Zubní ordinace
Palackého 83, Kladno

Všeobecná zdravotní pojišťovna

43 názor pacienta

Umístění: jiné místo Jiný

Velmi milá, profesionální paní doktorka i sestřička. Perfektní lidský přístup a výborně vybavená ordinace. Kdyby byla možnost dát 100 hvězd, tak dám 200 Paní doktorka je prostě SKVĚLÁ!!!!

Umístění: jiné místo Jiný

Jsem naprosto spokojená a jinou profesionální práci, ohleduplnost, milé a vstřícné jednání jsem nezažila. Naprosto má paní doktorka a i sestra mojí důvěru a smekám k jejich péči a že si to semnou užili. Tím to jim chci moc a moc poděkovat. Děkuji za úžasnou péči.

Umístění: jiné místo Jiný

S paní dokrorkou jsem od začátku a nezměnila bych . Vždycky pomůže, vysvětli a snaží se, aby to nebolela...a je s ni sranda

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je vždy příjemná, milá, snaží se každý problém vždy pečlivě řešit. Bohužel má nesympatické, neochotné nebo málo zkušené sestry, se kterými je velmi špatná komunikace. Bylo by vhodné se nad výběrem personálu více zamýšlet... Další negativum spatřuji v tom, že ač jste objednáni nebo jdete jako akutní pacient, vždy je čekací doba hodinu a více.. v tom případě pak ale objednání na čas ztrácí veškerý smysl.

Ověřený profil
Umístění: Zubní ordinace prevence zubního kazu

Pani doktorka je uzasna,vzdy vse vysvetli,hleda vhodna reseni. Jsem s ni maximalne spokojena. I ma dcera se na navstevu zubare tesi

Ověřený profil

Dnes jsem byla u paní doktorky na preventivní prohlídce i s 10měsíční dcerou. Vždy jsem byla s paní doktorkou maximálně spokojená. Byly jsme objednaný na 10hod.,přišly jsme v 9:45 a před námi 7 lidí. Říkala jsem si,že nás s malou vezmou na čas, ale bohužel. Čekala jsem s dcerkou do půl 11,kdy před námi bylo ještě 5 lidí. Žádala jsem od sestřičky kartičky,že s malou už čekat nemůžu. Na zem ji položit nemůžu,jelikož tam není ani koberec,na kterém by si hrála (ale to je to nejmenší), takže byla protivná a plakala. Sestřička po mě kartičky div nehodila,zaksichtila se,nezeptala se,jestli chceme preobjednat,nepozdravila a s silenym oblicejem zavrela dvere. To neni moc dobra vizitka. Takze jen kvuli sestricce pani doktorka prichazi o pacienty. Chceme usmevavou,milou sestricku Petru!

Ověřený profil

Nejlepsi zubarka! Strasne se bojim a pani doktorka mi rika co mi bude delat a zda to bude bolet nebo ne,proste semnou v tu chvilku jedna jako s malou holkou a zato jsem rada!Chodime dlouho cela rodina a nemenila bych!
Jana Hublova

Ověřený profil

S paní doktorkou Rezkovou jsem velmi spokojena. Je milá a navíc je opravdový profesionál. Svoji práci neodbývá a není jí lhostejné, když Vás ošetření bolí. Přešla jsem k ní po opravdu šílené péči od bývalé paní zubařky a paní zubařka Rezková nyní napravuje chyby někoho jiného, za což má můj velký obdiv. Jsem ráda její pacientkou a podotýkám, že velmi spokojenou pacientkou. V. Důrová

Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá, vše dopředu vysvětlí, zdůvodní, na otázky odpoví. Ideální v případě prohlídky nebo vyvrtání kazu. Pokud vás ale bolí zub, tak ho vyrtá a bez vyčištění kanálků zavře hojivou vložkou. Po této akci mě ale zub bolel dál, takže mi ho do 5-ti dnů znovu vyvrtala a nechala do další kontroly otevřený (tj. klidně měsíc a půl), přitom paní doktorka musí vědět, že zub může být otevřený max. 24hod, toleruje se ještě 5 dnů. Takhle to praktikovat 3/4 roku a pak říct, že zub asi bude muset vytrhnout. Otevřené zuby jsem u paní doktorky měla už 2 aniž by mi vyčistila kanálky. Možná je to někde standardní péče, ale mě se tahle péče nezamlouvá. Dnes (měsíc po poslední návštěvě u paní doktorky) mám vyčištěné kanálky u obou u ní otevřených zubů, nebolí mě a doufám, že mi i ten 3/4 roku s přestávkami otevřený zub zachrání. Proč to u paní doktorky nešlo když jinde to jde?

MUDr. Martina Rezková

Vazena pani Rubesova, kanalky jsem Vam ve vsech Vasich problemovych zubech cistila nekolikrat, Bohuzel nekdy zub v akutnim zanetu nejde procistit ani v anestezii a nesnese dlouhodoby uzaver. Pak nezbyva, nez pockat, az bude mit nektery jiny lekar vetsi stesti. Vami popisovane nazory jsou spravne, ale nelze je pouzit pausalne na kazdy zub. Mozna by ve Vasem pripade pomohlo zhotoveni RTG snimky, ktery jste vice nez 1 rok odmitala!

Ověřený profil

Přihlásil jsem k paní doktorcem před cca rokem celou svou rodinu a nemůžu si stěžovat. Naprostá spokojenost. Snaží se maximálně vyjít vstříc a svou práci zná dobře ! :)

Miroslav Novotný