K MUDr. Rusnákovi chodím od dětství. Za těch dvacet let jsem nezažil jediné pochybení. Vždy vstřícný a ochotný řešit jakýkoliv, i akutní problém. Od běžných vyšetření, až po větší zákroky probíhalo vždy vše bez problémů. Do toho krásná ordinace s příjemným personálem. Díky doktoru Rusnákovi nechápu, jak se někdo může bát návštěv zubařů. Zakroky jsou profesionální a bezbolestné, že by se pomalu na křesle dalo usnout. Pana doktora Rusnáka mohu všem jen doporučit.

MUDr. Martin Rusnák je jedničkou ve svém oboru. Jeho ordinaci jsem navštívila již několikrát a nemám co vytknout. Musím vyzdvihnout jeho profesionalitu a vstřícnost. Velké plus je také příjemné prostředí a personál.
Moc doporučuji, lepšího zubaře určitě nenajdete.

Umístění: Fidentia Dental Clinic, s r.o. Jiný

Naprosto vynikající stomatolog. S jeho prací jsem byla vždy nad míru spokojená. Pan doktor byl vždy velmi ochotný, vstřícný a mé potíže byl vždy schopný vyřešit. Vše podtrhuje moderní a čistá ordinace.
Moc moc doporučuji!

Umístění: Fidentia Dental Clinic, s r.o. Jiný

K panu dr. Rusnákovi chodíme celá rodina a jsme maximálně spokojeni. Má moji naprostou důvěru. Používá nejmodernější technologie. Mohu jen doporučit.

MUDr. Martin Rusnák mi zbrousil zdravý zub bez náhrady a destabilizoval čelistní disky! Šla jsem k němu pro dostavbu stoliček (asi 6) a on mi místo dostavby stoliček zbrousil nevratně přední zub! Prohlásil nakonec, že neví nic o nervech, obličejových (žvýkacích) svalech nebo čelistním kloubu. Nesmyslným a nežádoucím zbroušením pravé strany mého předního zubu č. 11 (pravá horní jednička), jehož tvar mi zúžil cca. o 0,5 mm, mi posunul celou řadu předních zubů zprava doleva, změnil mi tak skus a dislokoval mi nevratně oba čelistní disky, které byly po velice drahé operaci v zahraničí stabilizované a připravené na dostavbu stoliček. Destabilizoval mi celý systém, i trojklanný nerv, který poté začal šíleně bolest, takže musím užívat silné léky na bolest, která mně budí i ze spaní a motá se mi stále hlava. Zřejmě budu muset kvůli němu na reoperaci!!! Když mi začaly bolesti, místo aby vše co nejrychleji napravil, v bolestech mne vyhodil. Porušil veškerou lékařskou etiku, ublížil mi. Měl mi původně dělat jen zubní dostavbu (nástavbu) stoliček po operaci TMK za účelem jejich zvýšení. Varovala jsem ho opakovaně při první návštěvě, aby mi nebrousil zuby bez náhrady, že broušení zubu č. 11 odstartovalo mé problémy s čelistním kloubem a on nakonec zbrkle udělal přesně stejnou nevratnou chybu!... O téměř 2 měsíce od první návštěvy mi oznámil, že mi chce dostavět všechny zuby v puse za 1 milion Kč!!!, ale začne až za 9 měsíců a bude pokračovat další rok a půl ve spolupráci se slovenským technikem ze Švýcarska. Navržený finanční plán mně šokoval a snížil mou duchapřítomnost. Po krátké diskusi ohledně jádra bolesti mi zbrkle zbrousil osudný zub č. 11 na boční straně sousedící s č. 12, posunul tím můj stabilizovaný skus po nákladné operaci a způsobil mi tím opět bolest na obou čelistních discích, žvýkacích svalech, a zejména v dásni nad zábrusem, kde je výstup 2. větve trojklanného nervu. Když jsem mu oznámila obtíže s motáním hlavy, bolestí v oblasti výstupu 2. větve trojklanného nervu nad jeho zbroušeným zubem, bolest obou čelistních kloubů s dalšími rozjetými příznaky TMK, vyhodil mně s tím, že se mně již bojí dotknout. Ponechal si téměř 7.000,- Kč za vstupní vyšetření, nehodlá nic vracet, ačkoliv odstranit jeho chybu mně bude stát další peníze, mnohonásobně víc, zatím neúspěšně. Po jeho zbroušení musím brát nonstop silné prášky na bolest a trojklanný nerv, a bolest mně budí ze spaní. Dva měsíce poté nemůžu nikoho sehnat, aby mi nevratně poškozený zub dostavěl zpět, když mně Rusnák místo nápravy v bolestech vyhodil a zrušil svůj termín na slíbenou opravu této výplně. Znemožnil mi protetickou léčbu jinde, pro mně je to ztracený více než čtvrt rok, jen s dalším ublížením. Jiný protetik říká, že budu muset čekat s další nákusnou dlahou min. 6 měsíců, než se systém snad stabilizuje, takže mi Rusnák zcela zničil původní plán na dostavbu stoliček. Staré nákusné dlahy mi nefungují. Můj manžel, VŠ profesor, byl přítomen v ordinaci a a může vše dosvědčit. Mám RTG před i po jeho zbroušení, kde je viditelně zvětšená mezera mezi předními zuby č. 11 a č. 12, mám i fotografie před a po jeho zákroku. Za vstupní prohlídku jsem měla původně podle recepční platit jen 2.500,- Kč, ale účtoval téměř 7.000,- Kč. Jsem velice nespokojená, že mně MUDr. Rusnák „vodil za nos“ 2 měsíce a nakonec mi ublížil nesmyslným zabroušením kritického předního zubu, které neměl nikdy dělat! A přitom ani neví, jak souvisí okluze se žvýkacími svaly, co jsou svalové spasmy, ani jaký vliv má TMK na centrální nervový systém, což jsou základy anatomie. MUDr. Rusnák mi při reklamaci řekl, že je – cituji: “jen dělník”, a bojí se mi udělat zbroušenou výplň nazpět, termín zrušil, tak mně radši v bolestech vyhodil... Rusnák postupoval proti dentálním pravidlům, když posouvá zuby v řadě laterálně broušením (bez rovnátek)!!!

Vynikajici pece a vysledky! Vrele doporucuji. Uz nekolik let mam zuby jako nove, vyplne i modelaze drzi. Drazsi, ale vyplati se. Jedinou vadou je to cekani, vetsinou pan doktor nestiha.
Petra

Skvělý specialista, profesionální přístup. Mohu doporučit, jeho práce je velice kvalitní, cena je vyšší, ale vyplatí se - nejlepší zubař, jakého jsem kdy poznala.

Při pravidelných návštěvách benefity, chrup se nehorší a vstřícné možnosti a varianty řešení problémů, včetně slušné cenové relace

naprostá spokojenost, vřele doporučuji, jen údaje nejsou aktuální a nevím, kde se to dá nahlásit. Pan doktor už neordinuje ve Verdunské, ale má kliniku na Ořechovce www.fidentia.eu

Výborný dentista, 100% výsledek !