Massalema Orfan, zubař Smržovka

Zubař

náměstí T.G. Masaryka 639, Smržovka
Praktický zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vyborny stomatolog,profesional. Vzdy ma plnou cekarnu lidi,tim chci rict,ze k panu doktorovi chteji vsichni chodit.
Velmi prijemny doktor! Mohu jen doporucit.

Vynikající stomatolog. Komunikuje s pacientem celou dobu a vysvětlí mu celý zákrok a co ho čeká. Bezbolestné ošetření je samozřejmostí. Velice slušný a hodny. Více takových lékařů

Výborný zubař! Nemám, co bych mu vytkla. Vždy je moc milý a vše hezky vysvětlí. Kéž by takoví byli všichni lékaři!

Nebyl jsem zcela spokojený se svým pražským stomatologem, a vzpomněl jsem si na Orfana, kamaráda ze studií (jiná škola, leč stejný stůl v hospodě :-) Zkušebně jsem si od něj na jaře nechal opravit jeden zub a už jsem u něj zůstal - ano, vyplatí se mi z Prahy dojíždět. Má neuvěřitelně vstřícný přístup, mluví s vámi, usmívá se, pracuje pokud možno bezbolestně a naprosto precizně a pečlivě. Jestli bůh stvořil lepšího zubaře, nechal si ho pro sebe.

Pane Bože, děkujeme za tohoto Člověka. K jeho návštěvě se vždy doslova těším. Jenom kdyby bylo takových lidí víc pod sluncem, to by nám bylo hej.:o)))

Mohu doporučit, příjemný, ochotně ošetřil mého přítele Slováka v pátek dopoledne,navíc za velmi příjemnou částku v řádech desetikorun.

I když bydlím téměř 20 km od Smržovky, tohoto pana zubaře se nehodlám zbavit. Je to vynikající odborník a neuvěřitelně lidský člověk. Chodím k němu s celou svojí početnou rodinou, čtyřmi dětmi, které se na každou prohlídku u něj dokonce těší!!! Doporučuji!!!Marie Dušáková

Profesionální přístup lékaře i sestry, bezbolestné ošetření a hned napoprvé, vyhovující ordinační hodiny a dokonce i dodržují objednací dobu

jsem s panem doktorem velmi spokojena mohu skutečně doporučit...

nejlepší zubař