Palackého 176/77, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Maximální spokojenost: výborná diagnostika, skvělý přístup, ceny spíše nižší - oproti jiným veterinářům. Doporučuji.

Paní doktorka je nejlepší a mohu doporučit!
Zachránila nám pejska, když ho pokousali psi!
Dokonce u druhého pejska se ho pokoušeli zachránit do poslední chvilky co jen to šlo , když mi umíral a vezla jsem ho s tím, že byl léčen u jiného veterináře, který asi chyboval v léčbě.
S paní doktorkou jsem spokojená , dělá maximum !
I když je drahá , jak někteří tu píšou, je na samotném člověku kolik je schopný investovat do svého mazlíka ;-) Vede si záznamy a má velké vybavení !!! Mohu doporučit

Jelikož sama pracuji ve zdravotnictví, musím ocenit velmi profesionální přístup paní doktorky. Při komplikovaném porodu mé fenky bylo samozřejmostí zůstat dlouho po pracovní době, navíc vše vyřešit bez nutnosti radikálního řešení ( operace ). Velmi příjemné jednání. Děkuji

Každopádně velmi ochotní, ale přesto si myslím to stejné jak je zde uvedeno, laik nedokáže posoudit nutnost zákroku, péče stojí horentní sumu a výsledek nulový, třeba u mě utracení zvířete:-(

maximálně pouze pro prodej granulí či očkování (tam se nedá nic zkazit), ale už znám dva případy v okolí, kdy nedostatečnou péčí a v podstatě neléčením majitelé o své mazlíčky přišly - mají i pobočku v Železném Brodě - Ti samí doktoři, ten samý příštup