Horní Valy 4133/13, Hodonín
Poliklinika Hodonín Horní Valy (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Paní Dr. Ježková je jistě fundovaný lékař, nicméně s opakovaným problémem, který řešila mastičkami mi způsobila velmi nepěkný zánět. Měla jsem pocit, že nemá zájem se tím zabývat. Vyšetření bylo několikrát bolestivé, absolutní absence nějakého citu a hmatu. Vykonala to co měla, ale zájem o pacienta nulový. Za mě určitě ne. V době, kdy se gynekologové k pacientům chovají tak, že se tam těšíte, byl tohle návrat do hluboké minulosti. Jak se říká, není vše zlato, co se třpytí.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

jsem prvorodička v 38tt a byla jsem testována pozitivně na streptokoky skupiny B. Čeká mě IV podání penicilinu během porodu. Chtěla bych se zeptat, když jsem v minulosti již brala penicilin na zánět dásní a museli mi ATB změnit, protože jsem ho špatně snášela- byla jsem malátná a unavená a měla jsem nechutenství, způsobí mi i penicilin během porodu tyto pocity a bylo by to v pořádku?
    Předem Vám mockrát děkuji za odpověď.

S pozdravem

Liliana

Nejde o typickou alergickou reakci, tudíž se situace během porodu nemusí opakovat. Antibiotika se podávají zejména kvůli zabránění infekce plodu při průchodu porodními cestami. Pokud by se objevily jakékoli známky alergie na PNC, jistě Vám antibiotika podají jiná

MUDr. Martina Ježková

• Dobrý den, včera večer jsem měla nechráněný pohlavní styk. Partner byl už před stykem mokrý na penisu. Ejakuloval ven, ale tím, že se známe krátce nevím, zda opravdu ejakuloval vše ven. Jsem na začátku menstruace. Už pár dní zatím jen špiním. Jaká je pravděpodobnost otěhotnět a myslíte, že bych měla užít Postinor? Děkuji a hezký den

Dobrý den, pravděpodobnost velmi malá, ale jistota 100% není, takže možná lépe Postinor použít

MUDr. Martina Ježková