Odhadovaná doba odpovědi:

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

Poskytujeme kvalifikovanou léčebnou a preventivní péči pro děti a dorost v příjemné atmosféře moderně zařízené ambulani v Roztokách u Prahy.
...

• praktické lékařství pro děti a dorost
  • homeopat

Úžasná paní doktorka.
Všechno skvělé, nemám co vytknout.
Prostě pokud chcete příjemnou doktorku, právě ste ji našli.

Umístění: VŠEOBECNÝ LÉKAŘ Jiný

Skvělá doktorka. Až mě mrzí, že budu muset odcházet. Empatická, snaží se pomoct ze všech sil. Vyslechne a pomůže. Jedině doporučit!

Umístění: VŠEOBECNÝ LÉKAŘ pediatrická konzultace

Nejlepší paní doktorka, jakou jsme kdy pro děti měli. Je velmi milá, vše vysvětlí, nic nezanedbá. Nedáme na ni dopustit. Otevřená i alternativní medicíně, poradí i po telefonu, bez problémů se do ordinace dovoláte.

Umístění: VŠEOBECNÝ LÉKAŘ preventivní prohlídky

Na paní doktorku jsem před narozením dcery narazila v podstatě náhodou... a dnes jsem za to nesmírně vděčná. Profesionální přístup, na děti neskutečně milá. Mohu se na ní obrátit s jakýmkoliv problémem a vždy se snaží pomoci. Doporučuji kudy chodím! :)

Umístění: VŠEOBECNÝ LÉKAŘ preventivní prohlídky

Všechno super. Paní doktorka je profesionální. Děkuji, že jsme našli tak skvělou dětskou lékařku :))

Umístění: VŠEOBECNÝ LÉKAŘ pediatrická konzultace

skvělá paní doktorka. Máme ji moc rádi, je profesionální a k dětem velmi milá a chápavá. Doporučuji ji všem známým, většinou má ale plno.

Umístění: VŠEOBECNÝ LÉKAŘ pediatrická konzultace

Chodíme k ní už přes pět let a děti se nám rozrůstají. Neměním ani potom co jsme šli za Prahu, ráda si dojedu. Skvělá doktorka po všech stránkách.

Umístění: jiné místo

K pani doktorce chodime uz rok a jsme moc spokojeni. Nabizi i alternaticni leky tedy homeopatika a za to jsem velice rada. Je klidna a mila, velice doporucuji.
V cekarne je hernicka kde se deti zabavi. Pani doktorka je ochotna poradit i po telefonu. Chodime k ni rady.

Umístění: VŠEOBECNÝ LÉKAŘ pediatrická konzultace

Vybrali jsme paní Matulovou jako pediatricku pro našeho syna během těhotenství. Synovi je aktuálně 8 měsíců a jsme velmi spokojeni. Doktorka jedna profesionálně, je velmi milá, nenutí do očkování, pokud to jde, dává přednost přírodní medicíně. Velmi podporuje a motivuje do kojení, odpovídá rychle i na email. Ordinujici hodiny jsou vcelku skromné, nicméně jsme nikdy nečekali déle než 10min. Za mě velmi dobrý výběr.