Opava Medica s.r.o., oční, ORL
Slezská 14a/405, Opava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Opava Medica s.r.o., oční, ORL Jiný

K panu doktorovi jsem přišla s problémem, který mě trápil delší dobu a začala jsem být nervózní.
Vše vyslechl, byl velice příjemný, zasmáli jsme se a hlavně mi pomohl. Nic negativního jsem nezažila. Jsem ráda, že jsem u něj.

Nekomunikativní, nepříjemný. Měla jsem déle potíže s krkem, škrábání, kašel. Podíval se do krku a řekl že zánět to není v žádném případě. Žádné jiné vyšetření neudělal. Výtěr odmítl udělat. Řekl, že alergie a napsal recept. Nevysvětlil co mi dal a jak brát, jak postupovat po dobrání. Prostě nic. Nesouhlasila jsem, že je to alergie. V budoucnu se ukázalo, že jsem měla v krku bakterie streptokoky.

Umístění: Opava Medica s.r.o., oční, ORL

Z vyšetření na ORL jsem díky špatnému přístupu jiného lékaře měl vždy strach.
Poté, co jsem byl na vyšetření u pana doktora Vašáka stres opadl.
Pan doktor je velmi příjemný, pečlivý a vše vysvětlí a poradí. Také bych chtěl pochválit milé zdravotní sestry!

Jako nosnímu se jedná spíš jen o peníze, po placeném /4000/ zákroku Colon Olympus je stav horší i když tvrdí, že je to v požádku. Nedoporučuji!

pan doktor je poctivý a svou práci dělá velmi zodpovědně!A to že rýžuje ve své vlastní soukromé praxi? ten ,kdo to napsal , kdyby se lépe učil mohl rýžovat stejně, bohužel!!!
Pane doktore, vy jste jednička, jsem ráda, že existuje někdo takový jako Vy.
Děkuji za celou svou rodinu.

Autorka DEKLA si zřejmě plete lékaře protože byly se svou sestrou tehdy ještě děti jak sama uvádí. Neznám laskavějšího lékaře a sestru zvláště k dětem a starým lidem.V kombinaci s profesionalitou je to ta nejlepší kombinace.

K panu doktorovi chodím už několik let a nemůžu si na něj stěžovat. Je velmi ochotný, automaticky vše vysvětlí a vyšetřuje velice ohleduplně. Také moje děti k němu jdou absolutně beze strachu, vše probíhá v klidu a v rámci možností bezbolestně. Prostředí ordinace i čekárny je moc pěkné, což je taky hodné ocenění. Rozhodně pana doktora chválím a doporučuji.

Jeho přístup k pacientům je velmi zarážející. V minulosti jsem k němu chodila já i má sestra a nikdy nám nedokázal od nemoci ulevit. Byl nepříjemný, několikrát po nás křičel, stejně jako jeho setra, a to jsme tou dobou byly ještě děti. Nedoporučuji a pokud můžete tak si raději zajeďte do nemocnice Opava.

Léčím se u pana doktora delší dobu.Je pečlivý, ochotný cokoli vysvětlit. Takovým řečem, které jsem četla u prvního příspěvku, prostě nevěřím. Kdyby to byla skutečně pravda, za ta léta by se jeho neschopnost snad projevila, nemyslíte? Celé naší rodině zkrátka pomohl!!!!

Pan doktor je skvělý odborník, specialista, s lidskám přístupem, umí nslouchat pacientům, vše pečlivě vysvětlí. Můj syn měl vždy z ušních lékařů hrozný strach, vždy plakal, ale pan dr. si jej získal,byl velice milý, usměvavý. Jeho sestřička je také anděl, velice milá, usměvavá a příjemná. Na kontroly nyní chodíme beze starchu a s úsměvem na tváři.. Je to opravdu PAN DOKTOR!!!Kdyby takových bylo více!!