Praktický zubní lékař
Lábkova 16, Plzeň

Výborná zdravotní péče a hlavně perfektní příjemný a milý přístup k pacientům jak skvělé paní doktorky tak její skvělé sestřičky,který vede k tomu,že se poprvé za život,bez obav z bolesti,těším k zubaři. VÝBORNÉ

Velice příjemný přístup. Jak paní doktorky tak i sestřičky.

K paní doktorce Menclové chodím odmala a vždycky odcházím s dobrým pocitem. Její zákroky jsou VŽDY bezbolestné a bez nejmenších problémů. Díky ní jsem překonala všeobecně rozšířený strach ze zubařů a preventivní prohlídky beru jako běžnou péči.
Bezkonkurenčně DOPORUČUJI!

Absolutně SUPER. Díky paní doktorce už nemám ze zubařů panickou hrůzu.

Velice děkuji paní doktorce Menclové za mimořádně profesionální zástup za mou ordinaci pro akutní případy v době, kdy jsem kvůli úrazu musela náhle na delší dobu přestat pracovat. Pacienti velmi ocenili vysoce erudovaný a zároveň laskavý přístup. MUDr.Jitka Rokytová

Bohužel jsem měl s paní zubařkou negativní zkušenost, když onemocněla moje paní zubařka, čekal jsem v čekárně cca ě hodiny a když jsem se dostal na řadu ošetřila mne a když jsem ještě potřeboval ošetřit ještě jeden zub bylo mi sděleno, že nemá čas atd..., po jejím zákroku jsem za několik hodin dostal do ošetřeného zubu velké bolesti a tak jsem musel vyhledat jiného zubaře, který mi samozřejmě pomohl.

Tak hodnou paní doktorku jen tak někde nenajdete!! Vynikající profesně i lidsky. Citlivá, jemná, přátelská. Opravdu je možné těšit se i do ordinace zubaře. Odcházíte s úsměvem a citlivé jednání vás pohladí po duši. Paní doktorka je úžasný člověk a sestřička také. Moc děkuji.

ˇužasná komunikace s pacientem, milá sestřička i paní doktorka, velmi ochotné, prostě nej!

Od té doby, co chodím k apní doktorce, nemám strach o své zuby. Svěřila jsem jí do péče všechny své děti. Velmi oceňuji přístup k pacientům a poctivost v práci.

Paní doktorka i sestřička jsou výborní zdravotníci , mají odborné znalosti a skvělí přístup k pacientům jak k dospělím tak hlvně k dětským