MUDr.

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatr

9 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

MUDr. Martina Vetešníková Klimová- Narozena v roce 1979. Absolventka lékařské fakulty Univerzity Pavla Josefa Šafárika v Košicích, obor všeobecné lékařství 2003. V období lékařka… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• Názor přidán dne 26.06.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• M
    Umístění: Psychiatrická ambulance

Paní doktorka je velmi příjemná, má lidský přístup, který mi u některých doktorů bohužel chybí. Jsem s ní velmi spokojena.

• M

Paní doktorka je profesionál na svém místě. Okamžitě poznala, že moje bolesti jsou psychického původu a nasazením správné medikace můj problém vyřešila. Takže po 4 letech lítání po různých doktorech, mám konečně klid. Během léčby jsem se na ni mohla obrátit s jakýmkoliv dotazem, byla vždy vstřícná a velmi ochotná. Patří jí můj obrovský dík, protože vrátila můj život zpět do normálu. Mockrát děkuji!

• Začátkem roku jsem se dostal do tíživé životní situace, ksy mi " vypla " hlava. Nebál jsem se vyhledat odbornou pomoc u doktorky Vetešníkové v Otrokovicích. S odstupem času musím konstatovat, že to byla správná volba. Bez jejího odborného a zároveň lidského přístupu bych zcela jistě nebyl tam kde jsem nyní. Byla to sice dlouhá a obtížná cesta a zcela jistě ještě bude, ale s pomocí paní doktorky a její profesionality, pramenící z dlouholetého působení v psychiatrické nemocnici v Kroměříži, vím že to zvládnu....Ještě jednou velké díky....A vám, kteří váháte, jen jedna rada. Nebojte se vyhledat odbornou pomoc psychiatra. Nebolí to a pomůže vám to.....

• Z

Každý se může dostat do situace, kdy ztratí nejbližšího člověka.
    Sedím v tichém bytě a mám pocit, že přes tak velkou prázdnotu, bolest, lítost, zlost, výčitky a smutek se nemůžu nikdy dostat. Nechce se mi žít, nevím jak budu žít a nevím proč vlastně bych měla teď dál žít. Proč se to stalo? Mohla jsem tomu nějak zabránit? Mohla jsem udělat něco jinak?
    První krok je přiznat si, že na tohle sama nestačím. Potřebuju to někomu říct a probrat to s ním, jinak se z toho zblázním.
    Paní doktorka Vetešníková byla ta nejlepší volba. Ikdyž to může znít otřepaně, opravdu mě vrátila do života a já jí za to moc děkuji.

• Jsem moc rada, ze jeste existuje doktor, ktery se muze vyznacovat svoji lidskosti a zaroven do toho skloubit svoji odbornost i osobni zkusenost...Prisla doba v mem zivote, ktera neni jednoducha, ale diky pani doktorce jsem znovu na nohou. Pani doktorka ma velice lidsky pristup, kdy se u ni nemuse te citit jako pacient s doktorem. Je to velmi prijemna osoba, ktera Vam svym vystupovanim dava pocit klidu. Kdyby na Vas prisla chvile, kdy se ztracite ve svem zivote a nevi te si rady, kudy kam, tak se urcite obrat te na pani doktorku.

• Touto cestou si dovoluji poděkovat paní doktorce. Díky jejímu citlivému a profesionálnímu přístupu jsem dokázala najít řešení svých problémů a cestu životem. Opravdu vřele doporučuji!!!!

• Ráda bych touto formou poděkovala paní doktorce, která mi jako jediná dokázala pomoci v těžké životní situaci. Bez její pomoci bych nedokázala dále skloubit osobní a profesní život. Tato lékařka je opravdu profesionál ve svém oboru, mohu její služby všem jen vřele doporučit.

• Chtěla bych touto cestou nejen poděkovat, ale pomoci dalším lidem v těžkých životních situacích s volbou lékaře. Tato lékařka je opravdu velmi chápající a citlivá. Svým otevřeným přístupem mi pomohla řešit mou těžkou životní situaci. Vždy na mě měla dostatečný prostor a ochotně mě vyslechla. Včasná a správně nastavená léčba mi vrátila opět chuť do života a vidět budoucnost. Velká spokojenost s profesním i lidským přístupem. Dnes už rok po léčbě s velkým vděkem, mnohokrát děkuji.

• S

Skvělý člověk a psychiatr v jedné osobě. Paní doktorka mi svým profesionálním a citlivým přístupem hodně pomohla s řešením mého problému. Mohu vřele doporučit.
    Pacientka z Olomouce.

Dotazy od pacientů (14)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Martina Vetešníková Klimová-
    Narozena v roce 1979. Absolventka lékařské fakulty Univerzity Pavla Josefa Šafárika v Košicích, obor všeobecné lékařství 2003. V období lékařka Psychiatrické nemocnice v Kosmonosech. V období lékařka Psychiatrické nemocnice v Kroměříži. Od června 2015 lékařka soukromé psychiatrické ambulance na poliklinice v Otrokovicích - zaměstnání stále trvá.

Více zde: http://www.psychiatrotrokovice.cz/profesni-zivotopis/

• psychiatrie

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Pavla Josefa Šafárika - 2003

Znalost jazyků

• čeština

Nemoci

• krizové situace
  • úzkost, smutek a pocity vyčerpání
  • potíže se spánkem
  • tělesné potíže s možnou souvislostí s psychikou
  • potíže s pamětí
  • psychotické stavy