Vítkovická Nemocnice - Porodnicko-gynekologické oddělení – příjmová ambulance
Zalužanského 1192/15, Ostrava

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorka Ledvinková je naprosto úžasná. Veliká spokojenost. Sestřička taky úžasná. Jsem maximálně spokojená.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá, profesionální lékařka. Lidská, usměvavá a vždy poradí. Chodím k paní doktorce už xx let a rozhodně bych neměnila. Z návštěvy nejsem ve stressu a z ordinace odcházím naprosto v pohodě. První fotky miminka dokonce dává bez jakékoliv prosby, sama od sebe. Sestřičky v ordinaci (střídají se?) také naprosto špičkové, vždy se na všem dá domluvit! Nikdy se mi nestalo, že by kdokoliv z kolektivu měl špatnou náladu.

Děkuji za péči.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Skvělá lékařka. Jsem vděčná, že jsem změnila původního lékaře. Empatická, lidská, profesionální. Jak paní doktorka, tak sestřička.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Sestřička i paní doktorka Ledvinková (je jich v ordinaci více, tak píšu konkrétně, že se jedná o moji paní doktorku) jsou skvělé. Nemám co bych vytkla, vždy se snaží vyjít vstříc a s léčbou jsem také spokojená celé roky.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená už mnoho let, je vždy profesionální a přitom lidská, empatická a velmi příjemná. Připadám si skoro jako bych mluvila s kamarádkou. Dokáže podpořit, poradit, usmát se. Jen tak dál :)

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Změna doktora

Paní doktorka i sestřička jsou naprosto úžasné! Dnes jsem tam byla sice teprve podruhé, ale opět jsem odcházela šťastná. U bývalého doktora jsem na tak příjemné vystupování zvyklá nebyla. Navíc mě u paní doktorky nebolí ani vyšetření... v kabince hraje hudba.. fotku miminka dává paní doktorka zdarma a bez dotazu, zda ji vůbec chcete :) Prostě super. Fakt jsem nadšená a šťastná, že jsem našla tak úžasnou doktorku. Doporučuji všemi deseti :)

Pani doktorka je vyborny odbornik a prijemny clovek. Vse vysvetli a je s ni i legrace. Preji ji hodne stesti

Sestřička je mistr ve svém oboru, skvělý přístup, vše řeší velmi efektivně, vždycky se snaží vyjít vstříc, pomoci a poradit - pro mne naprostý profesionál a člověk na správném místě. Paní doktorka to samé v bledě modrém, je vždy velmi příjemná, empatická, sečtělá a naprosto ji věřím. Lepší lékařku bych jen těžko hledala. Díky za to.

Při každé návštěvě se setkávám se s vstřícným, milým chováním, jak lékařky, tak i zdravotní sestry. Vážím si rychlého řešení problémů, profesionálního přístupu, kterým vrací pacientce ztracený klid. Lidskost je pro mne velký nadstandart. Smekám a hodnotím na jedničku bez ztráty hvězdičky..Děkuji..

Paní doktorka je výborná lékařka s mimořádně příjemným vystupováním a vztahem k pacientkám.
Vstřícná, ochotná, ohleduplná.