Tyršova 394, Semily

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 2 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ordinace

Pani doktorka je mila jen do te doby, dokud s ni bezmezne souhlasite a nechate svemu diteti delat vse, co se ji zlibi. Jakmile nesouhlasite, ihned zacne vyhrozovat, strasit, lhat a jednat v rozporu s pravy ditete, pripadne odmitne peci. Velmi neprofesionalni jednani.
Bohuzel, nedoporucuji.

souhlasím,jsem také spokojena s paní doktorkou,ať nám tady v Semilech vydrží

Toto je lekarka na pravem miste i svou profesi,nazorem,a zaroven i vzhledem toto jen tak nemuze nabidnout kazdy pediatr

slova chváli nestačí:-)))je velmi dobrá,a příjemně až mateřsky se chová k dětem:-)))

vynikajíci pani doktorka, hodně nam pomohla s oběma holkama, nic nepodcenuje, všíma si maličkostí které v konečném důsledku jsou velmi podstatné, a všechno co dosud bylo tady napsáno je pravda, mohu jedině doporučit

Jsme velice spokojení s lékařskou péčí i osobností paní doktorky. Lepší dětskou doktorku jsem nepoznala. Věnuje se své práci s max. pečlivostí, má nejnovější znalosti z oblasti medicíny, je milá na děti, vyslechne, poradí, vždy si udělá čas na své pacienty. Takové doktorky bylo v Semilech potřeba!

Moc milá, příjemná, se stále dobrou náladou, umí to s dětmi...Prostě úžasná! Souhlasím s názorem, aby nám dlouho vydržela v Semilech. :-) Doporučuji JK

Výborná lékařka s trpělivým přístupem k dětem a s úsměvem na rtech.

Milá a hlavně ochotná paní doktorka.Moc nám pomohla a to hlavně díky své ochotě a zájmu o svého pacienta.S dětma to báječně umí.Děkujeme a doporučujeme:)

Milá, usměvavá, trpělivá a poctivá doktorka. Byli jsme u ní už mockrát a nemůžu si na nic stěžovat. Jsme s ní opravdu moc spokojení! Kéž by v Semilech vydržela co nejdýl.