Martina Jonášová, zubař Semily

MUDr. Martina Jonášová

Zubař

3. května 501, Semily
Praktický zubní lékař

Paní doktorka je velmi hodná a citlivá.Jsem ráda,že k ní mohu chodit.Hana Zajícová

pani zubařka je velmi hodná a citlivá,dávám nejvyšší hodnocení

Velmi příjemná, šikovná a ochotná p.doktorka.

Paní doktorka je velmi šikovná, jezdíme k ní celá rodina a jsme s ní moc spokojeni. Mohu ji všem jen doporučit.

Od té doby (asi od 6ti let), co chodím k paní Jonášové se k zubaři těším. Paní zubařka je naprosto úžasná, šikovná, citlivá a prakticky bezbolestná. Dojíždíme k ní z Liberce celá rodina.

milá, ochotná a bezbolestná :-)

prošla jsem rukama více zubařů a vždy nespokojená,už je to 15 let,co jsem přešla k paní Jonášové a můžu říct,že k nikomu jinému bych už nešla,
Je to strašně milá,hodná a hlavně příjemná paní doktorka,nemůžu na ní říct jediné špatné slovo,co mě se zubů natrápilo a vždy mi to dala dohromady,je pečlivá a má cit.Moc jí děkuji

Paní doktorka je vždy velmi přívětivá,ochotná,dobře připraví na vše,co nás čeká.Je citlivá a má trpělivost i s malými dětmi.Všem vřele doporučuji

K pani doktorce jsem chodila velice rada. Zakroky provadi velice citlive. Vsem, kteri hledaji vyborneho stomatologa v Semilech - doporucuji prave tuto zubarku.

Velice milá a vstřícná. Vždy postupuje tak, aby pacient při zákroku co nejméně trpěl a snaží se zachránit každý zub. Osobně jsem se přestal bát návštěvy zubaře(v jejím podání). Jsme rádi, že patříme k mnoha pacientům takové lékařky.