Odborný lékař ušní, nosní, krční
Vratimovská, Ostrava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Absolutně místní hodnocení nechápu,při první návštěvě lékařka velmi arogantní,neměla ani zájem o pacienta a sestra to samé. Dnes jsme bohužel museli paní doktorku vyhledat znovu,naše 80ti letá babička byla včera odvezena RZS po pádu,bohužel si zlomila nos a nemocnice nás odkázala ke kontrole kdekoliv na ORL dnes ráno. Čekárna prázdná,sestra ječela ať si jdeme jinam,že ji to nezajímá a akutní pacienty neberou. Vyhledali jsme ordinaci jinde,nebyl to pro ně žádný problém,návštěva trvala asi pět minut. Skvělá péče,opravdu děkujeme,máte se čím chlubit!!!

Paní doktorka je moc hodná, děti se jí nebojí, má naprosto profesionální přístup. Všem doporučuji. :-)

Paní doktorku Lacinovou mohu jen doporučit. Naprosto perfektní přístup.

Dobrý den, dnes jsem byla u paní doktorky se synem, který má strach z lékařů. U paní doktorky vůbec neplakal, nechal paní doktorku ať ho zkontroluje. Paní doktorka je velice příjemná, hodná, hlavně to umí s dětmi. Jsem moc ráda, že jsem jí našla! Sestřička byla také velice příjemná! Doporučuji!!!

Paní doktorku a celý její "tým" v Hrabůvce můžeme jen a jen doporučit, naprosto profesionální přístup jak k dětem, tak k dospělým, pečlivá, důsledná, přesně jak psali ostatní - ochotná pomoci i ve svém volném čase... Chodí k ní celá naše rodinka a opravdu jsme nadmíru spokojeni.
Rodinka Foniokova

Paní doktorka je naprosto ÚŽASNÁ!!! Lepší snad už ani nemůže být. Souhlasím se všemi názory níže napsanými a ještě k tomu dodávám, že pracuje i ve svém volném čase, kdy se stará jak dopadlo vyšetření a operace mého syna, kdy už by měla všechno hodit za hlavu a být jen pro svou rodinu... Samozřejmě i sestřička je super. Jen mi je líto, že jeden z mých synů, už je z operace a pobytu v nemocnici tak zablokovaný, že se nechce vyšetřit. Snad se to paní doktorce zase brzo podaří :-)
Procházkovic dvojčata

K p.doktorce chodí půlka naší rodiny, všichni jsou spokojeni. Můj 3-letý syn se u ní cítí dobře (chodíme zde s častými záněty uší spojenými s rýmou, popř. angínou), nebojí se vyšetření, naprosto uposlechne všech jejích pokynů, které jsou řečeny laskavě. Sestra je velice milá, děti dostávájí po vyšetření malou laskominu, na což se můj syn opravdu moc těší:-)) . Kateřina Mikulenková

Odborník na svým místě. Paní doktorce musím moc poděkovat, že se skutečně profesionálně věnovala jak dceři tak synovi. Především dceři, která trpí na záněty středního ucha. Dcera se ji nebojí. Je rychlá, přesná a vše dopodrobna vysvětlí. Malá nikdy u ní neplače.A má velice pozornou sestřičku. Děkuji za dokonalou péči Faranovi

Velmi hodná a příjemná paní doktorka, udělá si na Vás čas a vše podrobně vysvětlí. Odborník na svém místě.

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. S malým synem jsme byli u ní na vyšetření a malém zákroku, pani doktorka vše vysvětlila, byla milá a rychlá, vše proběhlo hladce a bez pláče.