Martina  Celecká , psychiatr Praha

MUDr. Martina Celecká

Psychiatr Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Hostinského 1536/7 , Praha
Psychiatrická ambulance pro děti a dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Politických vězňů 40, Beroun
Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Umístění: Psychiatrická ambulance pro děti a dospělé Jiný

Paní doktorka Celecká je velice empatická, odborník na svém místě. Je velice milá a profesionální.


Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ambulance pro děti a dospělé Problémy syna-deprese, sociální fobie.

Paní doktorka je velmi milá. Cítím z ní naprostou profesionalitu. Z návštěvy u paní doktorky mám jen pozitivní zkušenost, stejně jako můj syn. Dekuji


L
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ambulance pro děti a dospělé Má předchozí lékařka odešla do důchodu a paní doktorku mi doporučila.

Paní doktorka Celecká je velmi milá, vstřícná a mohu ji jen doporučit. Od minulého roku ordinuje v nově zrekonstruované poliklinice, kde je to moc hezké. Sestřička je taktéž příjemná. Stejně jako paní Barbora (vyjadřující názor v příspěvku pode mnou) mám pocit jako bych chodila k jiné lékařce, než pacienti udělující negativní hodnocení.


B
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

K paní doktorce chodím se 7letým synem už 3.rokem. Syn má několik diagnóz (dětský autismus , ADHD, vývojová dysfázie). Paní doktorka je jeden z mála odborníků, s kterými syn od samého začátku spolupracuje a chodí k ní vždy s radostí. Líbí se mi, že paní doktorka klidně a trpělivě mluví jak se synem , tak s námi , rodiči. Nijak nevnucuje medikaci , pouze nabízí , jaké jsou možnosti a vždy nám podrobně vysvětluje princip, na jakém jednotlivé léky fungují. Nakonec jsme zatím vždycky všechno zvládli bez medikace, ale kdyby bylo potřeba, nebudu se bát syna léčit právě u této lékařky. Za nás 5 *, nestačím se divit co tu čtu, jako bychom tu každý psali o jiném člověku...


S
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ambulance pro děti a dospělé

Take nejsme spokojeni. Se synem jsme chteli resit AS. Koukla se na syna, rekla ze neni autista, protoze se na ni podival. Byli jsme tam 2x. Mel napsat zpravu a ani po 4 urgencich nenapsala nic a uz jsou to 3 roky. Otravena, znudena. A nechala si za to pojistovnou zaplatit 1380kc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ambulance pro děti a dospělé psychiatrické vyšetření

NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!
K paní doktorce jsem chodila skoro rok. Nikdy ji nezajímal můj názor, řvala na mě a shazovala mě. Jediné co jí zajímalo, bylo vždy vydání několika receptů na silné prášky, které mi nedělaly dobře, a ani po několika upozornění mi je nikdy nevyměnila. Po návštěvě jsem chodila domů vždy ubrečená, bez motivace a s většími depresemi. Na větu „chci se zbít“ nebo „řežu se a nechci žít“ mi vždy odpověděla, ať myslím na něco jiného, a že pocity po práškách zmizí. Naprosto neprofesionální a arogantní přístup. Po změně psychiatričky je mi milionkrát líp!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Paní doktorku absolutně nedoporučuji. Při první návštěvě mi ani nepodala ruku a ihned syna ( 7 let ) odvelela na chodbu, kde celou třičtvrtě hodinu seděl a čekal. když jsem začala vysvětleovat co máme za potíže, tak mě přerušila a řekla " tohle mě nezajímá, co teda máte za problém?" a tímto stylem pokračovala celá debata. Asi po 15 minutách mi řekla to chce medikaci. Po mém dotazu jak může nabízet medikaci když ani syna neviděla se mě zeptala, že když teda nechci medikaci tak co po ní chci.
poté si syna na 10 minut vzala do ordinace beze mě. Pak mě vzali také dovnitř a jediné co s ním dělala bylo, že ho naučila sedět rovně, řekla mu, že když se těší do první třídy, že se musí snažit být hodný a poslechla si od něj básničku. Pak mu řekla ať udělá 10 dřepů, že vidí že se potřebuje vybít ( syn byl úplně v klidu ).
Při odchodu jsem paní doktorce podala ruku a byla to klasická "leklá ryba" ale to už mě po celém sezení opravdu nepřekvapilo.
Ordinace i čekárna na mě nepůsobila příjemně a syn byl z jednání doktrorky celkem nesvůj ( a to je to jinak suverén )
Jedním slovem hrůza. Paní je nepříjemná, nesympatická a když nechcete léky, tak vás pošle jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Mám s paní doktorkou negativní zkušenost. Moje problémy zmenšovala. Z její ordinace jsem odcházela ještě více zničená, než když jsem přicházela. Moje názory na danou věc ji nezajímaly, podle ní má vždy pravdu jen ona. S ničím mi nepomohla. V ničem mě nepochopila. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Navstivila jsem pani doktorku s ani ne triletym synem. S predchozim hodnocenim nemohu souhlasit. Pani doktorka je velmi empaticka,klidna a mila. Na synka skutecne pri afektu krikla,ale jen z duvodu,aby videla,jak syn reaguje a nasledne se za to i omlouvala. Leky nabidla,ale nenutila,zminila i nezdouci ucinky a nasledne jsme se dohodly,ze s medikaci poseckame. Syn je velmi narocny a nespolupracujici pacient a pani doktorka byla skvela a uklidnovala i me. Kolem diagnozy vse trpelive vysvetlila. Za mne velmi chapajici a ochotna lekarka. Doporucuji.


J
Ověřeny pacient

Tuto lékařku velmi nedoporučuji. Máme s ní špatnou zkušenost, synovi (12let)psala silné léky, bez rozmyslu je měnila, při návštěvě na syna tak křičela tak, že měl z návštěvy u ní velké trauma a když k ní šel byl úplně v pohodě a veselý. Nezajímá ji dítě jako pacient,jen se stále bojí,aby neměla nějaké problémy ona... Když jsem jí napsala, že na syna kříčela a ten se už bojí jít k jakémukoli psychiatrovi, její reakce byla -"najděte si jiného psychiatra"..Syn měl po užívání léků na depresi na nohou malinké modřinky, ani ho neprohlédla, když jsem ji na to upozornila, zda to nemůže být po lécích, když se to uvádí i v příbalovém letáku, odbyla nás...Syna bych tam již nikdy nevzala. Když nenavštěvuje psychiatra ,je veselý a směje....Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci