou květinu... :) ). DÍKY ZA NI, víc takových lékařů! :)

Nehorazny jednani, arogance nejvyssiho stupne.. Jak doktorka tak sestricka.. Nechodim casto k lekarum, vim ze je potreba pouze prukaz pojistence , ale jakym stylem mi podavaji reci , to jsem jeste nezazila .. Pokud je prace nebavi a nelibi se jim pracovat s lidmi, jsou starsi a unaveni tak at jdou domu..

Chodím k paní doktorce sice jen s drobností, ale maximálně oceňuji příjemnou komunikaci i přesnou předpověď toho, jak se bude problém vyvíjet.

Moc fajn a férová doktorka!

Paní doktorka je ve svém oboru vynikající a to nejen po odborné stránce, ale i svým přístupem k pacientům. Děkuji paní doktorce za super péči, jsem velmi spokojená.

Mohu hodnotit pouze z krátkodobé zkušenosti, ale mám zato, že paní doktorka je odborník ve svém oboru. Měl jsem dlouholeté problémy se zarůstajícími nehty na palcích u nohou a paní doktorka mi provedla zákrok tak, že se již tyto problémy nikdy neopakovaly (musím zaklepat, protože to bylo někdy opravdu nesnesitelné). V Olomouci tuto metodu před osmi lety, kdy mi zákrok provedla, dělala jako jediná a od té doby tento dosti nepříjemný problém opravdu již nemám. Všechna čest i co se týče jednání s pacientem, kdy mi všechno podrobně vysvětlila a celkově se chovala velmi mile.

K paní doktorce chodím snad již od své puberty, kdy jsem měla menší úraz a od té doby jsem při jakémkoliv problému byla jejím pravidelným pacientem. Od své dospělosti mě kontrolovala pravidelně snad každého půlroku co se týká ženských problémů kvůli nepříznivé rodinné anamnéze. Chtěla bych Vám milá paní doktorko velice z celého srdce poděkovat nejen za to, že jste mi i sem tam "vynadala", protože jsem se někdy se svou pravidelnou kontrolou opozdila, ale především za to, že jste mi "zachránila život" tím, že mi byla díky Vám včasně diagnostikována rakovina, kterou jsem doufám již napořád porazila. Snad si na mě ještě vzpomenete, je to už 2 roky od operace. 4. listopadu jsem k Vám objednaná se svým mladším synem na odstranění mateřského znaménka. Tak se na Vás zase po delší době moc těším. A tímto Vám ještě jednou mockrát děkuji.

Paní doktorku vřele doporučuji, je velmi ochotná a příjemná.

Takže skvělý profesionál a lidský přístup zároveň ;-)