Matsak Lavgaev, zubař Praha

Hotovost

Akční cena bílé plomby • od 800 kč

Akční cena keramických korunek • od 8 800 kč

Akční cena metalokeramických korunek • od 4 500 kč +9 Více

Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stomatologie s dvacetiletou praxe. Posuzuji-li konkrétní klinicky ...

• Zubní kámen
  • Zubní kaz
  • Zbarvení zubů

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 800 kč

od 8 800 kč

od 4 500 kč

990 Kč

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lékař stomatolog Matsak Lavgaev Preventivní prohlídky

Dneska jsem pana doktora Lavgaeva navštívil s akutním problémem a prosbou o vyřešení, velice dobře mě příjmul, vše precizně a bez bolestně vyřešil a naplánoval okamžitě mou další cestu k odstranění všech dalších problémů! Mockrát vám děkuji, JČ

Umístění: Lékař stomatolog Matsak Lavgaev Rozpadlý zub

Pan Lavgaev je sice trochu nerudný (na jeho neustále "Otevřete!" jsem už alergický), nicméně je velmi dobrý. Přišel jsem k němu s úplně rozpadlým zubem a on ho zachránil. Když byly s jedním kanálkem komplikace, nikam nespěchal, dělal rentgeny a zval mě na příště. Až když byl kanálek na rentgenu v pořádku, dodělal finální výplň a korunku. Zub funguje a vypadá, jako by s ním nikdy nic nebylo. Takže doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lékař stomatolog Matsak Lavgaev

Dle mého názoru velmi dobrý zubař. Na vstupní prohlídce se mnou prošel RTG snímek zub po zubu, našel několik problémů, navrhl jejich řešení, které sice není levné, ale souhlasím, že je to jediný správný postup, který vede k záchraně zubů. Oproti předchozí zubařce jasný posun vpřed.

Strašně se bojím zubařů, objednal jsem se s akutním problémem, protože paní doktorka, kam jsem chodíval je v důchodu. Pan doktor mě přijal, zrentgenoval, uklidnil a hlavně zub vytrhl rychle a skoro bezbolestně a hlavně nabídl konzultaci pro další řešení. Má zlaté ruce.

Byla jsem u pana doktora pouze jedenkrát, provedl lékařské vyšetření, diagnostikoval můj stav a sestavil plán další léčby. Zatím absolutní spokojenost a vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lékař stomatolog Matsak Lavgaev Důvodem návštěvy bylo domluvit vhodné dokončení ošetření zubu mojí dcery

Pan doktor zhodnotil situaci, nabídl možné postupy ošetření, zodpověděl dotazy, vyšel vstříc při domluvě termínu další návštěvy. Je komunikativní, připravený srozumitelně a předem vysvětlit, jak bude při ošetření postupovat.

Dokonalý profesionál!! I když jsem nebyl jeho pacient, tak si při mém velmi akutním stavu přivstal na 7:30 a velmi šetrně mně ošetřil, zbavil bolesti, přidal pár doporučení a pozval na kontrolu druhý den. Dvakrát jsem byl obědnaný na přesnou dobu a tento termín dodržel bez čekání v čekárně. Navíc mně šokoval tím že vše vyřídil přes VZP a nechtěl žádný honorář za ošetření. Ošetření velice rychlé a bez dlouhého povídání. Takže až můj současný (v tu dobu nedostupný dentista) odejde do důchodu tak vím přesně ke komu se přihlásit. Pokud teda už nebude u pana doktora plno.

Pan doktor mě akutně přijal ,přestože nemusel,vytrhl zub,vše vysvětlil, je fajn, mohu jen doporučit.

Velice profesionální, příjemný k pacientům a hlavně šetrný.Oceňuji pečlivost, šetrnost ošetření a doržení termínu objednání. Mohu doporučit

Lékaře plně doporučuji. Objednal jsem se s akutním problémem. Ihned jsme si domluvili nejbližší možný termín. Rychlý rentgen a diagnóza. Nakonec muselo dojít k extrakci zubu. Ta však byla rychlá a téměř bezbolestná. Navíc mi pan doktor ihned diagnostikoval, že dvě další výplně od mého bývalého zubaře jsou udělány špatně. Ihned jsme se domluvili na nápravě. Odcházel jsem spokojený a předchozí návštěva bankomatu byla zcela zbytečná.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, prijimate take pacienty pojistene CPZP - 205?
    Diky moc!

Dobry den, osetreni jednoho kanalku vychazi na 900 Kc. Pojistovnu 205 prijmame.

MUDr. Matsak Lavgaev

• Dobrý den, můj problém začal od 22.12.2017 s jedním zubem, kde byl malý kaz, paní doktorka ho vyvrtala a vše bylo v pořádku. Jenže další problém se začal probouzet hned do týdne, kdy mě začal bolet zub vedle toho zaplombovaného zubu. Bolelo to tak, že jsem skončila na Silvestra na pohotovosti. Zub byl mrtvý, paní doktorka mi píchla injekci, vytála nervy a že mám zánět v zubu, zub nechala volně. Nyní je 6.2. a já stále každý týden chodím na čistění kanálku a zub je volný. Zub cítím na dotek citlivý a v tu ránu jak mi dá paní doktorka léčivou vložku, tak nastane tepání, škubání v zubu, do tři dnů mi nateče tvář mírně a zub bolí, už 2x jsem tu vložku vytáhla, nebo se bolest nedala vydržet, hned jsem snědla ibalginy. Co se bude dít dál, když už dva měsíce se nic neděje a zub bolí i když je mrtvý..za týden opět čistění a nic. Rentgen zubu nebyl. Děkuji za Vaši odpověď. Hezký den.

Dobrý den, můžete přijít k nám dnes 12.2. ve 12:30 hod

• Zubní kámen