Antala Staška 1670/80, Praha
Poliklinika Budějovická

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Změna adresy: poliklinika Spořilov. oční ordinace MUDr Továrek Lubomír, Božkovská 2967/4,
Praha 4 - Záběhlice, 141 00.

O
Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Vstupní prohlídka

K této "paní doktorce" už nikdy více. Nejsem si jist, jestli má tato paní potřebné vzdělání k danému oboru a co se týče chování, tak to co předvedla určitě nebylo hodno doktora. Arogance!Arogance!Arogance!
Chtěla po mě 500,- na které mě nikdo předem neupozornil, po zjištění že v ordinaci není platební terminál jsem byl poslán do bankomatu. Požadovanou částku jsem zaplatil, vše proběhlo v naprostém pořádku. Když jsem za pár dnů dorazil k doktorce která mě k této doktorce vyslala byl jsem verbálně napaden, jak to že jsem neměl na vyšetření peníze u sebe a že jsem byl na p.doktorku nepříjemný atd.atd.atd.....

Paní doktorku Královou nedoporučuji, byl jsem tam na vstupní vyšetření k ní , a kvůli ní sem málem nenastoupil ani do nové práce.. její lékařské zprávy jsou tak nesmyslné že to nejde ani pochopit.., pak sem jí poprosil aby aspoň napsala do zprávy, že moje oči nemají vliv na new práci.. a byla pěkně drzá a arogantní.. samozřejmě ji nejvíc zajimalo peníze 500kč.. už k ní v životě nepůjdu!. Ještě si vymyslela do zprávy že sem nepřečetl 15 tabulek barvocitu když mi dala jen 6 tabulek!! Budu se na ní určitě stěžovat.

Na vyšetrenie očí som šla prvýkrát a preto je ťažké hodnotiť úroveň alebo obsah vyšetrenia, keďže nemám s čím porovnávať. Dovod mojho slabého hodnotenia je však prístup pani doktorky z tej ľudskej stránky. Bola arogantná, povýšenecká a nepríjemná. V podstate mi dávalo najavo, že ju moja prítomnosť a návšteva vysoko otravuje.Na to, že mám pocit, že sa mi zhoršil zrak reagovala výsmešne a to nepokladám za profesionálne. Nebola schopná mi vysvetliť, čo znamenajú čísla, ktoré vyplnila do formulára, absolútny nezáujem.... Napriek objednaniu na presnú hodinu som čakala 45 minút, ale to mi v podstate vadilo najmenej. Už nikdy sa u pani neukážem. Je smutné, že doktori si neuvedomujú, že my sme ich zákazníci a tak sa k nám majú chovať.

Tato pani doktorka je vazne parodie na zdravotnictvi. Byl jsem tam jednou po dlouhe dobe a uz nikdy vic. Jsem mladsi rocnik, ale neni mi jiz pet let a jeji nevychovane a hrube chovani me zaskocilo. Nicmene, asi ma proste takovou povahu a ani si to neuvedomuje. Co je ovsem jeste horsi, je jeji odborna uroven. Takze proto tohle hodnoceni.

Vyhněte se, prosím, Mudr. Králové. Její jednání s pacienty není hodné vzdělaného člověka a bohužel ani úroveň zdravotní péče není dobrá. Než by pí. doktorka nechala udělat rozbor, nechá si raději vrtat koleno. Hlavně když budete chodit dokola na kontroly, kde dokola budete dostávat antibiotika ze široké palety, ačkoli je obecně známo, že by se neměly nadužívat. Můžete bohužel ale také skončit s trvale poškozenou rohovkou, a tudíž zrakem, po neléčené virové infekci.

Nepříjemná, arogantní a drzá doktorka.

Praha 4 - Záběhlice, 141 00.