Deemyad smile dental studio

Snažim se, abyste měli vyšší sebevědomí díky krásnějšímu úsměvu.

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Deemyad smile dental studio ošetření kořenových kanálků

Jsem strašně spokojená! Pan Deemyad ví jak na své pacienty. Kteří mají strach ze zubařů, také patřím mezi ty kteří mají strach. Jen už to není jako na začátku. Těším se vždy z další návštěvy! Moc děkuji za péči!

Umístění: Deemyad smile dental studio Jiný

Je to skvělý doktor s luxusním přístupem. Velice příjemný a ochotný. Ví, že se zubařů bojím a vždy na to bere ohled. Ani dětem nevadí navštěvovat ordinaci. Má příjemnou a ochotnou sestřičku. Krásné prostředí......

Děkuji moc

Umístění: Deemyad smile dental studio extrakce zubu

Pan doktor je moc hodný a vše vysvětlí. Díky němu už se nebojím návštěv zubní ordinace, na pacientech mu opravdu záleží. Lepšího zubaře těžko najdete, moc doporučuji :)

Děkuji moc

Umístění: Deemyad smile dental studio léčba onemocnění dásní

Pan doktor je nejlepší zubař, kterého jsem měl tu možnost poznat. Vřele doporučuji všem kteří mají strach ze zubařů, aby navštívily tuto ordinaci. Moc děkuji za vaši práci, a těším se na další návštěvu.

Děkuji moc

Umístění: Deemyad smile dental studio ošetření zubního kazu

Pan doktor je skvělý, ač nejsem jeho pacientka (což mě moc mrzí), ošetřil mě, když moje doktorka neordinovala. Jako jediný pochopil, že se zánětem se těžko vydrží celý den, než otevře pohotovost. Je milý, všechno vysvětlí, připraví na nepříjemné ošetření. Jako bonus je krásné prostředí, v čekárně se cítíte jako v pokojíčku. Dávám 6 hvězdiček z pěti :)

Umístění: Deemyad smile dental studio

Pan doktor je strašně moc hodný a má přátelský přístup k pacientům a hlavně k dětem. Líbí se mě čekárna a ordinace, člověk se tam nebojí a cítí se tam dobře.

Umístění: Deemyad smile dental studio

Profesionální a přátelský přístup. Vřele doporučuji rodinám s dětmi. Pan doktor si je dokáže získat :-). Po návštěvě této ordinace zjistíte, že i zubaře můžete mít rádi!!

Děkuji moc Lukáši ????

Umístění: Deemyad smile dental studio Bolavý zub a dásně.

Pan doktor je moc příjemný, milý a profesionální zubař. Přijal mě a ošetřil i když jsem nebyla jeho pacientka. Chodíme celá rodina a konečně se nebojíme vrtačky.Sestřička strašně pohodová a hlavně lidská . Super přístup, také moc oceňuji vybavení prostoru čekárny i ordinace. Mohu vřele doporučit pro nás dospělé i pro děti.

Umístění: Deemyad smile dental studio Bolest zubu u 3leteho syna

Pan doktor má skvělý a citlivý přístup k malým dětem, dokáže je zaujmout tak,že i přes trhání zoubku,které proběhlo bez pláče,se můj syn těší na další návštěvu a já budu také spolu se synem pana doktora pravidelně navštěvovat. Děkujeme Adrianek Matyáš a Radka

Dekuji moc ????

Umístění: jiné místo strach ze zubaře ????

výborný zubař, výborný přístup i k nam dospělím, nejde nic vytknout. Zubaře jsem se bála jak čert kříže, ale k panu zubaři se i těším ???? mohu pouze doporučit.