Běžný termín

Běžný termín

Běžný termín 30 min +1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče...

Léčené nemoci

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Neprijemná sestricka, hodne spatna komunikace a pristup, minimalni snaha resit komplikace s formalitami.

MUDr. Martin Sklenský

Podle ustanovení § 12 zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění ve znění pozdějších předpisů:

Pojištěnec je povinen:
h) prokazovat se při poskytování zdravotních služeb platným průkazem pojištěnce nebo náhradním dokladem vydaným příslušnou zdravotní pojišťovnou,
Pan MP tuto povinnost nesplnil, protože neměl u sebe platný průkaz pojištěnce. Přesto se dožadoval odborného vyšetření.
Neměl ani jakýkoli jiný doklad, kterým by doložil svou totožnost
MUDr. Sklenský, ve snaze vyjít panu MP vstříc, provedl elektronický pokus zjistit stav jeho zdravotního pojištění, ale rodné číslo, které pan MP uvedl nebylo přijato systémem veřejného zdravotního pojištění.
Vyvstala tedy pochybnost zda je pan MP zdravotně pojištěn
Dalšího komentáře netřeba
Dovoluji si pana MP požádat, aby nás podobných invektiv ušetřil a pro příště se obrátil na jiného kolegu

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín 30 min

Pan doktor a sestricka boli sice prijemny, ale ocakaval som podrobnejsie vysetrenie. To, ze som cakal asi pol hodinu by mi ani tak nevadilo, chapem ze niekedy pride na vysetrenie viac ludi a neda sa to ovplivnit. Ale pan doktor so mnou moje problemy prebral len komunikativne a predpisal mi lieky na osteoartrozu, bez toho aby vykonal vysetrenie v podobe prehliadky. Vysetrenie na osteoartrozu ani nic podobne som nikdy neabsolvoval. Objednaval som sa cez internet a boli tam na vyber 2 moznosti. Bezny termin a Bezny termin 30min. Nakolko som isiel na ortopediu s viacerymi problemami, tak som uviedol moznost Bezny termin 30min. Bohuzial bolo vidno, ze pan doktor nestiha, tak mi dal len zopar otazok, dostal som lekarsku zpravu, predpis a behom 5 minut som bol vybaveny bez toho aby sa na mna vobec pozrel. Toto povazujem za dost spatny pristup a skusenost.

Na základě pozitivních ohlasů jsem za dr. Sklenským šla s akutní bolestí kolene. Za 30 sekund pan doktor shrnul, že mám přetížené čéšky a mám odpočívat.
Na RTG se týden poté ukázala artróza 2 stupně v kyčlích a kolenech.
NEDOPORUČUJI!

Velke zklamani. Minimalni ocni kontakt, prevazovaly odpovedi ... co ja s tim ... za to ja nemuzu. Minimalni vysetreni. Po temer 40ti letech ve zdravotnictvi a peci o pacienty, se mi dostalo asi 8 minutove vysetreni. Odchazela jsem se slzami v ocich.
K dobru - rcp, zadanka na rtg.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Jiný

Za mě jsem dost zklamaná, babičky k lékaři chodí léta a nemohou si pana doktorka vynachválit. Já to štěstí nemela. Totálně mě odbyl, řekl, ze mě vlastně nic není a žádné další vyšetření není potřeba. Ruce mě živý a rada bych věděla co se s nimi děje, dokonce i vypsání žádanky na rehabilitace, nebo k fyzioterapeutovi je podle pana doktora zbytečné. Opravdu strašný přístup...
Pokud nebylo panu doktorovi dobře, má zavřít, neordinovat. Ale aby někoho takto odbyl, kór mladého člověka, který se rukama živý a má ještě dost před sebou je pro mě vrchol.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přišel jsem s bolestí zápěstí a pan doktor jen řekl, že se s tím nedá nic dělat. Takže ve svých 20 letech se mám s bolestí smířit.

Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Bolest v pravé kyčli

Pan doktor mně poslal na roentgen a z jeho výsledku mně sdělil, že mám kyčel jako mladík. (bylo mně 68 roků) Podle pana doktora to byla vadná páteř, doporučil mně obstřiky a rehabilitaci, to však nepomáhalo. Bolesti se zvětšovali, proto jsem navštívil druhého ortopéda a dopadl jsem tak, že byla nutná výměna kyčelního kloubu. kyčelního kloubu. Podle mně pan doktor nic moc.

Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Bolest kloubů

Objednávala jsem se na kompletní vyšetření pohybového aparátu které ve finále trvalo 5min. Očevidně to stačilo aby pán doktor vyhodnotil, že nic se s tím nedá udělat a předepsal doplňky na klouby a nimesil proti bolesti. Asi budu muset se obrátit k někomu ochotnějšímu, kdo bude nechávat pacientů a mluvit.

S panem doktorem jsem řešil celkem 2 zdravotní problémy v průběhu cca 5ti let. U toho prvního mi řekl, že stav je neměnný a že se musím naučit žít s bolestí. Nyní jsem měl nový problém, tak jsem to opět zkusil a opět jsem nepochodil. Řekl mi, že neví co mi je a že mi tedy nemá jak pomoci. Nedal mi ani žádné doporučení, jak postupovat dál, nějaké další alternativy, co mám dělat dál, za kým jiným zkusit zajít, co by to tedy mohlo být, prostě nic. Ortopedicky jste OK, tam jsou dveře. Přístupem, chováním, jednáním, péčí, řešením problému... za mě jedna velká nespokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na základě pozitivních ohlasů ostatních pacientů jsem navštívila pana doktora Sklenského. Bohužel musím říci, že vyšetření proběhlo velmi povrchně, z ordinace jsem odcházela za pár minut, tak jako několik pacientů přede mnou. Očekávala jsem větší zájem o pacienta.