Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o.
Libušina třída 580/4, Kohoutovice, Brno-Kohoutovice, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Hotovost

Běžný termín

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY OD 15 LET
V případě plné obsazenosti objednacích termínů, nelze zařazovat další pacienty na úkor řádně objednaných
...

• neurologie

Libušina třída 580/4, Kohoutovice, Brno

Dozvědět se více

Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o. Jiný

Paní doktorka je velmi vstřícná. Věřím, že mně pomůže. Byla to první návštěva.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o. Běžný termín

Naprostá spokojenost, úžasný lidský přístup. Na první návštěvu velmi dobrý dojem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milá, lidská, paní doktorka mě velice mile překvapila. Děkuji za její přístup, hledání příčiny problémů do hloubky, žádné odbývání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka dokázala najít příčinu mých dlouhodobých problémů a navrhnout léčebný postup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka se snaží pomoct s problémy, umí velmi dobře napravit zablokovanou páteř, má vlídný přístup k pacientovi

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vítám odpolední pracovní dobu a možnost objednat se online.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla včera poprvé a jsem mile překvapena

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Empaticka, snaha pomocí, pochopení, lidskost. A profesionalita

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doporučuji tuto lékařku. Pro svou profesionalitu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem dlouholetou pacientkou paní doktorky a ještě se mi nestalo, že by mi při mých potížích nepomohla. Takto odborný a lidský přístup by měli mít všichni lékaři.

43 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 23 let a má poslední dobou problém s pamětí. Často se mi stává že když muvím tak mi vypadávají slova a jména a nemohu si na ně vzpoměnout. Také občas když mi někdo něco řekne nebo já když o něčem mluvím, tak zachvíly nevím o čem jsme mluvily nebo co jsem říkala. Prosím o radu o co by se mohlo jednat a případně jak tento problém řešit. Děkuji

Absolvovat psychol. vyš. na vyšetření paměti.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Dobrý den, v 18ti letech jsem po jistých problémem měla diagnostikovanou tetanii. Dlouhé roky jsem měla poměrně klid od záchvatů, ale poslední dobou se můj stav zhoršil. Začalo to tinitusem a závratí, které jsem díky betasercu do jisté míry překonala (proběhlo vyšetření) , problém v rovnovážném centru. Tento stav se o dost zlepšil díky těmto práškům , ale poslední 3 měsíce pozoruji zhoršeni - v noci se budím s bušením srdce, občas i závratě, problémy s usínáním , těžko se mi dýchá - pocit, že se nemohu nadechnout bez toho abych nad tím neuvažovalo, brnění prstů, střídání tepla a zimy v celém těle, pocit těžkých rukou.. Děje se mi to pouze v noci - vždycky když se snažím usnout. Poté stav kolem 2-3 ranni ustoupí a já usnu. Když si jdu lehnout přes den, je všechno v pořádku. Piji magnosolv, beru teď vit B ... Nevím jak dále stav zlepšit, ale je to velmi nepříjemné a strach z toho, že bych si v této době musela volat záchrannou službu to vše jenom umocňuje. Lze tyto problémy přičítat spíše tedy psychické stránce? Děkuji a budu ráda za každou radu.

Rozhodně jde o psychosomatický problém.
Důsledek prim. nějakého zdrav. problému a následných obav ze zhoršení či komplikací.
Kdyby šlo o vážnou věc, projevila by se jistě i během dne a častěji.
Když ulehnete, je ticho, nejste ničím zaujatá, je prostor na leccos, co se honí hlavou.
Latentní tetanie není nebezpečná, třeba si to uvědomit, užívat to Magnesium 1000 mg denně,případně dýchat do pytlíku.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY OD 15 LET
...