Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů • od 500 kč

Diagnostika v obl.obličeje, zubů • 500 Kč +2 Více

Estetická stomatologie • 700 Kč

Stomatochirurgie • 1 900 Kč

Kvalitní stomatologické ošetření a prevence má pro celkové zdraví obrovský význam. Rádi vám pomůžeme udržet si váš chrup zdravý a tím zlepšit váš cel...

• Zubní kaz

700 Kč

Stomatochirurgie

1 900 Kč

Umístění: STOMAMED s.r.o. Trhání osmičky

Celý personál kliniky byl velice milý a vstřícný. Na řadu jsem přišel přesně podle plánu a zákrok stál přiměřenou cenu. Oceňuji chování recepčních, byly to velice milé slečny. Samotný doktor Kropík je na první pohled pohodář, navíc profesionál na svém místě. Sestřičky velice příjemné a milé. Oceňuji humor během zákroku, pobavil jsem se.

Celkově na mě návštěva kliniky udělala velký dojem, chválím.

Po přečtení někrých názorů jsem měla veliký strach.ale po osobní zkušenosti mohu jen všem případným pacientům doporučit- personál velmi vždělaný,osobní přístup,lékař Dr.Kropík,kapacita v oboru,vše nejprve vysvětlí ,zklidnil mne.Jako lékař specialista velmi propfesionální, špičkový a s přístupem super.Klinika vypadá jako zdravotní zařízení budoucnosti.
žilinová Růžena

Pan doktor Kropík je podle mě nejlepší zubař v okolí! Všichni na klinice jsou velmi ochotní, vše vysvětlí a komu ne tak je to na velmi dobré přísloví : Líná huba, holé neštěstí.
Nicméně pan dokrot mi trhal osmičky, a i když rostli opravdu hodně špatně, vše šlo bez bolesti. Za injekce a další věci se samozřejmě platí. Ale to budete platit všude. Nikdo vám zuby zadarmo neudělá, a v dnešní době, kdy se na zuby opravdu kouká, není nejlepší je zanedbávat.
Vřele doporučuji!!!

O

Včera jsem byla na trhání osmi v zánětu,no krve by se ve me nedořezal jaký jsem měla strach:-) klobouk dolu,pan doktotor byl příjemný,milý a co je nejdůležitější,profík!Zub rosl krive,tlačil na sedmu a byl během 10 ti minut naprosto bezbolestne venku.:-) Za mě jen a jen chvála a klobouk dolu za skutečne bezva přístup p.doktora i milych sestřiček:-) čekají me ješte dva moudráky na trhání a příšte pujdu určite s klidem...Děkuji p.Doktore Bauchnrová

Byl jsem u něj před 7 lety a super. Doporučil mi ho náš pan doktor teď znovu, protože je na chirurgii machr a vše funguje. Pan doktor je zásadový a navíc udělal velký pokrok s ordinací a sestřičkami. Navíc dobře vysvětlí, má pochopení pro pacienta.Vždycky pohovoří něco navíc, což odreaguje. První výkon klasika, druhý daleko náročnější nějaký nadstandart. Něco rád připlatí každý kdo se o sebe stará a má zájem. Obojí úžasný, zahojené. Mohu jen doporučit. Nenechte se tam nikdo odradit od toho co a jak děláte. Moc děkuju. Petr K

Profesionál a odborník, jedním slovem MACHR, obklopený usměvavým, vstřícným a velmi ochotným kolektivem sestřiček! Postupně mi vyndal všechny "moudráky" - bez komplikací a téměř bezbolestně. Vždy ochotně a s humorem vysvětlil, jaký zákrok mě čeká a objasnil mi následky zanedbávání pravidelné péče o chrup. Velice pozitivní zkušenosti mám i se sestřičkou ze zubní hygieny, která mi zuby opečovává. VŠEM moc děkuji a přeji jen hodné pacienty.

MUDr.Kropík mi provedl poměrně složitou akutní operaci vyjmutí "osmičky" . Vysoce oceňuji, že operace mohla proběhnout následující den po vyšetření, zákrok byl rychlý a profesionální. Jeho osobní přístup a celého personálu hodnotím též velmi kladně. Děkuji a přeji hodně spokojených pacientů.
Lubor

Po třech vyndaných osmičkách chválím pana doktora. Je velmi vtipný, usměvavý a s trpělivostí zodpovídá všechny moje dotazy. Chválím i milé sestřičky. Děkuji Aneta

Š

Personál velmi příjemný, pan doktor osobně dosti drzý, v šoku jsem nebyla schopna vtipně zareagovat. Těším se na další spolupráci a doufám, že již slova najdu :-)

Vyborný lékař , ochotný a usměvavý . Děkuji moc .

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů