Akční cena bílé plomby • Od 800 Kč

Od 8 800 Kč

Od 4 500 Kč

990 Kč

Lékař stomatolog Matsak Lavgaev

Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stomatologie s dvacetiletou praxe. Posuzuji-li konkrétní klinicky ...

Léčené nemoci

• Zubní kámen
  • Zubní kaz
  • Zbarvení zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Pan doktor mě akutně přijal ,přestože nemusel,vytrhl zub,vše vysvětlil, je fajn, mohu jen doporučit.

Velice profesionální, příjemný k pacientům a hlavně šetrný.Oceňuji pečlivost, šetrnost ošetření a doržení termínu objednání. Mohu doporučit

Lékaře plně doporučuji. Objednal jsem se s akutním problémem. Ihned jsme si domluvili nejbližší možný termín. Rychlý rentgen a diagnóza. Nakonec muselo dojít k extrakci zubu. Ta však byla rychlá a téměř bezbolestná. Navíc mi pan doktor ihned diagnostikoval, že dvě další výplně od mého bývalého zubaře jsou udělány špatně. Ihned jsme se domluvili na nápravě. Odcházel jsem spokojený a předchozí návštěva bankomatu byla zcela zbytečná.

Pana doktora jestli ho lze takto nazvat, nenavštěvujte pokud máte jinou barvu pleti. Ani se Vám nepodívá do úst a hned ode dveří řve , že nedělá na pojišťovnu, ale za hotové. Bez konzultace atd........ a to jsem v peněžence měl 7 tisíc a byl připraven platit. No hold pan Lavgaev mi nedal ani možnost se vyjádřit. Doslova mě paralyzoval svým chováním. A to sám není Čech ! Ano ošetřil mě pouze jako akutní případ a poslal na proti k panu doktorovi Desortovi , že ten na pojišťovny pracuje.

MUDr. Matsak Lavgaev

Ponechat bez odpovědí uvedený komentář mně nedovoluje nejenom lékařská etika, ale i obyčejná občanská slušnost: obvinění v rasistickém přístupu k výběru pacientů v žádném případě nikdy nemůže být spojeno s mým jménem. Proti podobným výrokům na veřejnosti mohl bych se bránit u soudu, však moje mnohaletá lékařská praxe a tisící spokojených pacientů všech možných národností včetně Vietnamců, Mongolů, Arabů, Afrikánců, Romů nebo Latino-Američanů v tomto případě jsou nejlepším důkazem naprosté absurdity podobného obvinění. Valná většina mých pacientů jsou Češi vč. veškerých možných národnostních menšin, skoro všichni mé pacienti se ke mně vrátili od té doby, co jsem otevřel vlastní praxe.
Co se tyče rozsahu stomatologické peče, hrazené zdravotními pojišťovnami: kvalitní a nadstandardní výkony, které zaručené uspokojí požadavky i těch náročnějších pacientů, bohužel nejsou hrazené s veřejného pojistného vzhledem k vyšší ceně používaných materiálů a vyšší časové náročnosti podobných postupů, právě proto vždy nabízím pacientovi veškeré dostupné varianty léčení, a pokud pacient s nabízeným plánem léčení nesouhlasí, doporučují se obrátit ke kolegům, používajícím alternativní materiály a méně náročné postupy. Matsak Lavgaev

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mohu doporučit.Byla jsem u pana doktora s akutním problémem a ošetření absolutně bez bolesti.Jsem obj. na další návštěvu.

Výborný lékař. Jsem velmi spokojená. Nebojím se zubařů, tak jako dříve a doporučuji. Moc děkuji. R. Seidlová

Nejlepší zubař jakého jsem kdy navštívil. Byl jsem na extrakci dvou zubů. Doktor me objednal tak, aby měl v případe komplikací na me čas i další dny. Pichnuti injekce jsem skoro necítil a dva zuby byli venku během 10 až 15 minut a BEZBOLESTNE! Doktor má zlaté ruce! Třetí den nastali komplikace a doktor okamžite ochotne pomohl bez předchozího objednání se. Vždy jsem měl hrůzu ze zubařů ale pan doktor mi ukázal že není čeho se bát. Mockrát děkuji za pomoc! Konečne se po letech bezbolestne najím

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u doktora a jsem moc spokojena! Je sikovny a opatrny. Vytáhl zub moudrosti uplne bez bolesti. Moc dekuji a muzu jen doporucit!

Maria

Byl jsem u p.doktora poprvé a je to první zubní lékař u kterého jsem ani necítil že mi píchnul injekci má velice jemné ruce.Je to profesionál s lidským přístupem takže už žádného hledat nemusím a všem ostatním jej mohu vřele doporučit.100%
Frančiak Zbyněk.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborný lékař, zatím jsem spokojená. Dnes jsem navštívila pana doktora. Měla jsem zánět zubu, ani malinkou bolest jsem necítila. Dneska najít dobrého zubaře, je jako hledn jehlu v kupce sena. Děkuji. J.S

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, prijimate take pacienty pojistene CPZP - 205?
Diky moc!

Dobry den, osetreni jednoho kanalku vychazi na 900 Kc. Pojistovnu 205 prijmame.

MUDr. Matsak Lavgaev

Dobrý den, můj problém začal od 22.12.2017 s jedním zubem, kde byl malý kaz, paní doktorka ho vyvrtala a vše bylo v pořádku. Jenže další problém se začal probouzet hned do týdne, kdy mě začal bolet zub vedle toho zaplombovaného zubu. Bolelo to tak, že jsem skončila na Silvestra na pohotovosti. Zub byl mrtvý, paní doktorka mi píchla injekci, vytála nervy a že mám zánět v zubu, zub nechala volně. Nyní je 6.2. a já stále každý týden chodím na čistění kanálku a zub je volný. Zub cítím na dotek citlivý a v tu ránu jak mi dá paní doktorka léčivou vložku, tak nastane tepání, škubání v zubu, do tři dnů mi nateče tvář mírně a zub bolí, už 2x jsem tu vložku vytáhla, nebo se bolest nedala vydržet, hned jsem snědla ibalginy. Co se bude dít dál, když už dva měsíce se nic neděje a zub bolí i když je mrtvý..za týden opět čistění a nic. Rentgen zubu nebyl. Děkuji za Vaši odpověď. Hezký den.

Dobrý den, můžete přijít k nám dnes 12.2. ve 12:30 hod