náměstí I. P. Pavlova, Praha 2, Praha

Hotovost

Individuální terapie v angličtině (50 min) • 1 700 Kč

Párová/rodinná terapie 90 minut • 3 000 Kč

Národní třída, Praha 1, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Konzultace online • 1 700 Kč

Psychologické poradenství - česky nebo anglicky • 1 700 Kč

Online psychoterapie • 1 700 Kč +1 Více

Poradenství pro rodiče • 2 000 Kč

Ohledně platby: první sezení je nutné uhradit bankovním převodem nejméně 48 hodin než Vaše schůzka je naplánovaná. Samozřejmě když je dříve, tak se hradí platba v den kdy je termín potvrzený. Zda se to nestane, sezení bude automaticky zrušeno.

Ostatní sezení: pokud platíte v hotovosti, platba musí být provedena na konci sezení. Pokud plánujete platit bankovním převodem, je nutné tuto transakci uhradit než Vaše sezení začne na číslo **********/****.
Děkuji Vám za pochopení a spolupráci.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejčastěji hledané služby

2 000 Kč

2 000 Kč

2 700 Kč

3 000 Kč

3 000 Kč

Ordinace Úterý

Chápu, že rozhodnout se pro terapii není vždy snadné a vyžaduje značnou osobní sílu, obětavost a odvahu. Z tohoto důvodu na prvním místě je se s Vámi ...

Ukončené školy

• magisterské a doktorské studium v klinické psychologii: American School of Professional Psychology, Washington D.C

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Znalost jazyků

• Angličtina

Umístění: Ordinace Středa/Čtvrtek/Patek online psychoterapie

paní doktorka byla moc milá, vyhovoval mi její způsob vyjadřovaní a vysvětlování

Umístění: Ordinace Středa/Čtvrtek/Patek Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní doktorka je skvělá. Empatická, velice příjemná, upřímná a vždy se snaží pomoct. Velmi rychle si získala mou důvěru a nemám problém se jí s čímkoliv svěřit. Svými přesně cílenými otázkami mi pomáhá nad jednotlivými problémy přemýšlet z různých úhlů pohledu. Již to bude rok, co k ní pravidelně docházím a za tu dobu se mi povedl udělat velký pokrok – bez ní by to nešlo.

S klidným srdcem ji doporučuji všem.

Umístění: Ordinace Středa/Čtvrtek/Patek psychoterapie

S terapií 13leté dcery jsme spokojeni. Odbornost, příjemná domluva, flexibilita. Dcera má od počátku k paní doktorce velkou důvěru a je pro ni důležité, že cítí oporu. My rodiče dostaneme zpětnou vazbu, když je potřeba něco probrat. Chodí cca 4 měsíce, máme z toho dobrý pocit.

Umístění: Ordinace Středa/Čtvrtek/Patek Individuální psychoterapie (50 minut)

It has been already a year since I've been visiting Ms. Pavlickova. She is very emphatic, patient and listens carefully. Always makes me feel safe and heard on our meetings. One of the best doctors I've met lately. Definitely recommend her if you are struggling and need therapy.

Umístění: Ordinace Úterý Individuální psychoterapie (50 minut)

The best psychotherapist I have ever attended. Dr. Pavlickova not only hears what you say but also is able to put herself in your skin and enlighten you to view things from a logical and reasonable perspective. In other words, you end up pondering upon your life from a different scenario which might seem less subjective and this can potentially aid in seeing things from a different perspective.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ordinace Úterý Individuální psychoterapie (50 minut)

I’ve been working with Dr. Pavlíčková for some time now and I can confidently say that she’s the best psychologist I’ve ever had. I always feel a sense of comfort and understanding, that I haven't experienced before. She truly cares about my progress and goes above and beyond to make sure that I feel supported. She listens and emphasizes with her patients. She’s a genuinely caring person who made a big difference in my life. I’d recommend her to anyone who’s struggling with their mental health or just wants to start working on themselves.

Umístění: Ordinace Středa/Čtvrtek/Patek psychologické konzultace

K paní doktorce chodíme nepravidelně cca rok.a je vidět že dceři to pomáhá.za mě paní doktorka super.

Umístění: Ordinace Středa/Čtvrtek/Patek Individuální psychoterapie (50 minut)

Pani Pavlickova je moc mila a empaticka osoba. Snazi se pomoct se vsim, co muze a skoro vzdy uspesne. Od te doby co se s ni setkavam si vsimam, ze jsem jako osoba klidnejsi a muj celkovy stav se zlepsuje. Pani doktorka je opravdu zazrak, rozhodne doporucuji.

Paní doktorka je velmi milá a sympatická. Chodíme k ní s dcerou a velmi pozitivně vnímám, že ji dcera přijala a časem i přijala fakt, že k paní doktorce pravidleně chodíme místo toho, aby si zrovna například hrála s kamarády. Pro dceru je také velmi důležité, že paní doktorka dodržuje, co slíbí a má tak pocit, že jí může věřit. Osobně také oceňuji rychlost komunikace, odezvu na emaily apod.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská individuální psychoterapie

Po čtyřech neúspěšných pokusech najít terapeuta, který mé problémy bude brát vážně a pochopí mě, jsem se konečně rozhodla navštívit pani doktorku Pavlíčkovou, a jsem opravdu ráda, že jsem to udělala. Paní doktorka je milá, empatická, je vidět, že jí na jejích klientech opravdu záleží a nebojím se jí svěřit se svým trápením, zároveň ale neváhá mi oponovat a říkat mi věci na rovinu, když zjistila, že to je styl terapie, který mi osobně vyhovuje nejvíce. Konečně mám pocit, že se mi někdo snaží pomoci mé problémy řešit, místo jenom přikyvování a "aha to mě moc mrzí, zkoušela jste jógu?" Vážím si její trpělivosti a schopnosti brát věci s humorem, aniž by přitom zlehčovala moje problémy. Moje cesta ještě zdaleka není u konce, ale jsem ráda, že jsem na ní potkala tak dobrého průvodce.