Umístění: Psychiatrická ambulance

Paní doktorka pomohla hodně lidem včetně mě. Hodně lidí zachránila. Byla to podle mě nejlepší doktorka v oboru psychiatrie co jsem poznala. Měla jsem jí moc ráda a mrzí mě, že už není mezi námi :(

Psychiatrická ambulance (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Psychiatrické vyšetření

Běžný termín

MUDr. Martina Vetešníková Klimová- Narozena v roce 1979. Absolventka lékařské fakulty Univerzity Pavla Josefa Šafárika v Košicích, obor všeobecné lé...

• krizové situace
  • úzkost, smutek a pocity vyčerpání
  • potíže se spánkem

Umístění: Psychiatrická ambulance Těžká situace v manželství

Paní doktorka je pro mne TOP lékař, zachránila mi život. Neunesla jsem, že manžel odesel dva dny před stědrým dnem k jiné ženě a to pouze fourmou SMS zprávy. Nic jsem netušila, ještě ráno psal "miláčku miluji tě ať ti to v práci utíká". Odpopedne napsal tohle. Soruaci bych bez paní soktorky nezvládla. Děkuji a doporučuji všem.

Názor přidán dne 26.06.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Psychiatrická ambulance

Paní doktorka je velmi příjemná, má lidský přístup, který mi u některých doktorů bohužel chybí. Jsem s ní velmi spokojena.

Paní doktorka je profesionál na svém místě. Okamžitě poznala, že moje bolesti jsou psychického původu a nasazením správné medikace můj problém vyřešila. Takže po 4 letech lítání po různých doktorech, mám konečně klid. Během léčby jsem se na ni mohla obrátit s jakýmkoliv dotazem, byla vždy vstřícná a velmi ochotná. Patří jí můj obrovský dík, protože vrátila můj život zpět do normálu. Mockrát děkuji!

Začátkem roku jsem se dostal do tíživé životní situace, ksy mi " vypla " hlava. Nebál jsem se vyhledat odbornou pomoc u doktorky Vetešníkové v Otrokovicích. S odstupem času musím konstatovat, že to byla správná volba. Bez jejího odborného a zároveň lidského přístupu bych zcela jistě nebyl tam kde jsem nyní. Byla to sice dlouhá a obtížná cesta a zcela jistě ještě bude, ale s pomocí paní doktorky a její profesionality, pramenící z dlouholetého působení v psychiatrické nemocnici v Kroměříži, vím že to zvládnu....Ještě jednou velké díky....A vám, kteří váháte, jen jedna rada. Nebojte se vyhledat odbornou pomoc psychiatra. Nebolí to a pomůže vám to.....

Každý se může dostat do situace, kdy ztratí nejbližšího člověka.
Sedím v tichém bytě a mám pocit, že přes tak velkou prázdnotu, bolest, lítost, zlost, výčitky a smutek se nemůžu nikdy dostat. Nechce se mi žít, nevím jak budu žít a nevím proč vlastně bych měla teď dál žít. Proč se to stalo? Mohla jsem tomu nějak zabránit? Mohla jsem udělat něco jinak?
První krok je přiznat si, že na tohle sama nestačím. Potřebuju to někomu říct a probrat to s ním, jinak se z toho zblázním.
Paní doktorka Vetešníková byla ta nejlepší volba. Ikdyž to může znít otřepaně, opravdu mě vrátila do života a já jí za to moc děkuji.

Jsem moc rada, ze jeste existuje doktor, ktery se muze vyznacovat svoji lidskosti a zaroven do toho skloubit svoji odbornost i osobni zkusenost...Prisla doba v mem zivote, ktera neni jednoducha, ale diky pani doktorce jsem znovu na nohou. Pani doktorka ma velice lidsky pristup, kdy se u ni nemuse te citit jako pacient s doktorem. Je to velmi prijemna osoba, ktera Vam svym vystupovanim dava pocit klidu. Kdyby na Vas prisla chvile, kdy se ztracite ve svem zivote a nevi te si rady, kudy kam, tak se urcite obrat te na pani doktorku.

Touto cestou si dovoluji poděkovat paní doktorce. Díky jejímu citlivému a profesionálnímu přístupu jsem dokázala najít řešení svých problémů a cestu životem. Opravdu vřele doporučuji!!!!

Ráda bych touto formou poděkovala paní doktorce, která mi jako jediná dokázala pomoci v těžké životní situaci. Bez její pomoci bych nedokázala dále skloubit osobní a profesní život. Tato lékařka je opravdu profesionál ve svém oboru, mohu její služby všem jen vřele doporučit.

Psychiatrické vyšetření

Cena není uvedená

Psychiatrická ambulance

Běžný termín

Cena není uvedená

Psychiatrická ambulance

Umístění: Psychiatrická ambulance Těžká situace v manželství

Názor přidán dne 26.06.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Psychiatrická ambulance

Každý se může dostat do situace, kdy ztratí nejbližšího člověka.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,už delší dobu mám stavy úzkosti,strachu,tlaku v hlavě, závratě, slabost v nohách.Ležela jsem i v nemocnici tam to uzavřeli jako páteř,ale můj stav se nelepší ani po akupunktuře,čínské masáži.Už jsem uživala homeopatika sedatif a ted mam na zavratě vertigoheel.Proč ale píši,už jsem fakt zoufala bojím se někam jít sama abych neodpadla pořád brečím,mám nastoupit v lednu do nové práce a potřebuji být fit.A co je nejhořší už sem se přistihla že mám černé myšlenky a bojím se, že někomu něco udělám nebo sobě,ale jen jednou, v noci nemužu spat.Prosím poradte jestli se mám objednat.Děkuji

Dobrý den, velmi pravděpodobně jde u Vás o rozvoj úzkostné poruchy. Pochopila jsem, že intenzita potíží má už dopad na osobní i pracovní fungování. Jelikož homeopatická léčba byla bez efektu, asi bude potřeba přistoupit k jiné léčbě, volbou je farmakoterapie(antidepresiva ze sk. SSRI). Doporučuji Vám vyhledat odbornou psychiatrickou pomoc k posouzení Vaších potíží a k event. nastavení vhodné léčby. S pozdravem MUDr.Martina Vetešníková

MUDr. Martina Vetešníková Klimová

• Dobrý den, paní doktorko. chtěla bych se zeptat, zda je nebezpečné užívat antidepresiva Argofan v těhotenství. trpím úzkostnými stavy. lék užívám již asi 10 let. pokoušela jsem se opakovaně o vysazení, ale neúspěšně. Plánuji založení rodiny, můj psychiatr doporučuje ihned poté, co zjistím, že jsem těhotná, vysazení, ale já mam obavy, že to bez léků nebudu zvládat. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, souhlasím s doporučením Vašeho psychiatra. V případě zjištění gravidity bych lék vysadila, minimálně po dobu prvních 12. týdnů a další postup volila dle Vašeho aktuálního psychického stavu. Pokud je nutné užívat léky v průběhu gravidity, měla by k tomu být indikace, kdyby se u Vás úzkostné stavy znovu objevily, možná jsou vhodnější antidepresiva ze sk.SSRI(sertralin, citalopram...) s kt. je více zkušenosti s užíváním v průběhu gravidity.
    S pozdravem MUDr.Martina Vetešníková Klimová

MUDr. Martina Vetešníková Klimová