Mgr. et Mgr. Lucie Turzová, psychoterapeut Strančice

• Deprese
  • Emocionální krize

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

V Jámě 8, Praha

V Jámě 8, Praha

Dozvědět se více

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Profesionál každým coulem. Každé setkání mělo smysl a bylo vedeno s velkou dávkou erudice, empatie a cíleně. Mohu vřele doporučit.

Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Pani magistra je empatická. Má profesionální přístup a je ochotná pomoci. Po konzultaci se mi především hodně ulevilo a mohla jsem přemýšlet s jasnou hlavou.

Umístění: jiné místo Jiný

Skvělá zkušenost - paní magistra ráda poradí, pomůže, je velice snaživá, byla jsem moc spokojená....

Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Paní magistra je úžasný empatický člověk se zájmem pomoci. Profesionalita a lidský přístup ji zcela vystihují.

Umístění: jiné místo Jiný

Pani Mgr. Turzova je profesional ve svem oboru, s prijemnym, vnimavym a empatickym pristupem k pacientovi... vrele doporucuji vsem...

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Turzová je skvělá nejen svým přístupem, ale i empatií a pochopením a v jejích očích vidím přátelskost a otevřenou náruč plnou pomoci a podpory! Neměla jsem problém se otevřít a svěřit své problémy do jejích rukou a plně jí důvěřuji. Velice tohoto člověka doporučuji!

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Magistra Turzová je příkladem, jak by měl vypadat profesionál, je velmi empatická, vstřícná a nebojím se u ní otevřít jakékoliv téma, vím, že mi dokáže pomoci. Cítím se s ní v bezpečí a hlavně pochopena. Mohu vřele doporučit a těším se na další setkání.

Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

100% spokojenost. P. Turzová je velice milá a empatická, prostě člověk na svém místě. Určitě doporučuji

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Lucinka je velice příjemna žena . Její přítomnost mě uklidňuje a mám pocit , že se už známe dlouhá léta..Má obrovský dar naslouchat a cítím ,že mi rozumí. Těším se až se zase sejdeme . Je to odborník na pravém místě z velkým srdcem . Děkuji a doporučuji

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velmi sympatická a vstřícná. Jednání bylo jak na velmi profesionální úrovni tak na lidské bázi. Děkuji

• Emoční poruchy
  • Deprese