Horní Valy 4133/13, Hodonín
Poliklinika Hodonín Horní Valy

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Dobrý den, vložil by sem někdo kontakt tel.č. na paní doktorku Ježkovou? Děkuji. At se můžu konečně objednat :-)

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, včera večer jsem měla nechráněný pohlavní styk. Partner byl už před stykem mokrý na penisu. Ejakuloval ven, ale tím, že se známe krátce nevím, zda opravdu ejakuloval vše ven. Jsem na začátku menstruace. Už pár dní zatím jen špiním. Jaká je pravděpodobnost otěhotnět a myslíte, že bych měla užít Postinor? Děkuji a hezký den

Dobrý den, pravděpodobnost velmi malá, ale jistota 100% není, takže možná lépe Postinor použít

MUDr. Martina Ježková

• Dobrý den,
    jsem 1,5 roku po porodu a od toho mi po každém půl roce vychází špatný cytologický stěr.Při druhé kontrole mi paní doktorka udělala i na HPV který vyšel negativní.Dnes po kontrole se jí asi něco nezdálo a vypsala mi žádanku na pracoviště,které to prý více prozkoumá.Je i tak možné,když testy HPV byly negativní,abych měla rakovinu děložního čípku?V žádance je důvod požadavku: opakovaně LSIL, high risk HPV negat.
    Děkuji za odpověď

Paní doktorka řeší situaci naprosto správně, je vhodná tzv. expertní kolposkopie kolegou, který se problematikou expertně zabývá.Pozitivní je, že HPV test je negativní, je málo pravděpodobné ,ale ne nemožné,závažné omenocnění čípku děložního. Vyšetření proběhne pravděpodobně jen s podrobným vyšetřením čípku pod "mikroskopem" ev odběrem vzorků z čípku děložního

MUDr. Martina Ježková