Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů • od 500 kč

Diagnostika v obl.obličeje, zubů • 500 Kč +2 Více

Estetická stomatologie • 700 Kč

Stomatochirurgie • 1 900 Kč

Kvalitní stomatologické ošetření a prevence má pro celkové zdraví obrovský význam. Rádi vám pomůžeme udržet si váš chrup zdravý a tím zlepšit váš cel...

• Zubní kaz

700 Kč

Stomatochirurgie

1 900 Kč

STOMAMED s.r.o.

Názor přidán dne 03.05.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Také jsem byla pacientkou stomatologa Mudr.Matouše Kropíka. Zákrok na dvou stoličkách a osmičce. Pod jednou stoličkou jsem měla váček, tím se zákrok obešel bez "nadstandartní" péče. U druhého zákroku jsem drahou uklidňující injekci odmítla a pan doktor byl velmi nepříjemný. U třetího zákroku jsem "vyzkoušela" drahou injekci. Krom toho, že mě pusa netvrdla, což bylo příjemné, jsem ale jiné výhody oproti obyčejné injekci nezaznamenala. Co jsem ale určitě zaznamenala, byla změna chování u pana doktora. Co k tomu dodat? Snad jen to, že takto by se profesionální a šikovný stomatolog, kterým beze sporu pan doktor je, chovat neměl. Na pacienta toto chování může působit tak, že na prvním místě jsou peníze a teprve potom pacient a jeho problémy. MAK

Jedná se o podnikatele, který spravuje zuby. Amalgánové plomby ze zásady nedělá, protože... (na nich nevydělá) a když jsem na ni trval, tak mi bez okolků řekl, ať si najdu jiného zubaře (samozřejmě ví, že v okolí není žádný volný). Přitom každý zubař má povinnost nejprve nabídnout standardní péči plně hrazenou z veřejného zdravotního pojištění.
Hodnocení:
- určitě nejdražší zubař v širokém i dalekém okolí
- dlouhá čekací doba
- problém po jednom zákroku (kdy vymýšlel, že příčina bude ve všem možném, nže v jejich zákroku)
+ navzdory tomuto jednoho problému myslím, že po odborné stránce OK

Když máme se setrou nějaký problém se zuby či s dásní vždy nás pan dokor pošle až za měsíc.(Někdy i dřív.)

Velice arogantní člověk. Na sále mě rozbrečel a evidentně mu to působilo uspokojení. Vedl řeči o nadstandartní klientele, čímž mi neustále naznačoval, že já k ní nepatřím. Od zkušeného lékaře bych spíše očekávala seznámení se zákrokem a uklidňující přístup. Ani jednoho jsem se ale nedočkala. Jen deptal. Podobný zážitek měla i moje kolegyně v ambulanci s jeho manželkou. Jejich povýšené, arogantní a nevkusné chování bylo hlavním důvodem k vyhledání jiného zubního lékaře.

K panu Kropíkovi jsem šla s problémy s osmičkama. Vážně mě to hodně bolelo, ale objednaná jsem byla až za dva měsíce, jelikož nejsem stálá pacientka. Když jsem se k panu doktorovi konečně dostala, vytrhl mi dva zuby současně a nalomil mi nějakou kůstku. Tři týdny jsem chodila s horečkami na každodenní výplachy a výměnu drenu. Když jsem přišla na kontrolu po třech dnech s modřinou přes půlku obličeje, řekl že jsem se kousla! Velmi nepříjemný doktor, čekací doba šílená!! Nevím jak ostatní, ale já osobně nedoporučuji.

Bohužel já mám spíše negativní zkušenost - pan doktor se ke mně choval arogantně, při komplikacích po vytrhnutí osmičky mi s ironií řekl, že normálním lidem se to hojí 5 dnů, ale mně už se to hojí 14 dnů - nejsem tedy normální člověk ale hnisavý zánět jsem si taky nevymyslela....Takže za mne ne, příště půjdu raději jinam. Klinika je to luxusní i s recepčníma, ale spíše bych ocenila empatičtější přístup.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů