K MUDr. Rusnákovi chodím od dětství. Za těch dvacet let jsem nezažil jediné pochybení. Vždy vstřícný a ochotný řešit jakýkoliv, i akutní problém. Od běžných vyšetření, až po větší zákroky probíhalo vždy vše bez problémů. Do toho krásná ordinace s příjemným personálem. Díky doktoru Rusnákovi nechápu, jak se někdo může bát návštěv zubařů. Zakroky jsou profesionální a bezbolestné, že by se pomalu na křesle dalo usnout. Pana doktora Rusnáka mohu všem jen doporučit.

MUDr. Martin Rusnák je jedničkou ve svém oboru. Jeho ordinaci jsem navštívila již několikrát a nemám co vytknout. Musím vyzdvihnout jeho profesionalitu a vstřícnost. Velké plus je také příjemné prostředí a personál.
Moc doporučuji, lepšího zubaře určitě nenajdete.

Umístění: Fidentia Dental Clinic, s r.o. Jiný

Naprosto vynikající stomatolog. S jeho prací jsem byla vždy nad míru spokojená. Pan doktor byl vždy velmi ochotný, vstřícný a mé potíže byl vždy schopný vyřešit. Vše podtrhuje moderní a čistá ordinace.
Moc moc doporučuji!

Umístění: Fidentia Dental Clinic, s r.o. Jiný

K panu dr. Rusnákovi chodíme celá rodina a jsme maximálně spokojeni. Má moji naprostou důvěru. Používá nejmodernější technologie. Mohu jen doporučit.

Vynikajici pece a vysledky! Vrele doporucuji. Uz nekolik let mam zuby jako nove, vyplne i modelaze drzi. Drazsi, ale vyplati se. Jedinou vadou je to cekani, vetsinou pan doktor nestiha.
Petra

Skvělý specialista, profesionální přístup. Mohu doporučit, jeho práce je velice kvalitní, cena je vyšší, ale vyplatí se - nejlepší zubař, jakého jsem kdy poznala.

Při pravidelných návštěvách benefity, chrup se nehorší a vstřícné možnosti a varianty řešení problémů, včetně slušné cenové relace

naprostá spokojenost, vřele doporučuji, jen údaje nejsou aktuální a nevím, kde se to dá nahlásit. Pan doktor už neordinuje ve Verdunské, ale má kliniku na Ořechovce www.fidentia.eu

Výborný dentista, 100% výsledek !

Lepšího lékaře jsem nikdy nepoznala...