Přijímám: dospělí, děti od 14 let

Rodinné psychoterapie, terapie • Od 900 Kč

Terapie • Od 700 Kč

poradce-terapeut
www.psycholog-plzen.cz
individuální, párové i rodinné poradenství, krátkodobé i systematické dlouh...

Léčené nemoci

Nejčastěji hledané služby

Od 900 Kč

Od 900 Kč

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň rozhovor

Za svůj život jsem zažila už řadu psychiatrů, psychologů či psychoterapeutů. Nikdy však nikoho s takovou dovedností naslouchat a zanalyzovat skutečnost tak přesně a podrobně jako pan Štolfa. A nezůstalo jen u konstatování, byly mi nabídnuty i techniky a konkrétní podpora. Pan psycholog má mou absolutní důvěru nejen za reakci při rozhovoru, ale i za nabídnuté řešení mé situace. Mohu s klidným svědomím doporučit těm, kdo zatím s návštěvou váhají. Úleva po hodině sezení je obrovská. Na jeho místě bych si asi účtovala víc než si účtuje on, běžná cena u kouče, psychologa je (pokud jde o spodní hranici) 1000,-Kč, zde je to o dost méně.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň psychologické poradenství

Syn je po první návštěvě velmi spokojen, vše nám bylo podrobně vysvětleno.Ordinace je na dobře dostupném místě, vše bylo na čas.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň rozhovor

Vyslechne, naladí se postupně na osobnost člověka, objektivně převysvětlí situaci, nabídne řešení.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň rozhovor

Člověk na správném místě. Opravdový odborník. Empatický přístup.
Když má člověk vážné problémy vyslechne a dobře poradí.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň rozhovor

Super pohodový a lidský přístup. Ze začátku jsem byla nervozni ale po 5 minutách to ze mě opadlo. Určitě doporučuju.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň rozhovor

Pan psycholog je milý, jde k jádru problému. Cítila jsem se uvolněně po krátké době a nebála se vyjádřit své niterné pocity.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň rozhovor

Velmi užitečné rady, super přístup.
Jsem ráda, že jsem zvolila zrovna Martina. Děkuji

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň rozhovor

Pan doktor Štolfa je odborník, který po pár minutách ví, kde je problém a dokáže ho dát do souvislostí, které by člověka ani nenapadly. Všechno vysvětlí, poradí. Zároveň má lidský přístup, takže jsem se v jeho přítomnosti cítila dobře a uvolněně, takže jsem mu všechno mu bez obav a obalu řekla. Určitě doporučuji.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň párové poradenství

Skvělý přístup
Snaha pomoci
Jsem spokojená, když bych měla další problém, určitě se vrátím k panu doktoru.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň rozhovor

Splňovalo to očekávání, to co tu lidi popisují, naprosto sedí. Perfektně odhadnul povahu, dílčí problemy a bude se pracovat na jejich řešení. Naprostá spokojenost

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Jsem žena, 42 let. Je to semnou jako na houpačce. Chvíli plná energie a sebevědomí a z toho jsem na nule. Hodně se vracím do minulosti a z budoucnosti mám strach. Neumím se správně rozhodovat. Kolikrát mám pocit, že jsem tady zbytečně. Nevím, jestli potřebuju odbornou pomoc. Myslím, že bych si potřebovala s někým popovídat a zhodnotit svůj život. Chtěla bych zjistit kde dělám chyby.

Zdravím Vás paní Žižková, rozumím tomu, že obtíže, které popisujete snižují kvalitu Vašeho života. Rád bych Vás podpořil ve vyhledání odborné pomoci, domnívám se, že společně s psychologem či terapeutem bude schopna svou situaci nově nahlédnout a zrealizovat změny, které povedou k zlepšení Vašeho stavu. Předpokládám, že by se nemuselo jednat o nijak dlouhodobou spolupráci. Vyhledejte ve svém okolí nějakou odbornou poradnu a neváhejte s řešením.

Martin Štolfa

Jen prosím tedy jeďte doplním otázku - kde přesně Vás najdu, o jaký druh terapie se přesně jedná, jak dlouhé je jedno sezení a jaká je cena a kolik minimálně terapií v jakém časovém rozmezí je potřeba uskutečnit? Děkuji za odpověď. M.B.

Zdravím Vás, sídlíme v Plzni na Pražská 15, délka sezení 50-6% minut, cena za setkání 500,- Kč, na rozmezí bychom se určitě domluvili, stejně jako na délce spolupráce.
S pozdravem a přáním hezkých dní Martin Štolfa

poradce-terapeut
www.psycholog-plzen.cz
individuální, párové i rodinné poradenství, krátkodobé i systematické dlouh...

Léčené nemoci

• Krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání