Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Administrativní úkony nehrazené pojišťovnou za každých započatých 10 minut • 100 Kč

Aplikace injekce • 50 Kč

Běžný termín +13 Více

Konzultace po internetu • 200 Kč

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření bez žádanky • 500 Kč

Registrace nových pacientů 500,-Kč Vyšetření bez doporučení praktického lékaře či jiného specialisty 500,- Kč V případě plné obsazenosti objedna...

• Parkinsonova nemoc

200 Kč

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření bez žádanky

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Neurologické vyšetření na žádost zaměstnavatele

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Návštěva lékaře v bytě pacienta mimo ordinační hodiny – obě cesty dle počtu najetých km (5 Kč/km) +

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Pouze pacienti od 15 let !!

Registrace nového pacienta

Samoplátci (nepojištěni zdravotně v ČR) dle bodového sazebníku – hodnota 1 bodu

1 Kč

Telefonické konzultace mimo ordinační hodiny za každých započatých 10 minut

Vystavení duplikátů dokladů a zpráv za každých započatých 10 minut

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Vystavení lékařské zprávy v cizím jazyce

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Vyšetření mimo řádné objednání na výslovné přání pacienta

1 000 Kč

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Vyžádané vyšetření (řidičské průkazy; profesní; sportovci; zbrojní průkazy; lázně samoplátci; školy aj.)

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Přišel jsem k teto doktorce s nesnesitelnou bolesti zad, ze jsem se nemohl ani narovnat a paní doktorka me hned servala, proč se nenarovnam. Napsala mi pouze prášky od bolesti a naordinovala placený laser (ten dle zkusenosti od jiných předepisuje asi všem, protože se za to musi platit). Vzhledem k šíleným bolestem jsem se sám dostal na magnetickou rezonanci a nyní mám před operací s tím, že mi hrozí odumřeni nervů. Nedokážu si představit, co by se delo, kdybych dal důvěřovat pouze její léčbě. A to jsem napsal ještě slušně.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Každý slušný člověk se pod kritiku podepíše, navíc z tohoto nařčení nevyplývají žádné souvislosti časové a kdybych měla každému pacientovi, který přijde a nemůže se nerovnat indikovat magnetickou rezonanci, to by mě asi zdrav. pojišťovny nepochválily.
kavíc jistě jste měl objednanou kontrolu, na kterou jste nepřišel.
Takže zdar výběru pro Vás přívětivých lékařů.

Š
Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Paní doktorka je arogantní a neochotná osoba. Když jsem jí zdělil, že půl-roka trpím, že by to chtělo vyšetření napr. MRZ. Řekla "neexistuje", že neurologovi stačí kladívko. Po pacientovi křičí a do minuty víte co je zač. Okamžitě jsem utekl.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Uvádím věci na pravou míru.
Pacient byl řádně vyšetřen a odeslán na dvě odborná vyšetření, která ani neabsolvoval a napsal tento závěr.
Nehodlám jako lékařka s letitou praxí diktovat si od pacienta, co mám dělat, protože se o tom s někým pobavil nebo si to přečetl na internetu.
Také nebudu doporučovat drahá vyšetření, pokud nejsou vzhledem k výsledku klinického vyšetření třeba.
Pokud pacient sám usoudí, že je pro něj toto vyšetření nutné, má možnost si ho sám zaplatit.
Pro pacienta jsem s pozdravem a přeji hodně štěstí při hledání příjemného neurologa, který se bude řídit radami či nasmyslnými požadavky či přáním pacienta.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Pravidelné kontroly po 2 let

Paní doktorka je dle mého názoru nekompetentní a měla by vrátit diplom. Rozhodně nikomu neberu názor, ze byli spokojeni a MUDr. Dittrich jim pomohla, my máme v rodině ovšem opačnou zkušenost.

Moje matka k ní chodila 2 roky a dotyčná doktorka ji neustále předepisovala jiné léky a myslela si, ze má jinou nemoc, než která se nakonec skutečně potvrdila, a to ačkoliv na tuto nemoc byla upozorněna samotnou pacientkou, ze dle příznaků to vypadá skutečně na danou nemoc.

Po 2 letech, kdy se stav horšil a má matka na tom byla již vážně špatně, jsme ji objednali na extrapyramidovou poradnu v nemocnici u sv. Anny. Ano, čekací doba dlouhá, ale vyplatila se. Zdejší profesorka, okamžitě dle příznaků a popisu, co se mé matce děje, řekla, ze se zcela jistě jedná o Parkinsonovu chorobu, bez nějakých vyšetření nebo jiných věci ji předepsala léky a světě div se, má matka muže “normálně” fungovat a po 2 letech trápení a cpaní do sebe zbytečných léků zase žije “klasickým” životem, byť s touto nemocí.

Sama profesorka řekla, ze nechápe, co je MUDr. Dittrich za neuroložku, když nepozná takto očividné příznaky.

Tento případ je naše zkušenost, nikomu neberu zkušenosti pozitivní. Ale pokud Vám záleží na Vašich blízkých a chcete pro ně doktora, který jim pomůže a své práci rozumí, pak tuto doktorku, prý neuroložku zabývající se parkinsonem, nedoporučujeme.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Vážený pane, pokud byste byl názoru, že se má něco zlepšit, tak byste se podepsal celým jménem nebo uvedl o jaký případ jde.
Obdivuji lidi, kteří s medicínou nemají pranic společného, ale ví, kdo by měl vrátit diplom.
Navíc, kolikrát za ty dva roky jste tu s maminkou osobně byl??
Aby jste se styděl nemá cenu tak sebestřednému člověku, kterému je vše jasné, vůbec říkat.
Přeji hezké dny. Hlavně buďte zdráv anebo se uzdravujte sám.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Dobrý den, tak k této paní dr už nikdy více. Po doktorech nechodím, ale protože jsem měla už 4 měsíce bolesti, rozhodla jsem se lékaře navštívit. Paní dr mě vyšetřila, předepsala Melocox a 5 laserových terapií, které se ovšem platí u ní v ambulanci. Po zaplacení 1000 Kč a druhé návštěvě se mě paní dr zeptala jak se daří. Když jsem odpověděla, že mně to bolí dál, tak mně na to řekla - TAK TO BUDE JEDINĚ V HLAVĚ. Byla jsem v šoku! Neudělala mně ultrazvuk, rtg, viděla mě po druhé v životě a řekne toto? Jsem sportovní člověk, hodně jezdím na kole, lékaře nevyhledávám, jen v nejnutnějších případech jako byl tento a taková zkušenost...Jediné co paní doktorka udělala dobře, že mně dala žádanku k ortopedovi, který našel můj problém, jeho léčba je úspěšná a chová se slušně k pacientovi....a to bylo až na mou otázku, jestli teda nemám spíš problém v kyčli...Za mě sem už nikdy více!

Rehabilitací mělo být 5 "laserů". Z důvodu negativního působení na mne jsem po dohodě s rehab. sestrou vybrala pouze 2 návštěvy. Cena 1 "laseru" stanovena na 200,- Kč. MUDr. Dittrich však neakceptovala při kontrolní návštěvě 25.5.2018 v 8:00 hodin moje vyjádření, okamžitě mne vyloučila z další i jiné léčby, odmítla vystavit zprávu o ukončení této léčby a také nevystavila účtenku o zaplacení 400,- Kč.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Jak to napsat slušně. Bohužel všechny záporné názory jsou pravdivé. Paní doktorka mě velice zklamala. Skončila jsem v centru bolesti , kde mi řekli, že po roce by se mnou už nic neudělali, takže jsem utekla zavčasu po půl roce . Příjdete , projdete se , předepíše léky a to v tichosti , bez jedinného slova k léčbě . Jediné plus je možnost objednání přes internet.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nepochybuji o odborných znalostech paní doktorky, bohužel je dle mého názoru u lékaře velmi důležitá také empatie a lidský přístup. Paní doktorka dnes nepředvedla ani jedno. Mám za sebou velmi nepříjemné setkání, kdy jsem se chvílemi cítila opravdu poníženě. Poslouchat cca patnáct minut smršť arogantních poznámek, mi dalo zabrat. Bohužel se paní doktorky nakonec velmi dotklo, když jsem se zeptala na výsledky vyšetření a postup. Nemám totiž znalosti na to, abych vůbec něco z mé léčby pochopila, jsem zkažená generace a mám si najít jiného neurologa. Tak teda dám na její doporučení, třeba se jiný odborník bude zabývat více mým zdravotním stavem a méně (nesmyslně) uraženým egem. A třeba mě taky na začátku setkání pozdraví, to je pak v ordinaci hned příjemnější atmosféra.

objednala jsem se tam, pač to byl první volný termín do týdne....ale měla jsme si raději počkat na jineho lekaře - prověřeneho lekaře.

Lekařka byla na muj vkus neohleduplná, jediné co ji zajímalo jestli jí vedle nezavřou na očním.

Dale když si četla zprávu, že mám 3 operace srdce, tak jsem jen prohodila že čtvrtá nebude, tak se na mě otočila a řekla mi, že co si jako myslím, jestli mě ty uměle chlopně vydrží do konce života, že jako na další operaci půjdu, že ani umělý kolení či kyčelní kloub nevydrží věčně.....
No kdybych byla slabé povahy, asi by to se mnou seklo, nechapu jak si něco muže lekař který není odborník na kardio říct takovou věc....velmi se mi to dotklo. I to, že se mnou mluvila jako s nesvepravným!
Dostala jsem sice papír na vyšetření,ale k ní se již nevrátím! nestojí za to ponižovaní.
jede evidentně jen na body na pojištovnu, prostě další kus, který se chytnul na to že je obj on-line a rychle! Vubec ji nezajíma pacient a jeho problemy. A ještě si pře demnou vyřizuje telefoní hovor s kamoškou, kdy a kam jdou na oběd a co bude dělat po práci...jako kdyby mě to mělo zajímat! Ani se neomluvila! Co by řekla asi mě, kdybych si v ordinaci telefonovala.....?!
NEDOPORUČUJI!!!!

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Poprvé odpovídám na arogantní hodnocení.
Skutečně obdivuji lidi, kteří ani neumí psát bez hrubých pravopisných chyb, nemají ponětí o člověku, kterého vidí poprvé a dovolí si takovou kritiku.
Nehodlám nic vysvětlovat, myslím, že ostatní většinová hodnocení mé práce vypovídají jasně. A pokud se dáma cítí, ať jde kamkoli jinam. Zato, že má umělé chlopně skutečně nemohu, přeji hodně štěstí i s tímto přístupem.
Post scriptum: Slušný člověk se pod kritiku podepíše, neníliž pravda slečno nebo paní Mazálková?

Návštěva z ZnamyLekar.cz

nepříjemná, arogantní paní doktorka,chovala se nehezky,neprofesionálně,je náladová, když jsem se zeptala na latinské slova,kterým nerozumím odbila mě

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Arogantní a povýšené chování. Několikeré a opakované pokusy o vstřícné jednání selhaly. Lidi jsou totiž hloupí a paní doktorka jim nemůže během pěti minut vysvětlit diagnózu ani následné postupy léčby. Přece nestudovali šest let medicínu jako ona. Pokud vám jako pacientům stačí předepsat prášky a nepotřebujete slyšet jaká je diagnóza, proč a jaké prášky dostáváte, na jaké rehabilitace a na jakou dobu máte nastoupit, jaké jsou prognózy - pak s ní možná můžete být spokojeni. Osobně si myslím, že paní doktorka vůbec nepochopila podstatu své práce.

51 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

je mi 23let a v sobotu ráno mě vzbudily obrovské návaly horka a pocit na omdlení a malátnost. Nemohla jsem se udržet na nahou a celá se třásla. Odpoledne se to změnilo v zimnici. Celý den jsem nemohla nic dělat ani jíst. Jazyk se mi pokryl nažloutlím povlakem a při konzumaci jídla se mi to v krku stáhne a bolí to a pálí a dělá se mi z toho špatně.
    Dnes je to druhý den. Jsem vyčerpaná a lehce malátná. Nezvládnu delší chůzi a mám nízký tlak. Je to o něco lepší než včera, ale zas od rána mám silný pocit na zvracení..
    Mohli by jste mi poradit, co to znamena?
    Děkuji.

Angína, měla jste jít k prakt. lékaři, aby Vám udělal výtěr z krku a napsal antibiotika.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• Od pátečního odpoledne jsem při jízdě na kole začal pozorovat bolest uvnitř hlavy nad pravým uchem. Která se stále periodicky vrací cca po 1-2 minutách zcela na stejném místě. Jakoby někdo pomalu zatlačil Pomalu palcem uvnitř hlavy a tlak stupnoval. Po par vteřinách problém ustoupí a poté to začne na novo. Díky za radu co by to mohlo být, sportovec 34let, nikdy na bolesti hlavy netrpící.

Nelze řešit bez objektivního klinického vyš. po internetu.

• Parkinsonova nemoc
  • Svalové onemocnění