K Milíčovu 734/1, Praha 4 Háje, Praha 11 , Praha
Fyzioterapie Mgr. Martina Lopotová, Ph. D.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Diagnostika a terapie funkčních poruch pohybového aparátu - 60min. • od 500 kč

Kontrolní vyšetření - 15-30 min dle potřeby pacienta • od 300 kč

Telfonické konzultace v rámci započatého terapeutického cyklu zdarma • od 1 kč

Poskytuji péči v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace v souladu s evropskými standardy, světovými trendy a hlavně zdravým "selským" rozumem :) ...

• bolesti a funkční poruchy pohybového aparátu
  • vyhřezlé plotýnky
  • akutní a chronické bolesti páteře a kloubů končetin

Diagnostika a terapie funkčních poruch pohybového aparátu - 60min.

od 500 kč

Kontrolní vyšetření - 15-30 min dle potřeby pacienta

od 300 kč

Fyzioterapie Mgr. Martina Lopotová, Ph. D.

Telfonické konzultace v rámci započatého terapeutického cyklu zdarma

od 1 kč

Fyzioterapie Mgr. Martina Lopotová, Ph. D.

Dovoluji si přes svůj FB profil zaslat hodnocení paní Zdeny, která mne mailem požádala o vložení, protože nemá profil na FB a registrovat se nechce. Cituji: "Po výhřezu ploténky mi hrozila operace, potýkala jsem se s velkými bolestmi. Díky paní Martině, která mne konečně naučila správně a cíleně cvičit, se můj stav výrazně zlepšil. Od té doby cvičím denně. Moc děkuji, Zdena" konec citace

Vrele doporucuji - skvelym profesnim zpusobem dokaze vyborne "srovnat telo" a osobnim lidskym pristupem napravuje i dusi:) Barvova

Mgr. Martina Lopotová

Paní Květuško, děkuji mockrát za komentář a děkuji za pacienty, jako jste Vy :)

Na paní magistru jsem dostal doporučení od své neteře, která se učila na ZDRAVOTNÍ ŠKOLE a bral jsem to jako mou poslední možnost před vyhnutím operace. Měl jsem totiž vyhřezlých pět plotének. Začalo to bolestmi zad, postupně brnění rukou, nohou a znecitlivění mezi lopatkami. Po 14 dnech cvičení se dostavila minimálně 50% úleva a po dvou měsících jsem to byl zase já. 1x měsíčně, už budu muset cvičit stále jelikož jsem 30let řidič z povolání, ale to už je to nejmenší. Dnes vím, že pokud by se cokoli objevilo, mé první kroky povedou opět za paní magistrou a jsem přesvědčen, že bych byl v těch nejlepších rukou. I touto cestou ještě jednou moc děkuji a přeji co nejvíce spokojených pacientů. MICHAL HOCEK

Mgr. Martina Lopotová

Pane Hocek, mockrát děkuji za positivní referenci a moc pozdravuji všechny moje pacienty ve Vaší rodině :)

Několikrát mi hodně zásadně pomohla, když jsem měl problémy s bolavými zády. Profík s lidským přístupem.

Mgr. Martina Lopotová

Děkuji mockrát za kladnou referenci :)

Paní magistru jsem navštívil na podzim r. 2015 jako poslední pokus vyhnout se operaci pro rozsáhlý výhřez ploténky. Každý krok tehdy pro mne znamenal velikou bolest. Po měsíční léčbě jsem bez problému chodil a v současnosti pokračuji bez výraznější limitace ve všech svých předchozích aktivitách. Umí to...
Radek Pavlík

Mgr. Martina Lopotová

Pane doktore, mockrát děkuji za komentář. Moc mne těší, že Váš zlepšený stav přetrvává a že ta operace nebyla nutná...a kdyby náhodou, už víte, co s tím. A kdyby ani to ne, tak se ozvěte :)

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den chtěla bych se zeptat strašně mě bolí zadá konkrétně hl.leve rameno dr mi řekne jen cvičit ale nikdy jsem neměla žádné vyšetření zajímalo by mě jestly by mi mohl pomoci fyzioterapeut dekuji

Dobrý den, fyzioterapie je pro Vás v tuto chvíli opravdu první volbou, jen bych ráda doplnila, že může jít o problém z krční páteře, popř. o kombinaci krk - rameno.

• Mravenceni ruky
    Dobry den, v praci jsem si namohl zada mezi lopatkami. Pozdeji se to uklidnilo a nyni me boli sije, hlavu nemohu zaklonit poradne dozadu, bolest me vystreluje do praveho ramene a ruky a mravenci me konce prstu prave ruky. Zaroven me boli mezi pravy prsem a pravym ramenem. V noci nemohu spat. Tato bolest je uz 3 tyden. Prosim o pomoc jak postupovat a koho navstivit. Predem dekuji

Primárně se (domnívám), že se jedná o problém z přechodu krční páteře do hrudní a projev mezi lopatkama a v končetině je pouhý následek (periferizace symptomů z vyšších oblastí)...Ale bez pdrobného vyšetření to s jistotou nevím. Je nutno vyšetřit krční páteř a jako doplněk možná hrudní, případně rameno. Nanejvýš důležité je vyšetřením dojít k příčině a nezaměnit si ji za následky, které se projeví zpravidla na povrchu (sval, kůže, podkoží). Snad Vám tato rada pomůže.

• bolesti a funkční poruchy pohybového aparátu
  • vyhřezlé plotýnky