Martin Sklenský, ortoped Brno

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Ž
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. vyšetření pohybového aparátu

S přístupem pana doktora jsem velmi spokojená. Lidský, ochotný. Evidentně hledá způsoby, jak pomoci. Tímto bych ráda vyjádřila poděkování.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín 30 min

Celková zatim spokojenost uvidíme po rengenu a další léčbě. Zatim beru léky a stav je setrvalý. Uvidíme po kontrole.

Návštěva u lékaře byla jasně a výstižně vysvětlena i další doporučené postupy v léčení. Až na ty nepříjemné roušky.

U pana doktora Sklenského jsem spokojen, kladně hodnotím jeho přístup ke mě jako pacientovi jak po odborné, tak lidské stránce.

Pana doktora jsem navštěvovala již dříve při bolestech ramene, nyní při bolestech kolenou. Je svědomitý a ve své funkci lékaře velice kvalitní.

První návštěva a první dojem- rychlá orientace v podkladech a jasné odpovědi. Srozumitelný výklad vývoje onemocnění.

Vždy jsem spojená s odborným a
vstřícnym ošetřením.
Kazdy dotaz, ohledně mého zdravotního stavu ochotně vysvětlí.

Jsem moc spokojena s péčí i s navrhovanou léčbou.Také s včasným přijetím dle objednaného času návštěvy.

Byla to první návštěva, pan doktor i sestřička byli vstřícní, komunokativni, vše pan doktor
vyslechl, vysvětlil, popsal a doporučil další léčbu a vyšetření. Na další kontrolu se máme objednat.

Velice pěkný přístup lékaře i sestřičky. Pan doktor pozorně vyslechl problém , vše vysvětlil a nastavil léčbu .Pevně věřím , že vše dospěje ke zdárné léčbě.

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie