Běžný termín

Běžný termín

Běžný termín 30 min +1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče...

Léčené nemoci

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie

Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín

Dobrá komunikace, rychlé vyšetření, velká spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) vyšetření pohybového aparátu

Spokojen s ošetřením, vlídný přístup pana doktora i sestry

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem vždy spokojená. Možnost objednání přes internet.Skvělý přístup. Vždy mi je vše vysvětleno.
Nikdy nečekám déle jak 10 minut.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Srozumitelné vysvětlení a první lékař, který netvrdí, že mám problémy se zády díky menší nadváze. Věřím, ž e snad pod vedením tohoto lékaře se mi zdravotní stav zlepší.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

jsem velmi spokojena s chováním a přístupem jak pana doktora tak sestřičky při řešení mých zdravotních problémů

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velmi vstřícný a snažil se profesionálně vyřešit můj problém. Nabídl mi několik řešení mého zdravotního stavu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přístup pana doktora byl výborný. Vše vysvětlil, udělal zákrok a brzy objednal na kontrolu. Děkuji .

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor jako vždy profesionální , příjemný ,se snahou pomoci a návrhem na pokračování další léčby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Spokojenost, pan doktor mně zatím vždy pomohl:-) Příjemné vystupování a termíny včas bez zpoždění. Naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Sklenský je opravdový odborník. V minulosti prováděl mj. náhradu kyčelního kloubu mého dědečka a bez jakýchkoli problemů.Vysvětlil mi podrobně problém s bočními vazy v koleně, ukázal na modelu a doporučil jak další vyšetření tak i případnou léčbu.