Martina Bambasová, gynekolog Písek

Gynekolog

Fügnerovo náměstí 45, Písek
Gynekologická ambulance

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Jsem velice spokojena. Vždy ochota, jasné vysvětlení, čistá ordinace, vřele doporučuji. Sestřička také příjemná, dodržuje zásady soukromí. Dodržuje čas objednání. Děkuji.

Paní doktorka Bambasová mi zachránila dítě.Je příjemná a i přes moje opožděné docházení do těhotenské poradny byla stále v klidu :) Seriozní doktorka,kterou mohu jenom doporučit.

S paní doktorkou jsem se poprvé setkala před 9 lety, kdy jsem jako Pražanda byla na chalupě u Písku a potřebovala jsem udělat poslední těhotenský screening. Ač jsem nebyla pacientkou, zkusila jsem to, zavolala a sestřička velmi ochotně nabídla, zda mohu přijít ihned, že je naprosto prázdná čekárna a že to není žádný problém. To jsem opravdu nečekala. Po narození synka jsme se s manželem přestěhovali z Prahy na jih a první doktor, o kterém jsem věděla, že k němu budu chodit a velmi mile a profesionálně na mě zapůsobil, byla paní doktorka Bambasová. Nemůžu říct jedinou špatnou připomínku, vždy vše perfektní, příjde mi, že pokaždé moc dobře ví, s kým má tu čest, což je taky velmi příjemné :-) A sestřička? Každý máme lepší a horší den, ale že by to byla nějaká tragédie, kvůli které bych měnila lékaře? To určitě ne, stačí se usmát a myslím, že pak každému oplatí stejně.

je to opravdu dobrá paní doktorka, už u ní odnošené dvě těhu. sestra je taky milá, vždy prohodíme pár slov:-) uznávám že pro člověka hůře navazujícího konverzací může být komunikace trochu prodlém. :-)

U paní doktorky jsem téměř devět let a naprosto spokojená. Při nálezu v cytol. mě pak zvala na častější prohlídky aby bylo vše pod kontrolou. Nikdy jsem dlouho nečekala v čekárně, když jsem byla objednaná. Těhotenství a kontroly u paní doktorky taky v pořádku. Sestra taky fajn, docela jsme si i popovídaly při měření tlaku v těhu - podotýkám, že jsem ji poznala až tam. Doporučuji.

Paní doktorka perfektní. Ovšem sestra Plechatá velice nepříjemná, má neprofesiální přístup k pacientkám, je arogantní, při vstupu do čekárny ani nepozdraví, myslím že kazí dobré jméno ordinace paní doktorky Bambasové.

Danka. Lepší gynekoložka snad ani není . Byla u porodu mého syna a i nadále ji navštěvuji a jsem velmi spokojená s .V minulosti jsem byla u více gynekologů ale to se nedá srovnat s Mudr. Bambasovou. Top paní doktorka.

Myslim si, ze zavolat si na vysledky cytologie i jinych vysetreni je v zajmu samotneho pacienta, to ze pak pani doktorka obvolava, je jeji dobra vule! Ja jsem s pani doktorkou moc spokojena, vzdy se mi poctive venuje a muj problem se snazi resit. Libi se mi, ze se muzete objednat na hodinu a nesedite pak zbytecne v cekarne. Pokud jsem mela akutni problem, pani doktorka me vzdy vysetrila i bez objednani.

Nejlepsi doktorka ktera muze zit proste super za nic na svete bych nemnenila piste si co chcete

Naprostá spokojenost, již dva roky včetně těhotenství bez problému. A když už byly jakékoliv komplikace, ihned mě paní dr. poslala pro jistotu do nemocnice na vyšetření. Nemohu si na nic stěžovat. Neměnila bych :-) Lucie, Písek