Martina Bambasová, gynekolog Písek

Martina Bambasová

Gynekolog

Fügnerovo náměstí 45, Písek
Gynekologická ambulance

Naprostá nespokojenost, v květnu jsem byla na citolce a až v září mi volala sestra, že se tam doktorce něco nezdálo, objednala mi až na prosinec, mám chronickej zánět nevim čeho, to mi neřekla a až v lednu mi začala léčit, samozřejmě, že se mi to ted tak rozjelo, že už mám 3 balení čípků a nezabírají mi. Už toho mám všeho dost a odcházím k ml. Tyllovi a jsem hrozně moc spokojená.
..............Většinou, když vám výsledky vychází dobře, tak se nevolá, sestra mi to tak řekla, že když tam něco bude Moniko, tak se mi ozvou. Když jsem byla objednaná, tak i tak jsem šla na řadu až po hodině, protože prostě doktorka nestíhala a ordinace narvaná k prasknutí a jak jsem tady četla, tak to pak bylo honem honem, jen at sem pryč. U pana doktora ml. Tylla se nečeká, byla jsem mile překvapena, že v čekárně je málo lidí a uplně jiný přístup.

Pokud nemáte žádný problém, tak je vše v pořádku. Jakmile však máte něco akutního a potřebujete vyšetřit, tak musíte čekat na objednání dva měsíce, když přijdete bez objednání musíte si počkat a nikoho nezajímá, že máte nějaký problém. Volala jsem sestřičce, že mi poslední prášky na mykózu nezabrali a že to mám ještě horší než před léčbou a potřebuju vyšetřit! Samozřejmě jsem nebyla objednaná a díky pracovnímu vytížení jsem neměla ani čas čekat půl dne v čekárně, tak mi řekla, že mi nemůže pomoct a dál se se mnou nikdo nebavil!

SESTRA je vážně milá a ochotná, poslala mne domů, že nejsem objednaná, ať si přijdu jindy. Měla jsem přitom akutní zánět vaječníků!!!!!! Dnes jsem již jinde a spokojenější!

Neobjevila, že mám zánět na vaječníku, přesto, že jsem k ní opakovaně chodila s bolestmi podbřišku. O něco později mě odvezli na pohotovost v horečkách. Po této události jsem od ní okamžitě odešla k jinému gynekologovi.

Paní doktrorka mě příjímala do nemocnice a řvala na mě co si to dovoluji chodit o půlnoci do nemocnice jen kvůli bolesti ( druhý deb jsem strrávila 4 hod. na sále ).
Další 3 dny jsem čekala, aby mě řekla co mě vlastně operovala. Prostě, už nikdy více.

Tato paní doktorka mi uměla předepsat akorát antikoncepci. To byla její veškerá péče. Po té co jsme já a moje sestra změnili gynekologa,tak sestře hned nový gynekolog našel myom (který následně okamžitě laparoskopicky odoperovali).

Pokud od této lékařky nic nepotřebujete, je to velmi příjemná paní, ale pokud něco potřebujete, tak vám moc nepomůže, stejně skončíte u jiného gynekologa