Massoumeh Keshavarz, ortodontista Praha

MUDr. Massoumeh Keshavarz

Ortodontista Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Na dlouhém lánu 11, Praha
Soukromá ordinace ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí
Tachovská 609/8, Praha
Soukromá ordinace ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá ordinace ortodoncie Jiný

Přestože paní doktorka vypadala na začátku velmi profesionálně a pečlivě, bohužel z nějakého důvodu, ke kterému jsme se nedobrali, dočasná rovnátka dvakrát za sebou praskla. Strávili jsme spoustu času a energie dojížděním sem tam a byli jsme neustále obviňováni, že jsme je hrubou silou zničili my, což nebyla pravda. Když jsem podruhé nesla rovnátka na opravu, již jako oficiální reklamaci, kde jsem chtěla potvrdit převzetí prasklých rovnátek, byla až agresívní. Pak si ale asi uvědomila, že takhle to nejde a rozhodla se peníze vrátit, prý nedokáže zaručit, že by nová či opravená rovnátka nepraskla znovu. Je možné, že tohle je vyjímečně se vyskytující případ, ale i za takové situace by se měla doktorka chovat slušně a korektně. Což bohužel tedy moje zkušenost nebyla. Na závěr mi popřála, ať si najdu ortodontistu, který mi bude vyhovovat a který bude umět funkční rovnátka vyrobit. Co k tomu říct více...


U

Názor přidán dne 28.01.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice poctivá, spolehlivá. Při léčbě mi bylo vždy všechno výborně vysvětleno. Vřele tuto paní doktorku doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Při všech návštěvách jsem byla spokojena s paní doktorkou. Vždy mi vše vysvětlila a snažila se o co nejkratší dobu léčby. Děkuji za krásně rovné zuby.


P
Ověřeny pacient

Služby za slušnou cenu, příjemné jednání.Tuto lékařku vřele doporučuji.


I
Ověřeny pacient

Zkušenost s touto lékařkou mám jen tu nejlepší. Vstřícný osobní přístup, krátká objednací lhůta, vlastní RTG v ordinaci. Návrhy léčby konzultuje s pacientem, závěrečné rozhodnutí je vždy na pacintovi. Tuto lékařku doporučuji i v okruhu svých známých.


Paní doktorka mi po prvním vyšetření sdělila, že aby odstranila mé vady, tak je nutné vytrhnout dva zuby a později také bude nutné rozseknout čelist (operace). Toto sdělení mě šokovalo a na doporučení zubní lékařky jsem se objednala do jiné ortodoncie, kde mě neposílali na žádná vyšetření (vše udělali na místě) a nemusela jsem objíždět půl Prahy kvůli (u této paní doktroky ano). Nyní mám zuby krásně rovné, žádný předkus-nikdo mi netrhal zuby ani nesekal čelist. Pokud bych u paní doktorky zůstala, ani se nechci domýšlet, jak by to dopadlo.

MUDr. Massoumeh Keshavarz

Čelistní operace provádí u vášných a nadměrně náročních příadů kdy je velký rozdíl mezí velikosti a postavení čelistí.Občas ten rozdíl se dá kompromisně kompenzovat extrakci a vyhýbat se operaci. Je to jednoduhá fizická pravdila kde všude ve světě existuje.To je zvláštní, že u vás nedošlo ani k operaci, ani k extrakci! zřejmě jednalo o nějaký nadzemský kouzelný moc! Každopádně je to dobře že nyni jste šťastná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti