Na dlouhém lánu 11, Praha

Tachovská 609/8, Praha
Soukromá ordinace ortodoncie

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

U

Názor přidán dne 28.01.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Paní doktorka je velice poctivá, spolehlivá. Při léčbě mi bylo vždy všechno výborně vysvětleno. Vřele tuto paní doktorku doporučuji.

Při všech návštěvách jsem byla spokojena s paní doktorkou. Vždy mi vše vysvětlila a snažila se o co nejkratší dobu léčby. Děkuji za krásně rovné zuby.

Služby za slušnou cenu, příjemné jednání.Tuto lékařku vřele doporučuji.

Zkušenost s touto lékařkou mám jen tu nejlepší. Vstřícný osobní přístup, krátká objednací lhůta, vlastní RTG v ordinaci. Návrhy léčby konzultuje s pacientem, závěrečné rozhodnutí je vždy na pacintovi. Tuto lékařku doporučuji i v okruhu svých známých.

Paní doktorka mi po prvním vyšetření sdělila, že aby odstranila mé vady, tak je nutné vytrhnout dva zuby a později také bude nutné rozseknout čelist (operace). Toto sdělení mě šokovalo a na doporučení zubní lékařky jsem se objednala do jiné ortodoncie, kde mě neposílali na žádná vyšetření (vše udělali na místě) a nemusela jsem objíždět půl Prahy kvůli (u této paní doktroky ano). Nyní mám zuby krásně rovné, žádný předkus-nikdo mi netrhal zuby ani nesekal čelist. Pokud bych u paní doktorky zůstala, ani se nechci domýšlet, jak by to dopadlo.

MUDr. Massoumeh Keshavarz

Čelistní operace provádí u vášných a nadměrně náročních příadů kdy je velký rozdíl mezí velikosti a postavení čelistí.Občas ten rozdíl se dá kompromisně kompenzovat extrakci a vyhýbat se operaci. Je to jednoduhá fizická pravdila kde všude ve světě existuje.To je zvláštní, že u vás nedošlo ani k operaci, ani k extrakci! zřejmě jednalo o nějaký nadzemský kouzelný moc! Každopádně je to dobře že nyni jste šťastná.