Matsak Lavgaev, zubař Praha

Hotovost

Akční cena bílé plomby • od 800 kč

Akční cena keramických korunek • od 8 800 kč

Akční cena metalokeramických korunek • od 4 500 kč +9 Více

Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stomatologie s dvacetiletou praxe. Posuzuji-li konkrétní klinicky ...

• Zubní kámen
  • Zubní kaz
  • Zbarvení zubů

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 800 kč

od 8 800 kč

od 4 500 kč

990 Kč

Umístění: Lékař stomatolog Matsak Lavgaev

Pan doktor by se měl především naučit chovat, protože na nepříjemnějšího a arogantnějšího doktora jsem dosud nenarazil. Důrazně upozorňuji, že ačkoli má pacient možnost objednat se k němu na tomto portálu, dostane pravděpodobně vynadáno jako já, že ho použil (proč tedy stále existuje ???). Další příklady z praxe: Doktor Lavgaev po každé návštěvě kritizoval můj chrup, říkal že se o něj nestarám - což není pravda a potvrdili to po jeho návštěvě 2 jiní zubaři. Poslal mne na dentální hygienu naproti své ordinaci, že prý mám velké množství zubního kamene - dent. hygienistka (jinak opravdu sympatická slečna - doporučuji narozdíl od výše zmíněného "doktora") toto vyvrátila a zdůraznila, že i když to byla moje vůbec první návštěva dent. hygieny, měl jsem zubního kamene minimální množství a zuby rovněž, že jsou v pořádku a není důvod častých návštěv. Jaké překvapení, když jsem šel k panu "doktorovi" po 2 !!! měsících od návštěvy dent. hygienistky a on mi znovu řekl, že mám velké množství kamene a měl bych jít zase na hygienu ???!!! Za mě tedy nedoporučuji, ačkoli nesnižuji doktorovi schopnosti. Je tak jen na vás, zda překousnete arogantního, ale třeba dobrého zubaře - já tedy ne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lékař stomatolog Matsak Lavgaev Preventivní prohlídky

Dobrý den, dnes jsem navštívil ordinaci MUDr. Lavgaeva s tím, že hledám seriózního zubního lékaře, kterému bych mohl svěřit veškerou agendu okolo péče o můj chrup. Za kvalitu jsem ochoten zaplatit a chápu obtížnou situaci stomatologů při jednání se zdravotními pojišťovnami. DNES jsem ale takového lékaře nenašel i navzdory velmi kladnému hodnocení na tomto portálu. Dostal jsem informaci o dalším postupu, který ale nevyužiji a budu ve svém hledání pokračovat dokud nenajdu nejen výborného profesionála, ale také empatického a (alespoň trochu) příjemného člověka. Vztah poskytovatele služby (jakékoliv) a jeho klienta je vztahem oboustranné důvěry, který dnes v žádném případě nebyl navázán. Děkuji MUDr. Lavgaevovi za jeho čas a přeji mu hodně štěstí v navazování dlouhodobého vztahu s perspektivními klienty.

DM.

Pan doktor je nezodpovědný, nic pořádně nevysvětlí, musíte se ho ptát, abyste vůbec věděli, co bude dělat a jak bude, co probíhat... Co se mu, ale musí nechat je, že pokud máte nějaký problém, okamžitě se Vás ujme.

Pana doktora jestli ho lze takto nazvat, nenavštěvujte pokud máte jinou barvu pleti. Ani se Vám nepodívá do úst a hned ode dveří řve , že nedělá na pojišťovnu, ale za hotové. Bez konzultace atd........ a to jsem v peněžence měl 7 tisíc a byl připraven platit. No hold pan Lavgaev mi nedal ani možnost se vyjádřit. Doslova mě paralyzoval svým chováním. A to sám není Čech ! Ano ošetřil mě pouze jako akutní případ a poslal na proti k panu doktorovi Desortovi , že ten na pojišťovny pracuje.

Dobrý den,
Ponechat bez odpovědí uvedený komentář mně nedovoluje nejenom lékařská etika, ale i obyčejná občanská slušnost: obvinění v rasistickém přístupu k výběru pacientů v žádném případě nikdy nemůže být spojeno s mým jménem. Proti podobným výrokům na veřejnosti mohl bych se bránit u soudu, však moje mnohaletá lékařská praxe a tisící spokojených pacientů všech možných národností včetně Vietnamců, Mongolů, Arabů, Afrikánců, Romů nebo Latino-Američanů v tomto případě jsou nejlepším důkazem naprosté absurdity podobného obvinění. Valná většina mých pacientů jsou Češi vč. veškerých možných národnostních menšin, skoro všichni mé pacienti se ke mně vrátili od té doby, co jsem otevřel vlastní praxe.
Co se tyče rozsahu stomatologické peče, hrazené zdravotními pojišťovnami: kvalitní a nadstandardní výkony, které zaručené uspokojí požadavky i těch náročnějších pacientů, bohužel nejsou hrazené s veřejného pojistného vzhledem k vyšší ceně používaných materiálů a vyšší časové náročnosti podobných postupů, právě proto vždy nabízím pacientovi veškeré dostupné varianty léčení, a pokud pacient s nabízeným plánem léčení nesouhlasí, doporučují se obrátit ke kolegům, používajícím alternativní materiály a méně náročné postupy. Matsak Lavgaev

K panu doktorovi jsem se objednala s akutní bolestí zubu. Řekl mi, že se mám nejdřív objednat na dentální hygienu a pak až přijít. Nedoporučuji.

MUDr. Matsak Lavgaev

Dobrý den. V ordinaci jste byla 23.1. Ja jsem diagnostikoval zánět dásní. Proto jsem doporučil jako první dentální hygienu. Lavgaev.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, prijimate take pacienty pojistene CPZP - 205?
    Diky moc!

Dobry den, osetreni jednoho kanalku vychazi na 900 Kc. Pojistovnu 205 prijmame.

MUDr. Matsak Lavgaev

• Dobrý den, můj problém začal od 22.12.2017 s jedním zubem, kde byl malý kaz, paní doktorka ho vyvrtala a vše bylo v pořádku. Jenže další problém se začal probouzet hned do týdne, kdy mě začal bolet zub vedle toho zaplombovaného zubu. Bolelo to tak, že jsem skončila na Silvestra na pohotovosti. Zub byl mrtvý, paní doktorka mi píchla injekci, vytála nervy a že mám zánět v zubu, zub nechala volně. Nyní je 6.2. a já stále každý týden chodím na čistění kanálku a zub je volný. Zub cítím na dotek citlivý a v tu ránu jak mi dá paní doktorka léčivou vložku, tak nastane tepání, škubání v zubu, do tři dnů mi nateče tvář mírně a zub bolí, už 2x jsem tu vložku vytáhla, nebo se bolest nedala vydržet, hned jsem snědla ibalginy. Co se bude dít dál, když už dva měsíce se nic neděje a zub bolí i když je mrtvý..za týden opět čistění a nic. Rentgen zubu nebyl. Děkuji za Vaši odpověď. Hezký den.

Dobrý den, můžete přijít k nám dnes 12.2. ve 12:30 hod

• Zubní kámen