Horní Valy 4133/13, Hodonín
Poliklinika Hodonín Horní Valy (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Paní doktorka je prostě skvělá! Za nic bych jí neměnila! Pomohla nejen mně, ale i mamce! Děkuji jí za to mnohokrát!

Paní doktorka mi opravdu vyhovuje. Chová se profesionálně, problém probere, poradí. Mohla by trochu víc vysvětlovat, i když chápu, že by to zabralo spoustu času. To mě ale jako pacienta nemusí moc zajímat, že ano. Problémem je podle mého sestra, která je velmi strohá až nepříjemná. Když mi jednou měřila tlak, zrovna telefonovala s pacientkou, která jí zřejmě říkala, že má nějaký problém a potřebuje se co nejdříve objednat, sestřička odpovídala, že to je zřejmě nějaká mykóza a ať si pacientka koupí mast v lékárně, protože paní doktorka by jí na to stejně nic jiného asi nepředepsala. Vyšetření po telefonu jsem tedy opravdu ještě nezažila. Nemyslím si, že by se toto mělo stávat. Takové odhady diagnózy od sestřičky po telefonu a odmítnutí pacientky.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojena, není mi zatěžko za ní dojíždět velkou dálku.

Nejlepší gynekolog/gynekoložka, které jsem do svých 65 let poznala.

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a jsem naprosto spokojena, paní doktorka mě důkladně vyšetřila, je to vynikající gynekoložka.

Paní doktorka je opravdu člověk na správném místě,je odborník i lidská,nic nenutí a vysvětlí člověku,co je třeba,je důsledná a svou profesi vykonává profesionálně.

Chodím k této doktorce od 15ti let a jsem s ní naprosto spokojená.Kdykoliv jsem potřebovala poradit,tak mi ochotně poradila a pomohla.

Paní doktorka Ježková je opravdu úžasná lékařka,pomůže, poradí až na sestru co tam ted´má je studená jak psí čumák.Měla by být na pacienty příjemnější.

Poradí v každé situaci, kdykoliv je nějaký problém, ochotně a s absolutním klidem jej řeší a vyřeší.

Důkladná, důsledná, bezbolestná.

Nejlepší gynekolog/gynekoložka, které jsem do svých 65 let poznala.

Důkladná, důsledná, bezbolestná.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

jsem prvorodička v 38tt a byla jsem testována pozitivně na streptokoky skupiny B. Čeká mě IV podání penicilinu během porodu. Chtěla bych se zeptat, když jsem v minulosti již brala penicilin na zánět dásní a museli mi ATB změnit, protože jsem ho špatně snášela- byla jsem malátná a unavená a měla jsem nechutenství, způsobí mi i penicilin během porodu tyto pocity a bylo by to v pořádku?
    Předem Vám mockrát děkuji za odpověď.

S pozdravem

Liliana

Nejde o typickou alergickou reakci, tudíž se situace během porodu nemusí opakovat. Antibiotika se podávají zejména kvůli zabránění infekce plodu při průchodu porodními cestami. Pokud by se objevily jakékoli známky alergie na PNC, jistě Vám antibiotika podají jiná

MUDr. Martina Ježková

• Dobrý den, včera večer jsem měla nechráněný pohlavní styk. Partner byl už před stykem mokrý na penisu. Ejakuloval ven, ale tím, že se známe krátce nevím, zda opravdu ejakuloval vše ven. Jsem na začátku menstruace. Už pár dní zatím jen špiním. Jaká je pravděpodobnost otěhotnět a myslíte, že bych měla užít Postinor? Děkuji a hezký den

Dobrý den, pravděpodobnost velmi malá, ale jistota 100% není, takže možná lépe Postinor použít

MUDr. Martina Ježková