Ord. praktického lékaře stomatologa
Pionýrů 1500, Most

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Milá, lidská, rychlá a efektivní péče, k zubařovi se díky paní zubařce nebojíme chodit celá rodina. Jen a jen za celou rodinu doporučujeme, nejlepší. Děkujeme

Nemám nejmenší výtku. Paní doktorka má vždy milý a empatický přístup. Svou pečlivostí a zručností mi zachránila několik zubů. Dokonce, když bylo potřeba, nastavila pracovní dobu! Sestřička doplňuje příjemnou pohodu. Chodím na prohlídky i zákroky vyloženě ráda. Děkuji Eva Švecová

Paní zubařka mi přijde velice náladová. Zažila jsem u ní i bolestivé vrtání zubu , kde mi odmítla dát injekci. Když jsem kopala nohama a cukala se, tak mě okřikla at se ovládám. Prostě žádná empatie. Ano někdy je milá, škoda že jen někdy, asi podle toho jak se vyspí. Paní doktorka by si měla něco zjistit o tom , že každý člověk má práh bolesti někde jinde a okřikovat někoho za to, že jej něco bolí, mi přijde ubohý. A když už tak nesnese pacientuv projev bolesti, at mu dá tu injekci. Kéž by se paní doktorka trošku zamyslela nad lidským přísupem. Je někdy opravdu nepříjemná.Škoda.

S léčbou pí. doktorky jsem velmi spokojená. Vždy je příjemná, ochotná, léčba je téměř bezbolestná. Mám k ní naprostou důvěru. Příjemnou atmosféru v ordinaci napomáhá udržovat i sestra, která je vždy milá, ochotná.

super

Lepší doktorku nepotkáte!

Je nejlepší

Paní zubařka i sestřička jsou obě moc příjemné a hodné. Téměř nikdy vyšetření nebolí :) chodíme tam celá rodina, na cokoliv se zeptáte, rádi vám odpoví, poradí, doporučí...

Paní doktorka i se sestřičkou jsou perfektní! Chodíme k nim celá rodina a musím říct,že při slově zubař nikomu z nás nenaskakuje husí kůže. Mám 2 malé děti a obě berou stomatologické vyšetření jako samozřemost a ne utrpení.A když od paní doktorky dostanou bonbónek, už se ptají, kdy přijdemem příště :-)

Naprosto souhlasím, paní doktorka má jedničku s hvězdičkou, se se sestřikou velice vydařený tým.. Děkuji