Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Psychologické poradenství • Od 1 200 Kč

Psychoterapie • Od 1 200 Kč

Konzultace online • 1 200 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejčastěji hledané služby

1 200 Kč

Online konzultace

Od 1 200 Kč

Od 1 200 Kč

Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Poskytuji - Psychologické poradenství, Psychoterapii, Rodinnou terapii, Párové poradenství, Diagnostiku, Hypnoterapii, Dětskou psychologii, Dětskou p...

• psychoterapie
  • dětská psychologie
  • soudní lékařství

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychologické poradenství

Paní psycholožka je moc příjemná i ochotná. Dcera s ní skvěle spolupracovala a i se jí paní Rezková líbila.

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychoterapie

Při odchodu z ordinace jsem uklidněná, uzmeněná a cítím se pohodlně, spoustu věcí do sebe teď zapadá, dostala jsem úkoly, na kterých budu pracovat a těším se na další návštěvu. Opravdu vřele doporučuji, moje nejlépe investované peníze. Peníze budou, my nebudeme a naše psychické zdraví je opravdu důležité stejně jako to fyzické, tak si jednou místo kabelky nebo bot dopřejte toto milé setkání a narozdíl od kabelky nebo bot vám zůstanou zkušenosti po zbytek života. Děkuji. Dáša.

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychologické poradenství

Paní psycholožka velice sympatická a profesionální. Od začátku až do konce terapie empatická a pozorná, snažila se přesně identifikovat a definovat jádro mého problému a následně hledala nejlepší možné řešení. Cena vzhledem ke kvalitě poskytovaných služeb naprosto adekvátní. Prostředí příjemné. Paní psycholožce nemám co vytknout :)

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychologické poradenství

Profesionální a zároveň lidský přístup.Synovi (4roky)se v ordinaci moc líbilo a paní doktorka byla velice příjemná.Děkujeme za tak příjemnou zkušenost.Pět hvězdiček je málo :)

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychologické poradenství

Paní doktorka působí mile. Během opakovaných návštěv zaměřených na partnerskou terapii ve mně ale převládl dojem: "špatný poměr cena a výkon". Neměla jsem pocit nestrannosti, manželovi paní doktorka odkývala všechno, včetně absurdit. Rodičovské jednání manžela, způsobující mj. vážné problémy dítěte, bylo dle mého podceněno. I když se nejednalo primárně o rodinnou terapii, paní doktorka chtěla sice dítě vidět, ale jeho kritickou situací se dále nezabývala. Čerpáme pomoc jinde.

PhDr. Martina Rezková

Děkuji za Váš názor, ale nemohu nijak reagovat, nevím jméno klienta, o jakou rodinu se jedná. Ale přesto Vám děkuji za zpětnou vazbu. Přeji, aby se vše dobře pro dítě vyřešilo, i za pomoci jiného odborníka. Martina Rezková

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 Jiný

Zvláště otce bojující o své děti varuji, k této paní určitě ne

Děkuji Vám, za Váš názor. Martina Rezková

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychologické poradenství

Velmi vstřícná paní doktorka. Nastínil cestu, kterou je třeba se ubírat.

Milá a příjemná paní doktorka,plánuji další návštěvu 1*

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychologické poradenství

Paní doktorka je super. Kdyby takových bylo víc. Příjemné prostředí.

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychologické poradenství

Paní doktorka nám vyšla vstříc ve sjednání termínu, kdy bylo potřeba včasného vyšetření. Velmi milý a profesionální přístup, příjemné prostředí ordinace, zaměření na problém a jeho řešení.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorka. Už delší dobu mě trápí žárlivost. Mám milujícího partnera, ale pokaždé když se v práci baví s jednou slečnou, cítím vztek, bolest a cítím se ohrožená. Je to partnerovo kolegyně takže tráví spoustu času společně. Já jsem pak smutná, bez nálady a s partnerem se hádáme kvůli ní.
Snažila jsem se to hodit za hlavu, neřešit to, ale nedá mi to spát. I v práci nám to pak dělá potíže. Chtěla bych najít řešení, ale už nevím jak dál... Můžete mi prosím poradit? Nerada bych kvůli mé žárlivosti stratila partnera. Předem děkuji... Monika

Vážená paní Moniko, děkuji Vám za Váš kontakt. Zmiňujete vaší "žárlivost", která vás provází a zároveň je nějakou překážkou ve vašem vztahu s manželem. Jestli Vám mohu doporučit, zkuste nějakou terapeutickou péči, kde se zaměříte právě na odbourání žárlivosti apod. a posílíte si tak svojí sebehodnotu. Žárlivost má jistě nějaké kořeny, možná nepříjemné zážitky, nevím. Moc Vám držím palce a přeji jen pohodový život. Mějte se hezky Martina Rezková

PhDr. Martina Rezková

Dobrý den, potřebuji radu, mám syna 6 let a dceru 2 roky, mají se rádi ale syn je čím dál surovější v jejich hrách. Hrají si a najednou se syn nějak otočí, malá zavrávorá a úraz je na světě... Už nevím jak mu mám opatrnost vysvětlit... On se pak i vzteká, že jsem si dovolila něco mu říct... Nevím co dělám špatně a jsem z toho už zoufalá. Děkuji za pozornost a za případnou odpověd. S pozdravem Kateřina

Vážená paní Kateřino, zmiňujete problematiku Vašeho chlapečka. Z vašich slov vnímám u vašich dětí sourozeneckou rivalitu, která je běžná a u dětí i důležitá. Děti si tak učí také bránit, zvládat frustrační zátěž a také se učí, jak se jinak bránit než jen agresí. A to je právě ta úloha pro dospělé. AŤ JSOU TO RODIČE, UČITELÉ, VYCHOVATELÉ ATD. Chce to opravdu věnovat čas k vysvětlování, ukázat dítěti jiný pohled, jinou možnost, ale poskytnout mu i zpětnou vazbu, že vnímáte, že je hodně naštvaný atd. Věřím, že vy neděláte nic špatně. Maminky se vždy snaží dělat pro své dítě to nejlepší. Možná zkuste vyhledat také dětského psychologa, který Vás může v tomto náročném období provázet. Držím Vám moc palce. Mějte hezký den Martina Rezková