Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Paní doktorka byla nepříjemná, neprofesionální a především úplně neempatická. Druhý screening a hrozný zážitek, partner z toho vůbec nic neměl, celé vyšetření trvalo sotva pět minut, fotky dvakrát tu samou, zrovna když malý pil a ve 2D, protože se paní doktorce nechtělo. Informace k placentě nízko: Víte o tom? Tak žádné tahání věci a žádný sex. Toť vše. No ve zkratce už nikdy víc. Opravdu nám celé vyšetření zkazila, těšili jsme se měsíce a nebyla ani lidská, ani milá. Sem opravdu ne.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Veľmi milý a ochotný prístup zo strany pani doktorky aj sestričky. Bola som prijatá presne na objednaný čas, môžem len odporúčať.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Chodím k paní doktorce již několik let. Nejprve jen, jako pacientka k ženské lékařce, pak v obou těhotenstvích. Na její přístup si nemůžu stěžovat, spíše naopak. Občas není nálada k vybavování, ale to se dá pochopit. Pokud k ní člověk chodí déle, tak to pozná. Je úžasné, jak si pamatuje, kolik mám dětí a co jsme spolu všechno řešily. Pokud byl nějaký problém, dokázala mě vždy uklidnit.

C
Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Paní doktorka bohužel vyšetření udělala ve spěchu, ráda bych řekla, že 5 minut a nazdar - ale ani pozdrav neproběhl. Neochota komunikovat, podívat se na pohlaví vůbec ikdyz vidět bylo. Na dotaz zda to bude holka nebo kluk tak se máme zeptat příště, ale "asi víc holka". Děkujeme pěkně za zážitek. K paní doktorce už nikdy více!

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Paní doktorka mi dělala odběr plodové vody. Zákrok byl rychlý a bezbolestný, vše jsem mohla sledovat na monitoru. Paní doktorka není zrovna nějaká sladká a upovídaná, ale že by byla nepříjemná určitě říct nemůžu. Svoji práci dělá dobře a o to jde především.

Negativně hodnotím jen dlouhé čekání i přes objednání na přesný čas.
Taky jsem myslela, že si po zákroku budu moc moct chvíli poležet, než se vydám na cestu...

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Centrum prenatální diagnosti...Více
Chodila jsem na UTZ vysetreni a celou těhotenství k pani doktorky Vondrackove a jsem velice prekvapena z recenzi, ktere tady ctu.
Pani doktorka byla sice strucnejsi a ze nejdrive bude vysetrovat a pak bude mluvit. Přece ne byla jsem v kavarne. Za nas profesionalni pristup.
Pohlavi nam sdelila a hned se ptala na jmeno. Za nas velice prijemna zkusenost a profesionalita. Nemuzu si stezovat a hodnotim 5 hvezdickami.
Zůstanu u paní Doktorky i na dal.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. 2. screening

Dnes jsme byli s manzelem na UTZ vysetreni u pani doktorky Vondrackove a jsem velice prekvapena z recenzi, ktere tady ctu.
Pani doktorka byla sice strucnejsi a hned na zacatku nas upozornila, ze nejdrive bude vysetrovat a pak bude mluvit. Za nas profesionalni pristup, prece jen jsem byla u lekarky a ne na manikure.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Ultrazvuk ve 22tt

Dnes jsem byla i s manželem na druhém velkém ultrazvuku u paní doktorky.Pani doktorka je neskutečně protivná a neprofesionální.Chybi ji lidský přístup.Protože jsem u ní byla po prvé, měla jsem strach,aby to zas nebyla nějaká protivná lékařka jak při prvním ultrazvuku,ale ta první byla proti téhle zlatá.Na další ultrazvuk už se určitě do prenatalu v Brně objednávat nebudu.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

U paní doktorky jsme byli na druhém NT screeningu.Myslím,že oba jsme to vnímali s přitelem podobně.Už uvítání byla hrůza.Informace nám zřejmě +- sdělila,ale UZ sám o sobě byl dost nepříjemný,někdy i trochu bolestivý jak tlačila i druhou rukou na břicho,aby se mohla nejspíš dobře podívat a miminko se natočilo.Na otázku pohlaví sice tak nějak odpověděla,ale když jsem se zeptala,jestli už je to jisté,podle toho jak to šlo vidět(minule říkali opačné pohlaví),tak odpověď zněla,že se mám nechat překvapit,až se narodí.Za mě profesní i lidský přístup katastrofa.U přístí návštěvy si dám pozor při objednání,abych nešla k paní doktorce.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. kontrola ve 32. tt

Již jsem potřetí těhotná a bohužel jsem se pokaždé měla nepříjemnou zkušenost s MUDr. Vondáčkovou. Arogantní, nesympatická, nechápu co dělá na soukromé klinice kde si vyšetření pacientky hradí. V prvním těhotenství začala vyšetřením tím, že no to projasnění páteře je nějaký špatný a tohle taky a to taky. Pak jsem začala brečet (z jejího vyšetření jsem plakala ještě několik dní) a pak na mě hukla ať neřvu, že to ještě nic neznamená (já prvorodička a ze všeho vyjukaná). No a včera poslední vyšetření manžel i s dcerou (4roky, která se těšila, že uvidí miminko) byla vykázaná z ordinace sotva co dosedli a to řekli pouze dobrý den. A když jsem se zeptala na fotku dítěte tak odpoveď byla, můžu vám udělat co chcete, ale stejně tam nic neuvidíte. Sestřička, která byla s paní doktorkou byla super. A ostatní doktory u kterých jsem byla můžu jen chválit.