Adres

Psychiatrická ambulance (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 1 Více
774 98.....

Psychiatrické vyšetření

Běžný termín

MUDr. Martina Vetešníková Klimová- Narozena v roce 1979. Absolventka lékařské fakulty Univerzity Pavla Josefa Šafárika v Košicích, obor všeobecné lé...

• krizové situace

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: Psychiatrická ambulance

Paní doktorka pomohla hodně lidem včetně mě. Hodně lidí zachránila. Byla to podle mě nejlepší doktorka v oboru psychiatrie co jsem poznala. Měla jsem jí moc ráda a mrzí mě, že už není mezi námi :(

Umístění: Psychiatrická ambulance Těžká situace v manželství

Paní doktorka je pro mne TOP lékař, zachránila mi život. Neunesla jsem, že manžel odesel dva dny před stědrým dnem k jiné ženě a to pouze fourmou SMS zprávy. Nic jsem netušila, ještě ráno psal "miláčku miluji tě ať ti to v práci utíká". Odpopedne napsal tohle. Soruaci bych bez paní soktorky nezvládla. Děkuji a doporučuji všem.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Názor přidán dne 26.06.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Psychiatrická ambulance

Paní doktorka je velmi příjemná, má lidský přístup, který mi u některých doktorů bohužel chybí. Jsem s ní velmi spokojena.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je profesionál na svém místě. Okamžitě poznala, že moje bolesti jsou psychického původu a nasazením správné medikace můj problém vyřešila. Takže po 4 letech lítání po různých doktorech, mám konečně klid. Během léčby jsem se na ni mohla obrátit s jakýmkoliv dotazem, byla vždy vstřícná a velmi ochotná. Patří jí můj obrovský dík, protože vrátila můj život zpět do normálu. Mockrát děkuji!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Začátkem roku jsem se dostal do tíživé životní situace, ksy mi " vypla " hlava. Nebál jsem se vyhledat odbornou pomoc u doktorky Vetešníkové v Otrokovicích. S odstupem času musím konstatovat, že to byla správná volba. Bez jejího odborného a zároveň lidského přístupu bych zcela jistě nebyl tam kde jsem nyní. Byla to sice dlouhá a obtížná cesta a zcela jistě ještě bude, ale s pomocí paní doktorky a její profesionality, pramenící z dlouholetého působení v psychiatrické nemocnici v Kroměříži, vím že to zvládnu....Ještě jednou velké díky....A vám, kteří váháte, jen jedna rada. Nebojte se vyhledat odbornou pomoc psychiatra. Nebolí to a pomůže vám to.....

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Každý se může dostat do situace, kdy ztratí nejbližšího člověka.
Sedím v tichém bytě a mám pocit, že přes tak velkou prázdnotu, bolest, lítost, zlost, výčitky a smutek se nemůžu nikdy dostat. Nechce se mi žít, nevím jak budu žít a nevím proč vlastně bych měla teď dál žít. Proč se to stalo? Mohla jsem tomu nějak zabránit? Mohla jsem udělat něco jinak?
První krok je přiznat si, že na tohle sama nestačím. Potřebuju to někomu říct a probrat to s ním, jinak se z toho zblázním.
Paní doktorka Vetešníková byla ta nejlepší volba. Ikdyž to může znít otřepaně, opravdu mě vrátila do života a já jí za to moc děkuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jsem moc rada, ze jeste existuje doktor, ktery se muze vyznacovat svoji lidskosti a zaroven do toho skloubit svoji odbornost i osobni zkusenost...Prisla doba v mem zivote, ktera neni jednoducha, ale diky pani doktorce jsem znovu na nohou. Pani doktorka ma velice lidsky pristup, kdy se u ni nemuse te citit jako pacient s doktorem. Je to velmi prijemna osoba, ktera Vam svym vystupovanim dava pocit klidu. Kdyby na Vas prisla chvile, kdy se ztracite ve svem zivote a nevi te si rady, kudy kam, tak se urcite obrat te na pani doktorku.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Touto cestou si dovoluji poděkovat paní doktorce. Díky jejímu citlivému a profesionálnímu přístupu jsem dokázala najít řešení svých problémů a cestu životem. Opravdu vřele doporučuji!!!!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Ráda bych touto formou poděkovala paní doktorce, která mi jako jediná dokázala pomoci v těžké životní situaci. Bez její pomoci bych nedokázala dále skloubit osobní a profesní život. Tato lékařka je opravdu profesionál ve svém oboru, mohu její služby všem jen vřele doporučit.

Psychiatrické vyšetření

Psychiatrická ambulance

Cena není uvedená

Běžný termín

Psychiatrická ambulance

Cena není uvedená

Umístění: Psychiatrická ambulance Těžká situace v manželství

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Názor přidán dne 26.06.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Každý se může dostat do situace, kdy ztratí nejbližšího člověka.

• krizové situace
  • úzkost, smutek a pocity vyčerpání