Martin Sklenský, ortoped Brno

Ortoped přijímá nové pacienty

151 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
544 52.....

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• onemocnění pohybového aparátu

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Bolest v pravé kyčli

Pan doktor mně poslal na roentgen a z jeho výsledku mně sdělil, že mám kyčel jako mladík. (bylo mně 68 roků) Podle pana doktora to byla vadná páteř, doporučil mně obstřiky a rehabilitaci, to však nepomáhalo. Bolesti se zvětšovali, proto jsem navštívil druhého ortopéda a dopadl jsem tak, že byla nutná výměna kyčelního kloubu. kyčelního kloubu. Podle mně pan doktor nic moc.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Bolest kloubů

Objednávala jsem se na kompletní vyšetření pohybového aparátu které ve finále trvalo 5min. Očevidně to stačilo aby pán doktor vyhodnotil, že nic se s tím nedá udělat a předepsal doplňky na klouby a nimesil proti bolesti. Asi budu muset se obrátit k někomu ochotnějšímu, kdo bude nechávat pacientů a mluvit.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o.

S panem doktorem jsem řešil celkem 2 zdravotní problémy v průběhu cca 5ti let. U toho prvního mi řekl, že stav je neměnný a že se musím naučit žít s bolestí. Nyní jsem měl nový problém, tak jsem to opět zkusil a opět jsem nepochodil. Řekl mi, že neví co mi je a že mi tedy nemá jak pomoci. Nedal mi ani žádné doporučení, jak postupovat dál, nějaké další alternativy, co mám dělat dál, za kým jiným zkusit zajít, co by to tedy mohlo být, prostě nic. Ortopedicky jste OK, tam jsou dveře. Přístupem, chováním, jednáním, péčí, řešením problému... za mě jedna velká nespokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Na základě pozitivních ohlasů ostatních pacientů jsem navštívila pana doktora Sklenského. Bohužel musím říci, že vyšetření proběhlo velmi povrchně, z ordinace jsem odcházela za pár minut, tak jako několik pacientů přede mnou. Očekávala jsem větší zájem o pacienta.

Velmi rychlé a povrchní vyšetření, pan doktor vám nic neřekne - nevysvětlí.
Po pár minutách doslova vypadnete z ordinace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Původní hodnocení, únor 2016 (5/5)
Člověk nečeká v čekárně, na předem objednaný čas se vždy dostane do ordinace, někdy dokonce dříve. Celkově výborný přístup k pacientovi, vysvětlení v čem je problém a samozřejmě možnosti léčby. Nemám co vytknout.

Pohled po více než půl roce (2/5)
Ačkoliv to na první pohled vypadalo výborně (člověk v čekárně nečeká, pro podrobnější vyšetření je odeslán na rentgen, případně ultrazvuk), tak zbytek již tak výborný nebyl. Po pěti návštěvách s přeskakujícím/lupajícím kolenem byl výsledek "Noste ortézu, choďte plavat, jezděte na rotopedu". Změnil jsem ortopeda, diagnóza - prasknutý meniskus.

Zkráceně - většina návštěv velmi rychlá, žádná diagnóza, řešení "obstřik" nebo "ortéza + plavání"
Pokud máte vážnější problém a chcete se např. vrátit ke sportu, jsou v Brně mladší, progresivnější a kvalitnější ortopedi.

Jelikož už 25 let si můžu vybrat doktora, navštívil jsem na základě doporučení praktického lékaře a dle doporučení mé známé ortopedickou ambulanci, kde mi byl doporučen doktor Nachthebl. Dostal jsem se ale do do rukou doktora Martina Sklenského, který tohoto zmíněného doktora zastupoval.
Při návštěvě u něj jsem se cítil jak spráskaný pes. Doktor mi řekl, že proč jsem si nevybral ortopedickou ambulanci blíže mého bydliště. Sice mě poslal na rentgen, ale dle vyšetření mi doporučil rehabilitace a předepsal léky spíše proti bolesti.Přitom můj případ je tak vážný, že spíše vyžaduje operaci. Choval se velmi arogantně. Moji prohlídku spíše odbyl.Ale nechal mě čekat na další vyšetření 2,5 hodiny, ačkoliv jsem byl objednán na určitou hodinu. S tímto doktorem nejsem vůbec spokojený.Po mé 15tileté praxi v zahraničí jsem se s takovým přístupe k pacientovi nesetkal. Petr Šimůnek

Bohužel nesdílím nadšení ostatních hodnotících. Vyšetření bylo neskutečně povrchní, zabralo jen pár minut a skončilo "obvyklými" rehabilitacemi.

Pro moji osobu zklamání, před X lety jsem byl u p. Sklenského s kolenem a vše bylo super. Minulý rok jsem začal mít problémy s ramenem a bez pardonu se na to vykašlal. Uzavřel to s tím ze to mam z práce a mam si zvyknout ... šel jsem jinam a je to 100:1, bohužel aktuálním potížím jsem možná mohl o něco dříve předcházet kdyby se udělala všechna vyšetření jak měla. ;o(

MUDr. Martin Sklenský

Vážený pane Borecký, Vaše negativní hodnocení s půlročním odstupem mě velice mrzí. Zvláště proto, že patrně došlo k nedorozumění. Na základě Vaší říjnové návštěvy a provedených vyšetření, mimo jiné RTG a ultrazvuk, Vám byla nasazena léčba léky proti zánětu a bolesti. Během Vaší kontrolní návštěvy v listopadu jste mi sdělil, že potíže ustupují, a proto jsem Vám doporučil úpravu pracovního místa a také rehabilitace. Věřím, že pokud byste mě o Vaší nespokojenosti a přetrvávajících problémech dříve osobně informoval, našli bychom společně jiné řešení. Pokud máte k Vaší léčbě nějaké doplňující otázky, neváhejte mě kontaktovat přímo v ordinaci. Vaše dotazy rád zodpovím. Přeji hezký den, MUDr. Martin Sklenský Csc.

Přišel sem s přetrženým křížovým vazem v kolenu... naordinoval mi na to klid a ortézu... ztratil jsem kvůli tomu další 3 měsíce... než jsem si našel opravdu odborníka a ten mi dal koleno do pořádku. Nedoporučuji.

• onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie