Na Poříčí 26, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta, + 1 Více

Konzultace • 1 400 Kč

Psychoterapie • 1 400 Kč

1 400 Kč

1 400 Kč

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Univerzita Palackého v Olomouci, Filozofická fakulta, obor: Psychologie (2021-dosud)
  • Univerzita Karlova, Filozofická fakulta, obor: Sociální pedagogika (2021-2023), (Mgr.)
  • Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí n. L., Pedagogická fakulta, obor: Studium pro výchovné poradce
Zobrazit více

• psychoterapie

Stáže

• Fokus Praha - Týden v psychoterapii (50 h, pod vedením PhDr. Václava Jílka a Bc. Lenky Mlejnkové) 2022
  • Pedagogicko-psychologická poradna Louny
  • Informační a poradenské středisko ÚP ČR (Louny)
Zobrazit více

Ocenění

• Cena ředitele IVP Česká zem. univerzita v Praze (ocenění bakalářské práce na téma On-line kariérové poradenství)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Palác Archa, Vchod C (v pasáži vedle divadla Archa), 5. patro konzultace

spokojenost s přístupem a s hodnocením situace, přejemné vystupování a pochopitelné vysvětlení

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Palác Archa, Vchod C (v pasáži vedle divadla Archa), 5. patro psychoterapie

Paní psycholožka je skvělá! Vnímavá, naslouchá, podpoří, nasměruje, poradí. Ačkoliv mi v posledních dnech nebylo do smíchu ani trochu, docela jsme se i nasmály, já vypotřebovala větší množství kapesníčků, odnesla si cenné tipy a odcházela s úsměvem na tváři a daleko lehčím a uvolněnějším pocitem. Ne že by všechny problémy zmizely mávnutím kouzelného proutku během jedné terapie, ale už teď se nemůžu dočkat příštího týdne a těším se na další. Paní magistra mi sedla nejen profesně, ale i lidsky a smyslem pro humor. Zůstává profesionální, ale zároveň dokáže vytvořit atmosféru (i v kancelářském prostoru), jako byste byli na kafi s kamarádkou, které ale můžete říct úplně všechno. A takovou kamarádku prostě chcete...

Hned po první návštěvě přišla neskutečná úleva. Myslím, že jsem díky své odvaze a velkému pochopení paní Mgr. Turzové předešla nervovému zhroucení.
Lokalita je skvělá a jednoduše dostupná.
Komunikace velmi empatická, vstřícná a myslím, že v budoucnu i účinná.
Mám za sebou sice zatím jen jedno sezení, ale myslím, že můžu s klidným srdcem paní Mgr. Turzovou doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani Lucie je naprosto skvela. Velmi empaticka, pomuze a zajima se. Moc dekuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Empatická, pozorně poslouchá a hledá nejlepší řešení

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní psycholožka velmi milá, empatická a opravdu se snaží člověku porozumět a pomoci. Jsem moc ráda, že k ní můžu chodit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Turzová je skvělá, vždy mi pomůže a poradí, cítím z ní opravdový zájem.
Mnohokrát děkuji, že od Vás odcházím vždy s nadějí a pocitem, že všechno může být jednou v pořádku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní Lucie jsem byla poprvé a jsem nadšená. Nejen, že působí velice mile a sympaticky z lidského hlediska, ale je úžasná i z profesionálního hlediska. Dokáže vytvořit bezpečné a důvěrné prostředí ve kterém se člověk cítí dobře a nemá problém se s čímkoliv svěřit. Potěšila mě její schopnost vcítit se do mé konkrétní situace na kterou mi zároveň pomohla pohlédnout z různých, nových, úhlů pohledů. Umí dobře naslouchat, poradit a dodat sílu a motivaci. Líbí se mi, jak jsem na konci odcházela s pozitivní náladou, s odhodláním a s pocitem pochopení. Rozhodně se těším na příští návštěvu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi vstřícná, zábavná, profesionální, pacient nečeká dlouho, velmi komunikativní, díky instrukcím ordinaci lehce najdete.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní terapeutka je moc milá a snaží se o příjemnou atmosféru. I když se Vám nechce moc mluvit, nenutí Vás a snaží se porozumět Vaší situaci a ukazuje různé pohledy, jak je možné situaci řešit. Lze platit kartou. Vše bylo v pořádku.