Pionýrů 1500, Most
Ord. praktického lékaře stomatologa

Nemám nejmenší výtku. Paní doktorka má vždy milý a empatický přístup. Svou pečlivostí a zručností mi zachránila několik zubů. Dokonce, když bylo potřeba, nastavila pracovní dobu! Sestřička doplňuje příjemnou pohodu. Chodím na prohlídky i zákroky vyloženě ráda. Děkuji Eva Švecová

S léčbou pí. doktorky jsem velmi spokojená. Vždy je příjemná, ochotná, léčba je téměř bezbolestná. Mám k ní naprostou důvěru. Příjemnou atmosféru v ordinaci napomáhá udržovat i sestra, která je vždy milá, ochotná.

super

Lepší doktorku nepotkáte!

Je nejlepší

Paní zubařka i sestřička jsou obě moc příjemné a hodné. Téměř nikdy vyšetření nebolí :) chodíme tam celá rodina, na cokoliv se zeptáte, rádi vám odpoví, poradí, doporučí...

Paní doktorka i se sestřičkou jsou perfektní! Chodíme k nim celá rodina a musím říct,že při slově zubař nikomu z nás nenaskakuje husí kůže. Mám 2 malé děti a obě berou stomatologické vyšetření jako samozřemost a ne utrpení.A když od paní doktorky dostanou bonbónek, už se ptají, kdy přijdemem příště :-)

Naprosto souhlasím, paní doktorka má jedničku s hvězdičkou, se se sestřikou velice vydařený tým.. Děkuji

Martina je super, blomby se nedrolí

Paní doktorka je moc milá,zodpovědná a zručná.Se setřičkou jsou sehraným týmem.V jejich péči,není čeho se bát.