Ambulance ušní, nosní, krční
Obilní trh 4, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ambulance ušní, nosní, krční Jiný

Paní doktorka na mě působila velmi lidsky a ochotná pomoci, i když jsem přišla bez doporučení. Byla jsem u ní několikrát, s různými potížemi, a vždy jsem měla pocit kompetence a pocit přijetí. Rozhodně doporučuji.

Vynikající paní doktorka, laskavý přístup a odborná péče při nutném zákroku, který bylo nezbytné provést. Již několikátá návštěva v průběhu několika let.

objektivní, milá, pečlivá, přemýšlí a vychází vstříc. Já i dcerka jsme spokojeni a doporučujeme.

U paní doktorky jsme zatím byly s dcerou jen dvakrát, ale připadne mi velmi milá a profesionální. Problém mé dvouleté dcery vyřešila rychle a spolehlivě. Za sebe mohu doporučit.

Absolvoval jsem léčení zánětu HCD, stejně tak i 3 letá dcera. Postup vyšetření i předepsaná léčba mi jako laikovi přišla v pořádku. Paní doktorka (i sestřička) byla velmi přívětivá a profesionální bez klasické uspěchanosti se kterou se často setkávám u jiných lékařů.

U paní doktorky jsem se synem byla asi tak 3x, vše s jedním zánětem středního ucha. Střídala mu jedna širokospektrální ATB za druhými, aniž udělala výtěr a zjistila, co v tom uchu vlastně má, stále dokola bědovala nad tím, jak strašný zánět to je a jaké je hrozné nebezpečí, že se mu dá i do lebečních kostí a bude potřeba to řešit operativně. Když mu od boku napsala čtvrtá ATB, sebrala jsem saky paky a šla jinam, kde pan doktor výtěr udělal, zjistil, co je třeba léčit a na jaká ATB jsou dotyčné bakterie citlivé, a během týdne bylo dítě OK. Zážitky dost hrůzné, vřele NEDOPORUČUJI.

je milá, pečlivá a vždy ochotná, vřele doporučuji

chodím k paní doktorce roky a teď i se svým synem. Paní dr. vždy poradila ,vyšetřila a doporučila jaká by byla vhodná léčba. Je příjemná a milá vřele doporučuji,má příjemnou a milou sestřičku která syna vždy uklidnila.

S paní doktorkou jsem nebyla spojená, nedokázala se mi pořádně podívat do krku, tvrdila, že to "nejde" (jak to, že jiným ORL doktorům to u mě jde?), doporučovala odstranění mandlí kvůli častým bolestem v krku, aniž by zjišťovala, kde se zánět v těle nachází... Přestala jsem k ní chodit, a myslím, že jsem dobře udělala.