180 Kč

Od 180 Kč

Od 180 Kč

Od 200 Kč

Fyzio Balance

Obor fyzioterapie jsem si vybrala, protože chci pomáhat lidem zvládat bolest a problémy s pohybovým aparátem právě prostřednictvím pohybové terapie. Z...

• fyzioterapeut

Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

Paní magistra je jednoduše skvělá - perfektně mi vždy uvolní záda, trpělivě vysvětluje cviky a po každé návštěvě se cítím jako znovuzrozená. Terapie ušitá na míru mi účinně pomáhá proti dlouhodobé bolesti zad. Výhodou je také příhodná lokalita ordinace a příjemné prostředí. Doporučuji! :)

Umístění: Fyzio Balance nápravné cvičení

Paní magistra mě pozitivně překvapila efektivní terapií. Chodil jsem již na různé rehabilitace či k různým fyzioterapeutům, takže mám možnost srovnání. U paní Ehlové chválím to, že pracovala cíleně, vše mi jasně vysvětlila a její terapie měla přesah cvičení, dostal jsem různé tipy do svého pracovního i osobního života. Doporučuji!

Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

Díky Mgr. Ehlové jsem se zbavila bolestí zad. Díky za váš profesionální přístup a trpělivé jednání. Doporučuji!

Paní Magistra Ehlova mi velice pomohla, podrobně mi vysvětlila cviky na pánevní dno a pomohla mi je osvojit tak, ze i po 4 porodech se mužů smát, skákat na trampolíně... a vše drží, kde má, dekuji a doporučuji.

Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

Paní magistra Ehlová mě podrobně vyšetřila a rychle zjistila příčinu mých problémů. Dostal jsme řadu cviků a tipů pro zlepšení mých dlouhodobých potíží. Určitě doporučuji!