Mama Baby Studio
vchod z ul. Ovenecka, U Studánky 32, Praha 7-Bubenec, Praha

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Umístění: Mama Baby Studio Jiný

Pani Eva mi pomohla s kojením. Měla jsem bolesti a kojení bylo hodně nepříjmné. Pani Eva mi doporučila vhodou léčbu a během 2 dnů bolesti ustali a kojení je v pohodě. Těším se já i můj malý, kterého teď műžu nakrmit kdykoliv si řekne.

Umístění: Mama Baby Studio Jiný

Paní Evu doporučuji všemi deseti. Naprostá spokojenost ať už s předporodním kurzem, masáží pro těhotné nebo výrobky(a že jich nebylo málo). Vždy když jsem byla zoufalá a potřebovala jsem radu, Eva se mi snažila pomoct, poradit a když jsem potřebovala byla ochotná přijet i domů. Evi, moc děkuji za Vaší ochotu a rady, jste člověk na správném místě!

Umístění: Mama Baby Studio Jiný

Eva byla skvela porodni asistenta, ktera opravdu umi maminkam, obzvlast prvorodickam, dodat pocit jistoty a opory. Absolvovali jsme s ni spolu s manzelem jak porodni kurz tak jsem i ja navstevovala u ni lekce prenatalni jogy na vzdy jsme se na setkani s ni tesili. Fungovala skvele i jako laktacni poradkyne. Pusobi vzdy velmi empaticky a Sala z ni nadseni pro svoji praci.
Edam take dopustit na jeji kosmeticke vyrobky pro miminka - obzvlaste balzamek na zadecek. Pouzivala jsem ho u vsech trech miminek a nedam na nej dopustit. Holcicky nemeli snad ani jednou opruzeniny.. a kdyz meli vyjimecne kvuli zmene plynek treba tak tento balzam to zachranil

Úžasná paní Eva! V roli laktační poradkyně mi doslova zachránila prsa před "výbuchem".
Sympatická, empatická, lidská, naslouchající (a mohla bych pokračovat), s maximální snahou pomoci. I když jste v psychické nepohodě, umí uklidnit i rozesmát :-) Děkuju!!!

Umístění: Mama Baby Studio Jiný

Nejlepsi balzamek na svete! Uzasna smes oleju a nic navic, v kombinaci s perlanem a vodou deti nikdy nebyly opruzene. Velmi doporucuji!

Umístění: Mama Baby Studio Jiný

Evu jsme kontaktovali pro služby porodní asistence jako prvorodiče. Během těhotenství jsem u ní byla i na těhu masáži, která byla velmi úlevná a oba jsme absolvovali předporodní kurz nabitý informacemi. V případě dalšího těhotenství nechci nikoho jiného. Je profesionál, má příjemné, přátelské vystupování a porod vedla skvěle. Bez ní by se k nám v nemocnici vůbec nechovali tak, jako když se tam objevila. Najednou nic nebyl problém. Můžu pouze velmi doporučit, byla to skvělá volba a na porod mám hezké vzpomínky.

Umístění: Mama Baby Studio Jiný

K Evicce jsem se dostala přes dárkový poukaz, který jsem využila nejprve na tehotenskou masáž a následně na předporodní kurz. Eva je skvělá odbornice, empatická žena. Z kurzu jsem si odnesla velmi užitečné rady a tipy. Celkově úžasná péče v těhotenství, pri porodu a po porodu. Evicka me doprovázela i k porodu a byla to skvělá volba. Hrozne moc pomohla hlavne po psychicke strance. Mohu jedině doporučit všem, kdo hledaji ucelene informace a prijemnou atmosféru.

Umístění: Mama Baby Studio Jiný

Pani Evku som kontaktovala hned po prichode z porodnice, ked sa objavili problemy s kojenim, nasla si cas hned na druhy den rano a ochotne mi vsetko poukazovala, vysvetlila a psychicky ma podporila. Absolvovala som s nou este dalsie invidiualne konzultacie u nas doma a mozem povedat, ze pani Evka nam zachranila kojenie, bez nej by som to uz vzdala. Je vzdy velmi ochotna najst si cas a poradit, ma velke skusenosti s manipulaciou s babatkom, s laktaciou, starostlivostou o jazvy po porode a vsetkymi desiatimi ju mozem dalej odporucit.

Umístění: Mama Baby Studio Jiný

K Evke sme s priatelom chodili na predporodny kurz, ktory bol skvely! Eva nam poskytla vsetky potrebne informacie k porodu, kojeniu aj starostlivosti o babatko (a ozaj sme vsetky info a rady aj naozaj vyuzili), a hlavne bez problemov zodpovedala mojich asi milion otazok ku kazdej z tychto tem :) Par dni po porode nas bola aj pozriet doma, mrkla na maleho a poradila mi ohladom kojenia, co bola obrovska pomoc! A co je najviac - Evka je velmi mila a priatelska osoba, a aj preto sme sa tesili na kazdu jednu navstevu u nej :)

Umístění: Mama Baby Studio Jiný

K Evě jsem chodila na hodiny gravid jógy, které byly skvělé i pro malé množství žen na lekci. Získala jsem k ní mimořádnou důvěru jako k odborníkovi ale i člověku, která se v průběhu mého těhotenství jen potvrdila. Eva k žádné ženě nepřistupuje jen jako k účastnici lekce "od-do", ale zajímá se celkově o váš stav a pohodu. Navštěvovala jsem i její kurz předporodní přípravy, kde jsme se s partnerem (není nutné) dozvěděli vše, co nás čeká od výbavy do porodnice, porodu samotného, šestinedělí a třeba první pomoci pro miminko. Mně osobně pomohla během těhotenství ještě několikrát konzultací a doporučením k odborníkům, se kterými má profesní zkušenost. Jejích služeb jsem využila ke konzultaci podrobného průběhu císařského řezu, který mi byl v posledních týdnech těhotenství naplánován a po porodu s kontrolou jizvy atd. Evu zkrátka nemohu jinak než doporučit, je to opravdu člověk na svém místě. Dokáže uklidnit a díky ní si matka těhotenství může užít, i když není zrovna bezproblémové.