Antala Staška 1670/80, Praha
Poliklinika Budějovická

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Změna adresy: poliklinika Spořilov. oční ordinace MUDr Továrek Lubomír, Božkovská 2967/4,
Praha 4 - Záběhlice, 141 00.

Paní doktorka je milá a svojí práci rozumí. Pokud nejste spokojeni tak jděte jinam, ale těžko budete lepší hledat. Její plná čekárna asi o něčem vypovídá!

Laskavý přístup k pacientům,

K pani doktorce jsem zkusila zavolat, jestli me muze prijmout kvuli akutnimu problemu a mohla jsem prijit hned ten den. Velice mila pani, lecba sice trvala dele, nez jsem cekala a vystridala jsem nekolik leku, ale tezko posoudit, cim to bylo. Rozhodne doporucuji.

Velice doporučuji,profesionální a milý přístup ke klientům,děkuji za převzetí do péče.Vše mi bylo vysvětleno od lékařky i sestry ,je vidět,že jim na nás záleží.Pouze nechápu proč chybí v ordinaci přístroj,který je v ordinaci o patro výš,ale kde jsem nebyl vyšetřen z důvodu rajonizace.Asi to tak osud chtěl a jsem rád za to milé přijetí,vřele doporučuji ještě jednou a díky.

Paní doktorka byla moc milá, byla ochotná mi vše poradit i vysvětlit. Přes ta kvanta pacientů, kteří sedí v čekárně, si na našla dost a času, aby mi vše vysvětlila. Erika Kučerová

Já si na ní nemohu stěžovat,vzala mě,syna i přítele,kdykoliv sme potřebovali. Nemyslim si že je nepříjemná,ale pokud někteří pacienti sou na ní a na sestřičku nepříjemný,tak se pak nemůžou divit.

Přijala mě do péče, když mi na Homolce po 20ti letech řekli, že o dispenzarizační péči nemají zájem. Objednali mě na přesnou hodinu a termín dodrželi. V ordinaci velmi vstřícné a profesionální chování. Nemůžu si stěžovat vůbec na nic.

X

Velmi milá a vstřícná sestřička ochotná mi cokoliv vysvětlit.
Pani doktorka je trpělivá ikdyž ví že má v čekárně dalších 30hlav v tu chvíli bych dokázala pochopit určitou netrpělivost.

Edukace na velmi vysoké úrovni narozdíl od mých předchozích zkušeností.

Ošetří i po skončení pracovní doby

Vřele doporučuji

Vstřícná,ochotná i po ord.době....ikdyž jsem popletla datum obj.

Pani doktorka byla mila a vstricna. Na vsechno mi odpovedela a vysvetlila. Sestricka byla take prijemna.

Praha 4 - Záběhlice, 141 00.